TOP dāvanas jauniešiem izlaidumā

no

Šis mācību gads ir bijis viens kārtīgs pārbaudījums gan skolēniem un jauniešiem, gan viņu ģimenēm. Sevišķi liels izaicinājums šis gads bija tiem, kam tas bija pēdējais, kam šajos neierastajos apstākļos nācās kārtot izlaiduma eksāmenus un doties tālākā dzīves ceļā.

Mūsu mīļie absolventi patiešām ir pelnījuši atelpu un iepriecinājumu. Arī izlaidumi šogad nebūs gluži tādi, kā bija ierasts, taču laimīgā absolventa ģimene, radi un draugi joprojām drīkst atzīmēt šo sasniegumu, pasniedzot kādu dāvanu.  

Ierosmei – dažādas idejas, kādas dāvanas varētu patikt un būt noderīgas jauniešiem vidusskolas beidzēju vecumā.

Dāvanas izaugsmei un attīstībai

dāvanas izaugsmes jauniešiem

Arī absolvējot viss vēl nav beidzies. Esot darba vai nākotnes studiju meklējumos,var noderēt dažādi veidi, kā sevi pilnveidot un attīstīt.

Autovadītāju kursi

Nav pat lieki jāstāsta, cik nozīmīga mūsdienu dinamiskajā pasaulē ir spēja būt mobilam, un tai skaitā – auto vadīšanas prasme. Patiesībā vairums jaunizcepto skolu beidzēju sapņo par autovadītāja apliecību kabatā, bet galvenais šķērslis ir priekš viņiem visai augstās apmācību izmaksas.

Ģimene vai radu saime, pasniedzot jaunietim šādu dāvanu, ne tikai veiks nozīmīgu investīciju viņa nākotnes konkurētspējā, bet, iespējams, arī iegūs vēl vienu “šoferīti” kopīgiem izbraukumiem vai saimniecisko jautājumu risināšanai.

Koučinga sesijas

Nākotne mūslaiku skolu beidzējiem piedāvā tik daudz iespēju, ka ir viegli apjukt, ko tad īsti izvēlēties un kādu ceļu iet. Jauniešu vidū valda liels apjukums, kuru pēdējā gada kājām gaisā apgrieztā dzīve tikai pastiprinājusi.

Varbūt viest skaidrību varētu palīdzēt individuāla saruna(s) ar dzīves treneri jeb kouču, kas palīdzēs salikt pa plauktiņiem vēlmes, iespējas, talantus, mērķus un konkrētus soļus to virzienā. Un galvenais – iedos svaigu skatu no malas. Tie vairs nebūs apnicīgie tuvinieku atgādinājumi par zinību apguves milzu svarīgumu.

Fitnesa aproce vai viedais pulkstenis

Lai gars būtu spirgts un veselīgs, nepieciešama arī vesela miesa. Visi esam dzirdējuši sūdzības par mūsdienu jauniešu mazkustīgumu. Tādēļ laba dāvana, kas rosinātu jaunieša entuziasmu piecelties no ērtā dīvāna vai datora krēsla, varētu būt viedais pulkstenis vai fitnesa aproce.

Soļu skaitīšana, aktivitāšu mērīšana un citas interesantas opcijas ir kā spēle, kurā pat pieauguši cilvēki reizēm kļūst kā bērni un aizrautīgi sacenšas ar ierīci vai cits ar citu. Rezultātā ieguvēji ir visi, un vajadzība izkustēties kļūst par ikdienas ieradumu, bez kura grūti iztikt. Turklāt jauniešiem dažādi gadžeti ļoti patīk.

Ceļojumi un piedzīvojumi

ceļojumi un piedzīvojumi

Ceļošanai mācību laikā noteikti nav bijis tik daudz laika, kā tagad. Kāpēc gan neizmantot savu vasaru vērtīgi?

Aviobiļetes ceļojumam

Jauniešos mājo spēcīga vēlme ja ne uzreiz pēc pilngadības kļūt pilnībā patstāvīgiem, tad pirmo reizi dzīvē izdarīt kaut ko nozīmīgu pašiem. Un kāpēc lai tas nebūtu ceļojums uz kādu Eiropas pilsētu, kas ļautu gūt neaizmirstamus iespaidus un “restartēties” no mācību gada grūtībām? Absolvents būs stāvā sajūsmā, ja izlaiduma dāvanā saņems aviobiļeti!

