Svētku pils – burvīgs viesu nams kāzām

no

Svētku laiks ir tas brīdis, kad vēlamies pateikt paldies viens otram. Tas ir laiks, kad mēs ikviens meklējam sevī mieru un arī vietu kādam skaistam brīnumam. Vieta, kur atrast skaistu apkārtni un burvīgu atmosfēru, ir Svētku pils. Tā ir burvīga vieta pašā Daugavas krastā, kur svinēt īpašus svētkus – tas ir izcili piemērots viesu nams kāzām u.c. īpašiem notikumiem.

Svētku pilī rast svētku sajūtu izdodas gan mazām draugu kompānijām, gan lielām svinībām. Šajā rakstā uzzini vairāk par Svētku pils piedāvājumu.

Kāzu vieta, kas parūpēsies par skaistiem svētkiem

viesu nams kāzām

Svētku pils ir burvīga kāzu vieta, ko iespējams pielāgot interesentu vēlmēm, lai šo dienu padarītu patiesi īpašu. Kāzu vieta ar nelielu viesu skaitu un mazām, intīmām kāzām ir viena no mūsdienu jaunākajām tendencēm, kas īpašu aktualitāti ieguvusi tieši pēdējo divu gadu laikā.

Ģimenes dibināšana un pāri savas attiecības ne vienmēr vēlas pakārtot vīrusiem un ierobežojumiem, līdz ar to mazas kāzas ir kā risinājums skaistai dienai. Visa uzmanība tiek veltīta skaistiem brīžiem, pārdomātām detaļām un katram viesim, ar ko šo dienu pavada kopā.

Viesu nams kāzām Svētku pils spēj parūpēties par visu – sākot no dekorēšanas līdz pat brokastu kafijai. Uzticot savu kāzu dienu Svētku pils komandai, atliek parūpēties tikai par savu izskatu un noskaņojumu. Svētku pils šefpavārs parūpēsies par kvalitatīvu, izsmalcinātu ēdienkarti un viesmīļi rūpēsies par gardi klātu svētku galdu.

Līdz pat marta mēnesim ir īpašs piedāvājums mazajām kāzām – izmantojiet šo laiku un ļaujieties mīlestības sajūtām.

Svētku pils kā vieta arī citu svētku svinēšanai

svētku pils viesu nams

Ja vēlaties pavadīt svinīgu vakaru ar darba kolēģiem vai ģimenes lokā, tad privātas vakariņas ir ļoti labs veids šo realizēt. Tā ir iespēja iegūt pašiem savu pili kaut uz brīdi.

Svētku pils sniedz iespēju būt vienīgajiem viesiem visā pilī vakariņu laikā. Tā ir iespēja uzzināt, kā tas ir, kad vakars ir tikai jūsu – var izvēlēties savu mūziku, skaļi smieties vai uzdejot. Skaisti dekorēts un kopīgs galds visiem ar ko esat kopā, kā arī vakariņām ieilgstot ir iespēja palikt ilgāk vai pat nakšņot kādā no viesu nama Svētku pils numuriem.

Dzērieni bieži vien ir ļoti liela izdevumu daļa restorānos. Ciemojoties Svētku pilī, par alkoholisko dzērienu klāstu jūs drīkstēsiet uzņemties rūpes arī paši. Pils personāls savukārt parūpēsies par to, lai tas tiktu skaisti pasniegts īstajā temperatūrā un glāzē.

Pils šefpavāra izstrādāta ēdienkarte vairākās kārtās ļaus viesiem sajusties kā īstiem gardēžiem vērtējot un garšojot katru ēdiena kārtu. Jāpiebilst, ka arī ēdiena pasniegšanā piedalās pats šefpavārs, nedaudz pastāstot par katru ēdienu un to pagatavošanu.

Viesu nams Svētku pils ir svinību un pasākumu vieta tikai 15 minūšu attālumā no Rīgas, klusā dabas ielokā Daugavas krastā. Lai saņemtu piedāvājumu tieši Jūsu pasākumam, droši sazinieties ar pils darbiniekiem. Jūs noteikti gaidīs ciemos!

Mūsu bloga Ieteikumu sadaļā esam apkopojuši arī citus līdzīgus rakstus par dažādiem atpūtas vietām – piemēram, Namiņi un muižas, kur palikt ziemas brīvdienās vai Romantiska atpūta diviem.

Komentēt