Top dāvanas makšķerniekam

no

Dāvanu izvēle bieži vien ir sarežģīts uzdevums, it īpaši tuviem cilvēkiem. Mēs vienmēr vēlamies kaut ko tādu, kas būs noderīgs. Vai tev ir kāds, draugs, radinieks, mīļais cilvēks vai paziņa, kas ir makšķernieks? Palutini viņu ar kādu noderīgu vai oriģinālu dāvanu, kas liks copētājam smaidīt.

Šajā dāvanu sarakstā esam apkopojuši dažādas dāvanu idejas makšķerniekam. Esam sadalījuši dāvanas divās sadaļās- praktiskas dāvanas un oriģinālas dāvanas. Tieši šeit tu atradīsi foršākās dāvanas, no kurām vismaz viena derēs tieši tavam makšķerniekam. 

Ja vēlies vienkārši uzdāvināt kādu dāvanu vīrietim, tad aplūko mūsu rakstu Top dāvanas vīrietim. Tajā rakstā ir vairāk kā 50 dažādas dāvanu idejas.

Praktiskas dāvanas makšķerniekam

Šajā dāvanu sadaļā esam apkopojuši praktiskas dāvanas makšķerniekam. Šeit ir dažas dāvanu idejas, kas būs noderīgas makšķerējot.

 Termokrūze un ēdienu termoss kā dāvana makšķerniekam

Termokruze Stanley

Makšķernieks pavada ilgu laiku pie ūdenspilpnes, svaigā gaisā. Atrodoties ārā vairākas stundas, noteikti rodas vēlme ieēst vai iedzert kaut ko siltu. Praktisku dāvanu sarakstā esam ievietojuši termokrūzes un ēdienu termosus no interneta veikala UDENSPUDELE.LV sadaļas Dāvana makšķerniekam.

Labākā cope notiek agri no rīta. Rīti mēdz būt miegaini un vēsi, tāpēc vēlamies izcelt kā dāvanu termokrūzes, kuras noturēs rīta kafiju siltu vairāku stundu garumā. Veikalā UDENSPUDELE.LV atrodamā Termokrūze Stanley Trigger ir lieliska dāvana. Tā kļus par makšķernieka iecienītāko kafijas krūzi. Termokrūze ir liela izmēra, tādēļ tajā būs iespējams iepildīt daudz karsta dzēriena.

Vēl no prakstiskām makšķernieku dāvanām vēlamies izcelt ēdienu termosus. Tie ir noderīgi ne tikai makšķerējot, bet arī ikdienā. UDENSPUDELE.LV veikala mājaslapā pieejamais Ēdienu termoss Stanley uzturēs ēdienu siltu vai aukstu līdz 7 stundām. Termoss ir kompakts un neaizņems daudz vietas. Makšķernieks noteikti novērtēs šādu dāvanu.

Kvalitatīva un izturīga makšķere

makskeres

Protams, ka viena no noderīgākajām dāvanām makšķerniekam ir makšķeres. Tas ir hobija pats pamats, kas arī ar laiku mēdz nolietoties. Vai arī vienkārši tiek atklāta kāda labāka makšķere vai spinings, un rodas vēlme ko pamainīt.

Protams, alternatīva var būt arī dažādi makšķerēšanas piederumi un aksesuāri. Piemēram, eholotes jeb sonāri. Tie spēj ātri un precīzi noteikt ūdenstilpnes parametrus (dziļumu, grunts reljefu, ūdens temperatūru). Un vēl tie ir lieliski gadžeti, kas palīdz arī saskatīt ūdeņos paša zivis.

Meklējot dāvanu hobijam, bez šaubām ir no kā izvēlēties. Galvenais, lai dāvanas saņēmējs priecīgs par jauno gadžetu, kas ļaus attīstīt hobiju vēl vairāk.

Dāvanu karte kā dāvana makšķerniekam

Salmo veikala davanu karte

Ja vēlies iepriecināt ar noderīgu dāvanu, dāvini dāvanu karti. Ar tās palīdzību pats makšķernieks varēs sev iegādāties noderīgas un vajadzīgas lietas, kas padarīs hobiju vēl interesentāku un aizraujošāku. Vai arī, ja vēlies makšķerniekam uzdāvināt lielisku atpūtu, dāvanu karte noteikti ir lielisks variants.