Eiropa šobrīd ir atvērta ceļojumiem, un gandrīz visu aviosabiedrību piedāvājumos var atrast biļetes par ļoti izdevīgām cenām. Ārzemju ceļojumi ne vienmēr ir tik dārgi, kā varbūt liekas. Uzdāvinātā biļete jaunietim būtu stimuls ar vasaras darbiņiem nopelnīt hostelim un tēriņiem, kā arī būtu signāls, ka vecāki viņam uzticas.

Mazie ceļojumi Latvijā un kaimiņvalstīs

Nav obligāti jābrauc tālu prom, lai sajustu īsta ceļojuma un piedzīvojuma garšu. Arī mazāki ceļojumi Latvijā un “tuvajās ārzemēs” var būt ārkārtīgi aizraujoši. Jo sevišķi, ja tie nav autobusu braucieni “Paskaties pa labi, paskaties pa kreisi”, bet gan aktivitātes kur izbaudīt dabu, kustību un sevis pārvarēšanu, pie viena iepazīstot interesantāko no apkārtnes piedāvājuma.

Tiem, kam sirds vairāk velk uz ūdeņiem, varētu patikt kāds no Fabadventures piedzīvojumiem, piemēram, iespēja izbraukt ar SUPu unikālajā Rummu karjerā Igaunijā vai došanās uz pavisam noslēpumainu salu, kuras atrašanās vieta un pasākuma programma ir pārsteigums.

Piedzīvojumi uz ūdens

Ūdeņu mīļotāji Latvijas vasarās pēdējos gados tiešām var būt laimīgi, jo viņiem domātu piedāvājumu ir ļoti daudz. Ir no kā izvēlēties katrai gaumei – laivu braucieni interesantās lokācijās, SUPošana, vindsērfings, ūdensslēpošana un kas tik vēl ne. Dodieties visa ģimene kopā vai arī uzdāviniet šo iespēju jaunietim draugu kompānijā.

Baltezera krastā ik vasaru noenkurojas Aktīvās atpūtas centra bāze, kur pieejami visu iespējamo veidu ūdens prieki. To starpā ir ūdensslēpošana, veikbords, izbraucieni ar motorlaivu, SUPi, vindsērfinga inventāra noma un apmācība, un citas jautras izdarības. Ir iespēja arī noorganizēt ballīti ar pirti uz kuģīša un pasakainu saulrietu virs ezera.

Dāvanas ekstrēmu sajūtu cienītājiem

ekstrēmas dāvanas jauniešiem

Ja jūsu jaunietis ir no tiem, kam asiņu vietā dzīslās adrenalīns, viņu noteikti iepriecinās piedzīvojums, kas sola asākas sajūtas. Tiesa, dažas no šīm dāvanām prasīs arī gana stiprus nervus vecākiem.

Piedzīvojumi Siguldā

Sigulda pēdējā laikā ir izveidojusies par tādu kā Latvijas piedzīvojumu galvaspilsētu, kuras piedāvājumā atradīsit, ko vien sirds kāro. Te ir augsto virvju trases, lēciens ar gumiju no slavenā vagoniņa, lidojumi ar Z-ērgli vai Aerodiumā, un daudz kas cits.

Aizved savu absolventu foršā ekskursijā uz Siguldu. Dodieties vasarīgā piknikā vai uz kādu stilīgu kafejnīciņu, kur pēc visiem dienas trakajiem piedzīvojumiem kārtīgi restartēties. Parūpējies arī par to, lai visi trakulīgie piedzīvojumi tiktu iemūžināti skaistos attēlos.

Lidojums ar gaisa balonu

Mazliet mierīgāks, bet ne mazāk iespaidīgs un neaizmirstams piedzīvojums solās būt arī lidojums ar gaisa balonu. Tas ir varens piedzīvojums, kas stunda laikā ļaus absolvenam lūkoties uz skaistiem Latvijas dabas skatiem vairāku simtu metru augstumā. Tā būs forša iespēja pavērot apkārtni no putna lidojuma, kas ikvienam vismaz reizi dzīvē būtu jāpiedzīvo – kāpēc gan ne tik zīmīgā brīdī kā pēc absolvēšanas?

Lidojumi ar gaisa balonu parasti norit nelielās grupās, tā kā šo mirkli varēs dalīt arī ar citiem cilvēkiem, iespējams, iegūstot jaunus draugus. Pavadīt lidojumā var braukt līdzi arī absolventam ģimenes locekļi un draugi.

