TOP iekārotākie jaunie nekustamo īpašumu projekti Rīgā

no

Nekustamo īpašumu projekti Rīgā pēdējo gadu laikā aug daudzuma un kvalitātes ziņā. Dažādos  pilsētas rajonos tiek būvētas jaunas, modernas daudzdzīvokļu ēkas. Tās pakāpeniski kļūst par mūsu nākotni, taču, protams, ka uz visas Latvijas fona Rīgā šie jaunie projekti pagaidām parādās visvairāk.

Ja esi sava pirmā mājokļa meklējumos vai vienkārši vēlies ieguldīt nekustamajā īpašumā, šis raksts tev varētu būt noderīgs. Pārsvarā jau mēs visi zinām par Skanstes un Klīversalas skaistajiem projektiem, taču kas ir jauns? Kas šobrīd ir aktuāls no jaunākajiem projektiem? Esam apkopojuši modernus projektus Rīgā ar dzīvokļu ēkām, kas ir lieliski piemērotas ģimenēm.

Nekustamo īpašumu projekti Rīgā, ko apkopojām:

Šajā rakstā apkopoti ne tikai iekārotākie nekustamo īpašumu projekti Rīgā, bet arī sniegti padomi, ko ņemt vērā veicot tik lielu pirkumu.

TOP 3 ieteikumi, iegādājoties jaunu dzīvokli

Jauna dzīvokļa pirkums ir liels ieguldījums, kas prasa atbildīgu plānošanu. Ir vairākas būtiskas lietas, ko likt aiz auss un apdomāt pirms nekustamā īpašuma ieguldījuma veikšanas. 

1. Ir svarīgi domāt par ilgtermiņa nākotni 

Veicot dzīvokļa vai jebkāda nekustamā īpašuma iegādi, ir svarīgi domāt par savu nākotni ilgtermiņā. Pērkot dzīvokli, tie parasti ir vismaz 10 nākošie gadi, par kuriem ir vērts aizdomāties. Tas attiecas ne tikai uz izvēlēto kredīta veidu, bet arī uz tavām vajadzībām.

Piemēram, ja nākotnē tiek plānota ģimenes dzīve, tad tas uzreiz izmainīs dzīvokļa platību un kopējo būtību. Arī rajonam uzreiz būs lielāka nozīme.

2. Laicīgi parūpējies par juridisko palīdzību

Veicot tik lielu pirkumu, it īpaši, ja tas notiek pirmo reizi, neiztikt bez palīdzības. Labs juristu birojs ir pirmā nepieciešamība, jo eksperti jau pārzina nekustamā īpašuma iegādes procesus. Viņi zinās, kam pievērst īpašu uzmanību, kas šajā jomā nezinošam cilvekam pat neienāks prātā.

Tā kā daudziem no mums dažādi juridiskie aspekti nav tik labi zināmi, vienmēr ir vērts pakonsultēties ar savas jomas ekspertiem. 

Juristu birojs, kurā tiek veikti darījumi ar nekustamo īpašumu, tiks sakārtotas tādas lietas, kā nekustamā īpašuma padziļināta juridiskā izpēte, nekustamā īpašuma iegādes risinājumu izstrāde un ne tikai. Ir vērts uzticēties profesionāļiem, lai iegādātais īpašums tiktu nopirkts atbildīgi un galu galā pareizi!

3. Īpašuma atrašanās vieta

Un vēl viens nozīmīgs aspekts, ko ņemt vērā, ir īpašuma lokācija. Tam būs liela nozīme, kas laika gaitā kļūs ar vien aktuālāka. Ģimenes cilvēkiem ir īpasi svarīgi apsvērt arī  skolu, slimnīcu, sabiedriskā transporta un tirdzniecības centru tuvumu. 

Turklāt laba īpašuma atrašanās vieta palīdz laika gaitā arī celt tā vērtību. 

Laimīgā kārtā par īpašuma lokāciju nav daudz jāuztraucas, jo šajā rakstā apkopoti nekustamo īpasumu projekti Rīgā – vislabākajās lokācijās. Skatāmies!

Moho Garden – zaļais dzīvesstils pilsētā

moho garden nekustamo īpašumu projekti Rīgā

Mūsu pirmais izvēlētais Rīgas projekts tiek saukts par Moho Garden un tas atrodas Mežaparkā, Ķīšezera ielā 10. Tā sauklis ir uzbūvēt un uzturēt zaļo dzīvesveidu pilsētā. Projekta ietvarā tiks uzbūvētas divas deviņu stāvu mājas, ievērojot skandināvu dizainu. 

Abos mājokļos kopā būs 128 divu līdz četru istabu dzīvokļi un A+ klases energoefektivitāte, ko, starp citu, ir iecerēts pabeigt jau līdz 2024. gada beigām. Plašuma sajūtu jaunajos mājokļos nodrošinās 2,7 metrus augstie griesti. Šajos dzīvokļos būs arī zemgrīdas apkure ar iespēju individuāli regulēt gaisa temperatūru telpās.

