TOP datorspēles 2021

no

Ja tu esi iesācējs datorspēļu pasaulē, tev droši vien ir jautājums – kuru spēli izvēlēties? Varbūt tu vienkārši meklē jaunas rekomendācijas.

Šajā sarakstā esošās spēles ir ne tikai šogad iznākušie populārie jaunumi, bet arī spēles, kas savu popularitāti ir noturējušas vairākus gadus pēc to iznākšanas datuma.

Resident Evil: Village

Šogad izdzīvošanas šausmu spēle Resident Evil piedāvā savu astoto spēli, kuras notikumi risinās kādā Rumānijas ciematā. Ar meistarīgi izveidotu stāstu un detalizētu datorgrafiku, spēle apvieno spraiga sižeta, piedzīvojumu, šausmu un mīklu risināšanas elementus. Šī spēle ir piemērota tiem, kas vēlas šokēt visas maņas.

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher irRPG spēle ar plašu fantāzijas pasauli un ir viena no visiespaidīgākajām atvērtas pasaules spēlēm. Tajā ir iepīts fantastisks un dziļš stāsts, kurā tu spēlē kā galvenais varonis. Kamēr tu ceļo pa spēles pasauli un cīnies ar dažādiem pretiniekiem, tavā inventārā būs gan ieroči, gan maģija.

Galvenās spēles misijas sevī iekļauj dažādas izvēles un saskarsmi ar citiem spēles tēliem, kas viss kopumā attīstīs tavu spēles progresu un likteni.

Call of Duty: Modern Warfare 2

Modern Warfare 2 ir uzskatīta par labāko Call of Duty spēli. Call of Duty ir šaušanas spēle, kuras stāstā tu esi savas nācijas aizstāvis, kurš kā īpašo operāciju vienības dalībnieks cīnās pret svešas nācijas invāziju. Katra kaujas misija piedāvā savu stāstu. Šī ir viena no vislabākajām pirmās personas šaušanas spēlēm.

Grand Theft Auto V

Spēles stāsts grozās ap kriminālo aprindu pasauli Los Santos pilsētā. Tu vari spēlēt kā viens no trim galvenajiem tēliem, kuriem ir dažādi izcelšanās stāsti un ideoloģijas. Spēlētāja mērķis ir izsisties aizvien augstākās rindās, veicot dažādus noziegumus. Spēlē ietilpst šaušanas, sacensību un piedzīvojumu elementi.

spēles top

Fortnite

Fortnite ir izdzīvošanas spēle, kurā tu sacenties ar citiem spēlētājiem, steidzies ievākt laupījumu un ieročus, kamēr tu mēģini kļūt par pēdējo izdzīvojušo spēlētāju. Tā ir ātra un intensīva spēle, kurā svarīga ir tava izdzīvošanas stratēģija. Spēle piedāvā aizraujošu pieredzi gan jauniem, gan jau pieredzējušiem spēlētājiem.

Minecraft

Minecraft ir kulta spēle, kas paredzēta visa vecuma cilvēkiem. Kopš tās iznākšanas 2011. gadā, tā nemainīgi turas TOP spēļu sarakstos pat šodien, un ir atzīta par visu laiku populārāko videospēli.

Minecraft ir pazīstama ar savu izteikti vienkāršo bloka stila pasauli. Izpēti citu darinātās fantastiskās būves Minecraft pasaulē un izveido savējās. Spēlei ir pieejami arī dažādi režīmi, kas to padarīs vēl interesantāku.

World Of Warcraft: Shadowlands

Šī ir daudziem pazīstamās spēles Word Of Warcraft jaunākā daļa. Šajā MMORPG spēlē spēlētāji izveido savu ideālo tēlu starp dažādām, unikālām rasēm un spēju klasēm. Kaujas notiek stratēģiski, aiz tām slēpjas sarežģīti mehānismi un ir nepieciešama laba spēlētāju koordinācija.

Pēc 16 gadiem kopš pirmās iznākušās spēles, Shadowlands piedāvā jaunu, atsvaidzinošu saturu. Spēlei nākusi klāt jauna spēju klase, jaunas teritorijas, jauni reidi un jauni bosi.

top spēles

Red Dead Redemption 2

Šī piedzīvojumu spēle ir kā aizraujošs vesterns. Tā seko līdzi galvenajam varonim un viņa bandai, kamēr viņi mēģina izdzīvot mežonīgajos rietumos kā likumpārkāpēji. Spēle piedāvā plašu atvērta tipa pasauli ar dažādām izpildāmām misijām. Tā piedāvā arī saistošu stāstu, kas izpēta smalko robežu starp izdzīvošanu un morāli.

Overwatch

Šī ir komandu šaušanas spēle, kuras stāsts norisinās nākotnes globālās krīzes pasaulē. Katrā mačā var izvēlēties savu varoni ar tā unikālo spēju komplektu, tādā veidā pielāgojot savu varoni savam spēles stilam.

Lai uzvarētu pretinieku komandu, ir svarīga laba komandas koordinācija un sabalansēta spēles varoņu izvēle. Sacensības notiek uz dažādām kartēm un dažādos spēles režīmos.

Kuras spēles ir tavā TOP sarakstā?

Datorspēle var būt arī forša dāvana kādam svētkos. Šī gan ir tikai viena ideja, vairāk aplūko rakstā TOP dāvanas vīrietim.

Komentēt