Fromme.lv mājaslapā ir atrodami dažādi dāvanu varianti copētājiem. Mēs vēlamies izcelt tieši divas dāvanu kartes– Salmo- makšķernieku veikals un Makšķernieku paradīze- atpūtas komplekss. Salmo dāvanu karti ir iespējams iegādāties no 10  eiro, bet makšķernieku paradīzes dāvanu karte pieejama no 20 eiro.

Salmo veikals

Salmo ir lielākais makšķernieku veikals Rīgā, kurā dāvanu kartes saņēmējs varēs iegādāties kvalitatīvas makšķerlietas, apģērbu, preces tūrismam un atpūtai, kā arī laivas. Šis ir hobijs, kur gribas izmēģināt jaunus pludiņus, zivju barības un āķus.

Makšķernieku paradīze veikals

Makšķernieku paradīze ir lauku tūrisma atpūtas komplekss, kas atrodas Zemgalē, 60 km no Rīgas. Šajā atpūtas kompleksā ar dāvanu karti var maksāt par jebkuru pakalpojumu- makšķernieku vietām, SPA un pirtīm, naktsmītnēm u.c.

Makšķernieks noteikti novērtētu dāvanu karti uz šo vietu, jo tur ir vairākas makšķerēšanas vietas, kur iespējams nocopēt vairāk nekā 7 veidu zivis.

davanu karte hobijam

Apvienotā hobija veikalu dāvanu karte

Un ja izvēlēties nesanāk, tad laba izvēle ir apvienotā dāvanu karte hobijam. Tajā ir daudzi hobiju veikali vienu viet, lai saņēmējs izvēlētos sev atbilstošāko pats.

Starp tiem ir makšķernieku un mednieku veikals ”Ieroči”, kā arī veikali Outfish, Mājai un Dārzam, orientēšanās sporta veikals OSveikals, Pulsometrs un citi.

Oriģinālas dāvanas makšķerniekam

Oriģināla dāvana makšķerniekam ir kas tāds, ko makšķernieks neiegādātos sev pats. Šī dāvana ir kas tāds, ko makšķernieks izmantos ikdienā vai makšķerēšanā.

Vīriešu hūdijs- ‘’Nedod ēst, iedod makšķeri’’ kā dāvana makšķerniekam

nedod est, dod makskeri dzemperis

Apģērbs ar ikoniskiem uzrakstiem un zīmējumiem vienmēr ir laba dāvana. Šoreiz kā davanu makšķerniekam esam piemeklējuši džemperi ar grafisku dizainu un tekstu. Tas ir pieejams astoņos izmēros. Katram makšķerniekam, kā lielam, tā mazam, patiks oriģināls baikas džemperis no pašmāju tirgotāja Vīriešu hūdijs- ‘’Nedod ēst, iedod makšķeri’’.

”Mans dizains” ir pieejami arī citi oriģinālas dāvanas cienīgi apģērbi, kurus noteikti iesakām apskatīt. Mūsu favorīts noteikti ir T-krekls ‘’Asaris copē’’, bet ir pieejami dažādi citi apģērbi, no kuriem noteikti kāds patiks arī tev un tavam makšķerniekam.

Makšķerēšanas kaste- mugursoma kā dāvana makšķerniekam

Labaka copes mugursoma

Makšķerēšana ir hobijs, kuram nepiecieciešams pārnēsāt daudz dažādas lietas. Makšķerējot vajag dažādus vizuļus, pludiņus āķus, barības un daudz citas lietas. Atvieglo makšķerniekam dzīvi un uzdāvini makšķerēšanas kasti no veikala Makšķerēšanas kaste ar mugursomas lencēm. Somā var pārnēsāt vajadzīgās lietas, kā arī pašu lomu. Uz šīs mugursomas ir iespējams pat sēdēt.

Makšķerēšanas somas ir laba un oriģināla dāvana. Bieži vien, makšķernieki kā savu copes piederumu glabātuvi izmanto strādnieku kasti un paši neiegādājas specializētās makšķerēšanas kastes vai somas. Ir daudz dažādu veidu makšķerēsanas kastes, kuras var iegādāties prakstiski jebkurā makšķerēšanas piederumu veikalā.


Ceram, ka palīdzējām atrast dāvanu tieši tavam makšķerniekam. Tomēr, ja šķiet, ka neesi atradis to, ko meklēji, tad meklē sadaļā Mūsu TOPi.

Komentēt