Top Filmas Kinoteātros 2022

no

Kinoteātri ir atgriezušies pilnā sparā, un šis ir lielisks laiks, lai atkal izbaudītu prieku, ko sniedz sēdēšana tumsā un skatīšanās uz lielā ekrāna, iespējams, mielojoties ar lielu popkorna kasti.

Bet kādu filmu skatīties šovakar vai šajā nedēļas nogalē? Šeit būs septiņas filmas aizraujošam vakaram, ko šobrīd var noskatīties kinoteātros.

Šajā sarakstā esam iekļāvuši IMDb vērtējumus katrai filmai, jo tā joprojām ir viena no ievērojamākajām filmu atsauksmju vietnēm internetā.

Betmens

Betmens 2022

Otro gadu cīnoties ar noziedzību, Betmens saskaras ar slepkavu, kas pazīstams kā Riddlers. Taču atklājot korupciju Gotemā, viņš uzzina, ka noziegumi ir saistīti ar viņa paša ģimeni.

Šī filma nobiedēs, aizraus ar savu noslēpumainību un pārsteigs ar savu apņemšanos izstāstīt patiesi tumšu un smeldzīgu stāstu.

IMDb “Betmens” saņēma vērtējumu 8,0 Ja iepatīkas šī filma, tad noteikti jāredz:

Doktors Streindžs neprāta multivisumā

Doktors Streindžs neprāta multivisumā

Doktors Streindžs, izmantojot senas burvestības, atver durvis uz multivisumu, kurā viņam kopā ar komandu jādodas vēl neizpētītajās mistiskajās pasaulēs un nāksies stāties pretī paša alternatīvajai versijai un agrāk nepieredzētam ļaunumam. Vai šie draudi var būt pārāk lieli, lai viņa komanda spētu ar tiem tikt galā?

IMDb filmas “Doktors Streindžs neprāta multivisumā” vērtējums 7,4. Pirms skaties šo filmu ieteicams redzēt:

Fantastiskās būtnes: Dumidora noslēpumi

Fantastiskās būtnes: Dumidora noslēpumi

Trešā filma Fantastisko Būtņu sērijās ataino bīstamā tumšā burvja Gelerta Grindelvalda vēlmi pārņemt burvju pasauli. Ņūts Skamanders kopā ar komandu dodas bīstamā misijā viņu apturēt, kur viņi sastopas ar senām un jaunām būtnēm un iekļūst sadursmēs ar Grindelvalda pieaugušo sekotāju pulku.

IMDb “Fantastiskās būtnes: Dumidora noslēpumi”  filmai lika vērtējumu 6,4. Pirms došanās uz šo filmu iesakām noskatīties arī divas iepriekšējās filmas:

Viss visur vienlaikus

Viss visur vienlaikus

Negaidītu notikumu virkne piedāvā veļas mazgātavas īpašniecei Evelīnai ieskatīties paralēlās pasaulēs un atklāt dažādus scenārijus, kā būtu izvērtusies viņas dzīve, ja viņa jaunībā būtu pieņēmusi citus lēmumus.

Šajā filmā ir attēlota cilvēka brīnišķīgā pieredze šajā pasaulē: mīlestība, panākumi, attiecības, savu sapņu piepildīšana un būt patiesam pret sevi.

“Viss visur vienlaikus” IMDb vērtējums 8,7. Līdzīgas filmas šai:

Es sarkstu

Es sarkstu

Stāsts par 13 gadus veco meiteni Meilina Lī, kas nekontrolējami spēj pārvērsties par lielu sarkano pandu, mirkļos, kad viņa saskarās ar spēcīgām emocijām – prieku, bailēm vai dusmām.

Filma liksies amizanta visa vecuma skatītājiem, taču tā arī liks aizdomāties par vecāku un bērnu attiecībām pusaudža gados.

IMDb filmai “Es sarkstu” vērtējums 7,0. Ja vēlies redzēt līdzīgas filmas, iesakām šīs jaukās animācijas filmas:

Ārpus kartes

Ārpus kartes

Aktieris Toms Hollands šajā filmā spēlē Neitanu Dreku, kas satiekot Viktoru Salivanu dodas dārgumu medību piedzīvojumā, cerot, ka atradīs savu pazudušo brāli. Filma noteikti patiks video spēles “Uncharted” faniem, jo tā balstīta uz spēles motīviem.

“Ārpus kartes” IMDb vērtējums ir 6,4. Ja interesē citas piedzīvojumu filmas ir vērts apskatīt:

Zudusī pilsēta

Zudusī pilsēta

Slavena romantisko romānu rakstniece Loreta savos darbos apraksta savus piedzīvojumus eksotiskās vietās. Kopā ar grāmatas vāka fotomodeli Alanu viņa dodas jaunākās grāmatas prezentācijas tūrē.

Taču viņu nolaupa ekscentrisks miljardieris, kurš cer, ka viņa viņu aizvedīs līdz senas pilsētas zudušajam dārgumam no viņas jaunākā stāsta. Alans ir apņēmības pilns pierādīt, ka viņš var būt varonis arī reālajā dzīvē, nevis tikai viņas grāmatu lappusēs, un dodas viņu glābt.

IMDb filmu “Zudusī pilsēta” vērtē ar 6,3. Ja patika šī filma, tad varētu patikt arī:

Ja interesē citi filmu ieteikumi, iesakām iepazīties ar šiem rakstiem: Labākie vesterni, ko ir vērts noskatīties un Septiņas veiksmīgākās filmu franšīzes. Patīkamu skatīšanos!

Komentēt