Romantiska gaisotne vakaram ar īpašo sievieti

no

Lai mīlestība plauktu visā savā krāšņumā un dzirkstele nekad nepazustu, ir svarīgi doties randiņos – pēc 5, 10, 20 un arī pat 50 gadu kopdzīves. Tas tomēr ļauj izrauties no ikdienas ritma, kopīgi doties ārpus mājas, atklāt jaunas vietas un labi pavadīt laiku vienam ar otru.

Rakstā Romantiska atpūta diviem ar nakšņošanu ir apkopotas lieliskas dāvanu izvēles – dāvanu kartes, ko pasniegt mīļotajam cilvēkam vai pārim kāzās. Tās ir vietas, kur baudīt romantisku nakšņošanu. Lai padarītu šādas reizes vēl īpašākas, vērts pacensties nedaudz vairāk un iepriecināt otru pusīti ar patiesi romantisku gaisotni.

Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus veidus, kā iepriecināt savu mīļoto sievieti, ja plānojat nakšņot kādā viesnīcā. Turpinājumā daži ieteikumi, kas ar pavisam mazu pūļu palīdzību spēs vakaru padarīt par neaizmirstamu!

Iepriecini viņu ar skaistiem ziediem

Kad abi ar mīļoto sievieti dodaties kādā ārpus mājas izbraucienā vai ekskursijā, iespējams, sieviete nemaz nezina, ka viņu sagaida pārsteigums viesnīcā. Ja esi nolēmis viņu pārsteigt ar nakšņošanu skaistā viesnīcā, tad vērts padomāt par veidiem, kā viņu iepriecināt vēl vairāk – iespējams, ar ko paliekošāku par sajūtām un nakšņošanu vien. Piemēram, uzdāvini viņai skaistu ziedu pušķi. 

Sievietēm patīk skaisti ziedi un tos ir īpaši patīkami saņemt no sava mīļotā vīrieša. Svētkos, protams, tā ir viena no ierastākajām dāvanām, taču ikdienas pārsteigums ar ziediem ir pavisam cita lieta. Tas šķiet daudz īpašāk un uzreiz vakaram piešķirs pavisam citādu atmosfēru.

Rezervē galdiņu romantiskā restorānā

Vislabāk atpūsties izdosies viesnīcā, kur atrodas arī izsmalcināts restorāns. Sievietei patiks sajusties palutinātai, ja aizvedīsi viņu uz elegantu restorānu ar labu ēdienkarti. Restorāna apmeklējums tomēr sniedz zināmu svētku sajūtu, kas ļaus vakaram piešķirt īpašu vērtību. Uzreiz būs sajūta, ka vakars patiešām ir īpašs un tāds, kas katru dienu nenotiek. Jebkuras pārmaiņas no ikdienas ierastā būs pozitīvas un ļaus vakaru atcerēties kā īpašu.

Turklāt restorāns nesniedz tikai gardu maltīti, bet vērā ņemama ir visa kopīgā atmosfēra un romantiskā gaisotne, kas restorānos pievakarē mēdz virmot. Sagatavojoties vakarma laicīgi un rezervējot galdiņu, būsi sievieti patīkami pārsteidzis un iepriecinājis.

Dodieties naksnīgā pastaigā

Iespēja pavadīt laiku divatā vel ilgāk – doties pēc vakariņu pastaigā, iepazīstot jaunu apkārtni un baudot vienam otra sabiedrību. Izvēloties viesnīcu, kur vel nav būts, arī teritorija būs vēl nezināma un kopīgi pastaigāties būs ļoti romantiski. Īpaši, ja ārā ir silts un redzamas zvaigznes. Kur vēl romantiskāk?

Protams, ja pārzini teritoriju, tad vari arī vairāk izpausties. Parādīt mīļotajai sievietei kādu īpašu vietu vai apskates objektu. Bieži vien viesnīcas tiek būvētas pie skaistiem mežiem vai ūdens tilpnēm. Tad pavisam jauki un romantiski būs pasēdēt abiem, pabaudīt dabu pirms gulētiešanas un pārrunāt dienas laikā gūtos iespaidus.

Baudiet romantisku SPA kopā

Balstoties uz izvēlēto viesnīcu, viens no pārsteigumiem varētu būt kopīgs SPA rituāls vai kāda procedūra. Ja tā ir SPA viesnīca, tad bieži vien ir pieejami īpašie piedāvājumi divām personām – piemēram, romantiska un relaksējoša muguras vai visa ķermeņa masāža pārim vai kāds pirts rituāls. 

Jauki, ja ir izvēles iespējas un var palutināt sievieti ar to, ko viņa labprāt izvēlētos baudīt. Tomēr patīkami pārsteigta viņa būs arī par jau ieplānotu SPA procedūru, ko baudīt kopā ar mīļoto vīrieti. SPA atpūtas laikā būs iespēja pilnvērtīgi relaksēties, aizmirsties un dalīt šīs mierpilnās sajūtas vienam ar otru.

Pirms miega baudīt SPA atpūtu ir īpaši patīkami, jo tas garantē labu miegu un kārtīgu atpūtu. No rīta izdosies pamosties moži un jau uzreiz abi būsiet gatavi jaunai dienai.

Nav vajadzīgs daudz, lai no sirds iepriecinātu un izrādītu rūpes. Lai romantiska atpūta!

Komentēt