Projekta priekšrocības ir galvenokārt skaistā atrašanās vieta Mežaparkā, mūsdienīga arhitektūra un A+ klases energoefektivitāte. Jāpiemin arī individuālas ventilācijas iekārtas – rekuperatori ar siltuma atgūšanas funkciju un saules paneļi koplietošanas telpu elektroapgādei. 

Ezerjugla – kā pašiem uz savas salas

ezerjugla māju komplekss

Nakošais no mūsu saraksta par to, kas ir iekārojamākie nekustamo īpašumu projekti Rīgā, ir Ezerjugla ar 8 mājokļiem. Ezerjugla atrodas Murjāņu ielā 70. Projekta vadītāji uzsver, ka dzīve Ezerjuglā ir kā atpūta pašiem uz savas salas mežu ielokā, vērojot, kā ezers spoguļo gadalaiku maiņas. 

Juglas ezera krasts ir ūdeņiem bagāta teritorija vienā no zaļākajiem Rīgas rajoniem, kur saspringtas dienas izskaņā piedzīvot dabas tuvumu. Lokācija ir ne tikai ainaviski skaista, bet arī izdevīga ģimenes dzīves vadīšanai. Netālu atrodas bērnudārzs, skola, veikali un sabiedriskā transporta pietura. 

Runājot par ģimenes dzīvi, kompleksa teritorijā tiks iekārtoti vairāki bērnu rotaļu laukumi, plaša aktīvā sporta zona un ainaviskā zonā ar soliņiem un atpūtas zviļņiem.

Merks Viesturdārzs – iedvesmojam dzīvot labāk

merks viesturdārzs mājas

Jaunais projekts “Merks Viesturdārzs” ir lielākais dzīvojamais kvartāls Klusajā centrā, vienā no skaistākajām Rīgas apkaimēm – blakus Viesturdārza parkam. Projekta otrās kārtas ēkā Rūpniecības ielā 27 jau ir iespējams iegādāties pilnībā pabeigtus dzīvokļus tūlītējai dzīvošanai. Šis projekts jau ir gatavs uzņemt jaunos īpašniekus.

Dzīvojamais kvartāls “Merks Viesturdārzs” tiek realizēts trijās kārtās, kopā uzbūvējot 350 dažādu platību dzīvokļus. Projektā kopumā būs trīs 5–7 stāvu ēkas. Dzīvokļi izbūvēti ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari.

Šo dzīvokļu kompleksu vislabāk raksturo patīkama un sakopta vide, centra tuvums, apkārtnes šarms un mūsdienīgs komforts. Šī projekta izstrādes centrā, protams, ir cilvēki, kuri šeit dzīvos. Visiem dzīvokļiem – ir balkons, lodžija vai terase, kas ļauj iegūt savu privāto ārtelpu norobežojoties no pilsētas rosības.

Krasta Kvartāls – dzīvokļi ar skatu uz Daugavu

nekustamo īpašumu projekti Rīgā

Krasta rajons kā atsevišķa Maskavas forštates daļa sāka veidoties Salu tilta būvniecības laikā pagājušā gadsimta 70. Gados. Jāsaka, ka šobrīd tā kļūst par vienu no dzīvīgākajām un intensīvākajām Rīgas apkaimēm. 

Krasta rajonā topošais jaunais projekts “Krasta kvartāls” atrodas Grēdu ielā 15. Ar kvalitatīviem divu līdz četru istabu dzīvokļiem tā būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. 

Jaunā projekta būvniecība uzsākta jau 2018. gadā – tas tiek realizēts vairākās kārtās, ļaujot topošajiem iedzīvotājiem izvēlēties dzīvokļu platības, plānojuma, apdares līmeņa un cenas ziņā sev atbilstošāko mājokli. Pirmās trīs projekta mājas jau nodotas ekspluatācijā un sagaidījušas savus jaunos iemītniekus. 

Ābeļziedu Terases – laiks, kas pavadīts mājās, ir vērtība

ābeļziedu terases projekts rīgā

Runājot par to, kas ir jaunie nekustamo īpašumu projekti Rīgā, nevar nepieminēt Ābeļziedu Terases. Šis projekts atrodas Laimdotas ielā 38. Tur taps divi četrstāvu nami, izbūvējot 72 divu līdz četru istabu dzīvokļus ar terasēm vai balkoniem skaistā lapu koku ielokā.

Projekta “Ābeļziedu terases” iemītniekiem projekta nožogotajā teritorijā būs pieejamas arī autostāvvietas, noliktavas telpas, bērnu laukums brīvā laika pavadīšanai kopā ar ģimeni, atsevišķa ēka velosipēdu novietošanai un papildus – velosipēdu remonta stacija.

