Populārākie velo apģērbu zīmoli

no

Riteņbraukšanas tirgus aug ar katru gadu un prognozes liecina par to, ka augšupeja turpināsies vēl tuvākos gadus. Tas ir labs veids, kā pavadīt laiku svaigā gaisā, sevi fiziski nodarbināt un izrauties no ikdienas darbiem.

Velosports ir kļuvis par jauno golfu. Atšķirībā no golfa tas ir daudz pieejamāks, jo nav nepieciešams speciāli sagatavots laukums. Tiesa, arī riteņbraukšana ir dārgs hobijs, ja visu nepieciešamo vēlamies ņemt no augstākā plauktiņa.

Šajā rakstā kvalitāti liksim pirmajā vietā un apskatīsim vadošos velo apģērba zīmolus.

Rapha – augsta klase un pārdomāts dizains

rapha velo apģērbs


Rapha ir riteņbraukšanas Mercedes. Tie, kuri aizraujās ar riteņbraukšanu, visticamāk zin, kas ir Rapha zīmols. Viņi nebūt nav ne paši inovatīvākie, ne labākie sportiskā ziņā, taču viņus vēlas vilkt visi. Tas ir augstākās klases zīmols.

Lai arī kuru produktu izvēlētos, tas būs nostrādāts un pārdomāts līdz pēdējai vīlītei ar atturīgu, Rapha zīmolam raksturīgu dizainu. Viņi paši apgalvo, ka ražo pasaulē ērtākos velošortus.

Castelli – itāļu dizains un inovatīvi risinājumi

castelli

Castelli ir viens no populārākajiem un senākajiem Itāļu velo apģērba ražotājiem. Tas īpaši izceļas ar jaunu audumu izmantošanu un dažādu inovatīvu risinājumu ieviešanu velo apģērbā.

Zīmols ir ilggadīgs Itālijas riteņbraukšanas izlases atbalstītājs. Īpaši vēlamies izcelt viņu radīto Gabba jaku, kas ir viens no pēdējo gadu labākajiem jaunievedumiem.

MAAP – funkcionālais apvienots ar estētisko

maap velo

Zīmols MAAP ir radīts Austrālijā. Neizceļas ar īpaši augstu tehnoloģisko un inovāciju līmeni, taču produkti ir ļoti labi izstrādāti, piedomājot pie dažādām niansēm. Apvienojot funkcionālo ar estētisko, zīmols veido lielisku līdzsvaru.

MAAP ir sociāli atbildīgs zīmols, kas savu produktu izstrādē izmanto ilgtspējīgus materiālus. Tādā veidā tie garantē ne vien izcilu kvalitāti, bet arī labu ietekmi uz dabu. Zīmols arī ļoti baudāmi komunicē sociālajos medijos.

4Cyclists – inovāciju eksperimenti no Latvijas

4cyclists velo zīmols

Jaunākais no šī apskata zīmoliem ir 4Cyclists. Tas ir radīts tepat Latvijā. Īpaši izceļas ar nebaidīšanos eksperimentēt ar dažādu inovāciju ieviešanu.

Šis ir viens no retajiem “mazajiem” zīmoliem, kurš ražo lokāli, nevis pasūta pie ražošanas milžiem Āzijā. Viss tiek ražots tikai pēc pasūtījuma saņemšanas, tādējādi ir viegli pieejamas dažādas individualizācijas iespējas. Latvijas riteņbraukšanas izlases oficiālais apģērba sponsors.

ASSOS – augstas kvalitātes Šveices zīmols

assos velo apģērbi

ASSOS ir Šveices pulksteņu kvalitāte velo apģērba nozarē. Šis ir zīmols, kura vēsture stiepjas tik tālu kā septiņdesmitie gadi. Ļoti augstas kvalitātes produkti par tik pat augstu cenu.

Zīmola produkcija izceļas ar inovatīvu pieeju, izmantojot turpat Šveicē radītus audumus. Šveices un ASV riteņbraukšanas izlases oficiālais sponsors.

Pedal Ed – Japānas zīmols garu distanču velobraukšanai

pedal ed velo apģērbs

Pedal Ed ir Japānas kompānija, kuru mērķis ir nodrošināt ērtāko ekipējumu tiem, kuru ikdiena ir ļoti garu distanču braukšana un dažādas ultra-sacensības. Patiesībā visa zīmola produkcija tiek ražota Itālijā. Vērts piebilst, ka Itāliju var uzskatīt par velo apģērba ražošanas lielvalsti.

Šī zīmola produkti būs lieliski piemēroti gan lietošanai dodoties ikdienas gaitās, gan gariem piedzīvojumiem uz velo. Mazāk piemēroti mūsu platuma grādos ierastām sacensībām.

Lai brauktu ar pārliecību, apģērbs un ekipējums ir ļoti svarīgs.

Šie ir, mūsuprāt, populārākie velo apģērba zīmoli, kurus vērts pieminēt. Lai izdodas atrast sev piemērotāko zīmolu!

Komentēt