Izbrauciens ar krosa motociklu

Motorizētu piedzīvojumu cienītājiem varētu patikt arī izbrauciens ar īstu krosa motociklu. Tā varēs pamatīgi iztrakoties, izbaudot ātrumu un pilnīgu brīvību. Braucieni norit speciāli izveidotā trasē, kas atrodas vien 30km attālumā no Rīgas.

Braukt var ikviens jau no 10 gadu vecuma, tā kā absolventam būs nepieciešama tikai un vienīgi vēlme ļauties piedzīvojumam un labs garastāvoklis. Pirms brauciena norit instruktāža, kur visu iemācīs un pastāstīs.

Vairāk ideju interesantu aktivitāšu dāvanām atradīsit arī rakstā par aktīvās atpūtas iespējām vasaras baudīšanai.

Labo sajūtu dāvanas

labo sajūtu dāvanas

Ne visi jaunieši ir ekstrēmisti un sevis izaicinātāji. Jūs savu absolventu pazīstat vislabāk un droši vien varat nojaust, kāda veida dāvanas viņam vai viņai visvairāk ietu pie sirds. Varbūt tas ir kas pavisam mierīgs, siltuma, laimes un prieka sajūtu raisošs.

Gaumīga restorāna apmeklējums

Dāvana izlaidumā var būt arī iespēja to skaisti nosvinēt kādā no restorānu terasītēm. Dodieties visi kopā vai dāvājiet šo iespēju jaunietim un viņa draugiem. Labs veids, kā šādu dāvanu svinīgi un ērti pasniegt, ir dāvanu karte Restorāni Rīgā.

Tā ir īpaša iespēja pasniegt absolventam restorāna apmeklējumu un vienlaikus arī izvēli par restorānu. Šī dāvanu karte apvieno vairākus restorānus Rīgā, no kuriem izvēlēties. Tas ir rosīgais Andalūzijas suns, stilīgais kokteiļu bārs Herbārijs uz Galerija Rīga jumta un daudzi citi.

Relaksējoša SPA atpūta

Lieliska labo sajūtu dāvana varētu būt arī atpūta kādā no SPA centriem. Pilnīgs miers un relaksācija pēc mācību gada un eksāmenu stresa. Labs variants varētu būt dāvanu karte skaistumkopšanas centrā, kur atpūsties un sapucēties vienlaikus. Laba alternatīva varētu būt arī kāda SPA apmeklēšana, piemēram, Ezeri SPA Hotel.

Šajā virzienā gan Latvijā ir plašas iespējas – gan Rīgā, gan ārpus tās. Vairāk par citu SPA piedāvājumu uzzini mūsu rakstos:

Stilīgas zeķes

Reizēm arī vienkāršas un praktiskas dāvanas var būt tieši laikā. Piemēram, stilīgas zeķes var būt foršs dāvanas papildinājums kādai dāvanu kartei varbūt. Uzņēmums Zee Socks ir izveidojis plašu zeķu piedāvājumu ar visinteresantākajiem dizainiem.

Ja tavam absolventam patīk videospēles, kosmoss vai dažādi augļi un konfektes, tad Zee Socks zeķes būs stilīga dāvanas izvēle. Turklāt tur ir pieejami arī zeķu komplekti, kas ir īpaši lieliska izvēle dāvanai.

Dāvanu karte iecienītākajā veikalā

Paturoties pie dāvanu karšu tematikas, ir skaidrs, ka tās ir visērtāk nododamās dāvanas. Tās sniedz lielisku izvēli absolventam, līdz ar to tu nevari nošaut greizi ar dāvanas izvēli. Tas pats ir aktuāls arī mūsu nākošajā dāvanas idejā – dāvanu karte veikalā.

Varbūt tu gribi absolventam uzdāvināt jaunu apģērbu vai preces hobijam, kādu ekipējumu vai gadžetu. Visvienkāršāk to ar izdarīt ar dāvanu karti konkrētajā veikalā. Noderīgi un ērti!

Cerams, ka tev izdevās atrast foršas dāvanas jauniešiem izlaidumā!

Ja esi vēl citu dāvanu meklējumos, ieskaties mūsu rakstos TOP dāvanas vīrietim vai Dāvana labākajai draudzenei.

Komentēt