Lielākās šī projekta priekšrocības ir ērta atrašanās vieta (blakus bērnudārzi, skolas, sporta laukums un parks) un mūsdienīga arhitektūra. Patīkami ir arī tas, ka katrā dzīvoklī ir balkons vai terase Abu ēku būvniecību plānots pabeigt 2024. gadā.

Dreilinga mājas – dabas un pilsētas klātbūtne soļa attālumā

projekts rīgā dreiliņos

Dreiliņu apkaime atrodas Rīgas austrumu daļā un robežojas ar Pļavnieku, Purvciema, Mežciema un Juglas apkaimēm, kā arī Stopiņu novada administratīvo teritoriju. Jāsaka, ka Dreiliņi uzskatāmi par ļoti perspektīvu apkaimi, jo tā atrodas īpaši izdevīgā vietā. Mājvieta Pierīgā ir lieliska iespēja nezaudēt saikni ar pilsētas centrā notiekošo, vienlaikus esot nepārtrauktā dabas tuvumā.

Perspektīvajā Dreiliņu apkaimē top vērienīgs dzīvojamo māju ciemats, kurā plašam cilvēku lokam par ļoti pieejamām cenām ir pieejami mūsdienīgi dzīvokļi. No paredzētā projekta jau pirmās septiņas mājas ir nodotas ekspluatācijā un gaida savus jaunos iemītniekus. Projektā pieejami funkcionāli pārdomāta plānojuma 2, 3 un 4 istabu dzīvokļi.

Galvenās priekšrocības iekļauj to, ka mājokļus ieskauj plaša un labiekārtota zaļā zona. Bērnu ērtībām pieejami vairāki aizraujoši rotaļlaukumi, savukārt vecāki varēs baudīt vakara pastaigas vai skrējienu pa gājēju celiņu, kas vijas gar upīti un caur mājām visa projekta garumā.

Merks Duntes Zīles – tavas mājas – tavas saknes

merks duntes zīles projekts rīgā

Nākošais jaunais Rīgas projekts ir “Merks Duntes Zīles”. Tā ietvaros uzbūvētas divas – četru un piecu stāvu dzīvojamās ēkas ar slēgtu labiekārtotu teritoriju, kurā atrodas divi bērnu rotaļu laukumi, piknika vieta māju iedzīvotājiem un atsevišķa velo nojume.

Šobrīd dzīvokļi ir jau pilnībā pabeigti, ar kvalitatīvu iekšējo apdari un gatavi dzīvošanai. Visus projekta dzīvokļus raksturo augsta būvniecības kvalitāte un mūsdienīgs plānojums ar plašiem logiem. Projekta radītāji ir paredzējuši vietu arī ietilpīgiem sienas skapjiem, vienlaikus saglabājot plašuma sajūtu mājās.

Šī dzīvojamā kompleksa pamatā ir uzskats, ka mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Māju komforta sajūta turpinās zaļā apkārtnē un drošos bērnu rotaļu laukumos, ko papildina ērtas noliktavu telpas, velonovietnes un autostāvvietas. Šī projekta filosofijas centrā ir cilvēks, tādēļ tiek darīts viss, lai jaunais mājoklis celtu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Tekstiliana – unikāls jaunais dzīvojamais kvartāls torņakalnā

nekustamo īpašumu projekti Rīgā

Nākošais no mūsu topa ir Tekstiliana, unikāls jaunais dzīvojamais kvartāls torņakalnā. Tā pamatā ir 5 stāvu ēka, kurā ir 64 dzīvokļi ar vienu līdz piecam istabām. Ēku ir plānots nodot ekspluatācijā jau 2023. gadā

Dzīvokļus raksturo lieli panorāmas logi, dzīvokļu plānojumu daudzveidība, kā arī pārdomāti plānojumi, iespēja funkcionāli un ergonomiski izvietot mēbeles. Viena no priekšrocībām ir projekta sakoptā vide – iekšpagalma zaļā zona ar iekoptu zālāju, dekoratīviem lapu un skuju krūmiem un lieliem kokiem.

Vēl viena priekšrocība ir tā ērtā atrašanās vieta pašā Torņakalna centrā. Tā ir vieta, no kuras un uz kuru var ērti pārvietoties ar kājām, ar velosipēdu, ar automašīnu un ar sabiedrisko transportu.

Mūsuprāt, visi šie augstāk minētie nekustamo īpašumu projekti Rīgā ir lieliski varianti!

Kurš no tiem tev patika visvairak?

Mums patīk veidot rakstus ar TOP lokācijām, uzņēmumiem un dāvanām. Ja arī tev patīk šādi raksti, noteikti ieskaties kāda no mūsējiem – Top ūdens pudeles vai TOP dāvanas vīrietim.

Komentēt