Populārākās attīstošās rotaļlietas meitenēm

no

Rotaļlietu izvēlei būtu jāpievērš uzmanība ikvienam cilvēkam, kurš vēlas tās iegādāties, lai, piemēram, dāvinātu vai ikdienā iepriecinātu bērnu. Svarīgi ir iegādāties rotaļlietu atbilstoši vecumam un bērna interesēm. Kā arī vienmēr jāpatur prātā, ka rotaļlietām ir jābūt drošām, īpaši, ja tās ir paredzētas maziem bērniem, kuri vēl tikai izzina un mācās pasauli.

Šajā rakstā apkopotas populārākās attīstošās rotaļlietas meitenēm, kas būtu lieliska dāvana svētkos.

Rotaslietu veidošanas komplekti

Attīstošās rotaļlietas meitenēm ir viena no pieprasītākajām kategorijām starp bērnu rotaļlietām. Piemēram, rotaslietu veidošanas komplekti ir lieliska un radoša izvēle, ja vēlies iepriecināt meiteni sākot no piecu vai sešu gadu vecuma.

Pirmkārt, tas ir darbošanās prieks, kad tiek veidotas un vērtas rotaslietas. Otrkārt, šāds process attīsta un uzlabo radošās spējas un izpausmes. Treškārt, gala rezultātā ir izveidotas skaitas rotas, kuras var lietot arī ikdienā.

Katra meitene būs priecīga nēsāt pašas darinātas krelles vai rokassprādzes. Iepriecini mazās un lielās lēdijas ar šādu dāvanu.

Mūzikas instrumenti

Dažādi mūzikas instrumenti – klavieres, ģitātara, bungas un mikrofoni būs piemērota izvēle meitenēm, kuras jau muzicē vai, kuras vēlas apgūt kādu mūzikas instrumentu.

Visi mikrofonu modeļi ir aprīkoti ar dažādām funkcijām, piemērm, ierakstīt savu balsi, dziedāt uz pavadījuma, atskaņot dažādas zvēru balsis. Mikrofoni patīk arī tiem bērniem, kuriem dziedāšana nav tuva, jo interaktīvie mikrofoni ir lielisks veids, kā iemīļot dziedāšanu.

Sensorā tāfele

Pēdējo gadu favorīts ir magnētiskā tāfele, kas ir aprīkota ar dažādām aktivitātēm, kas palīdz bērnam attīstīt smalko motoriku, piemēram, dažādas bumbiņas, slēdzīši, pogas.

Šī rotaļlieta paredzēta bērniem no trīs gadu vecuma, bet jāsaka, ka tā ir tik aizraujoša, ka to izvēlas spēlēt arī krietni vecāki bērni. Izvēlies sensoro tāfeli, kurā ir iestrādāti burti un cipari, lai veicinātu bērna interesi par burtiem un cipariem.

attīstošās rotaļlietas meitenēm

Lomu spēles

Nav nekāds noslēpums, ka bērni atdarina to, ko dara pieaugušie. Piemēram, meitenes spēlējoties tīra māju, mazgā drēbes vai mazgā traukus, kas ir ikdienišķa nodarbe, ko veic kāds no vecākiem. Kāpēc šādas aktivitātes nepārvērts par jēgpilnām?

Iegādājoties no koka veidoto tīrīšanas komplektu, kurā ietilpst dažāda izmēra slotas, putekļu sūcējs un citi priekšmeti, kas noder mājas uzkopšanā, tu sniedz meitenei iespēju praktizēt darbības, kas ikdienā ir jāapgūst un būs noderīgas.

Varbūt tavās mājās aug topošais mediķis? Tad noteikti īstā dāvana būs medicīnas komplekts ar ratiem, kuriem ir dažādi skaņas un gaismas efekti, kas spēlēšanos padarīs krietni vien reālistiskāku.

Izglītojošās rotaļlietas

Ikvienam bērnam attīstības un augšanas posmā pienāk brīdis, kad ir interese par burtiem un cipariem. Vecākiem būtu šādā situācijā jāspēj piedāvāt dažādus variantus, caur kuriem burtu un ciparu apgūšana būtu kā jautra spēle.

Mūsdienās ir pieejams liels spēļu klāsts, kas var palīdzēt maksimāli ātri apgūt burtus un ciparus. Dažādas burtu un ciparu puzles, tāfeles, uz kurām var rakstīt un zīmēt, matemātiskās puzles. Padari mācīšanos pēc iespējas vieglāku, izmantojot dažādus spēļu elementus, kas palīdzēs apgūt burtus un ciparus ar prieku.

220.lv interneta veikals piedāvā tikai augstākās kvalitātes attīstošās rotaļlietas meitenēm un puišiem, kas ir pārbaudītas un testētas, lai bērni tās varētu spēlēt droši. Dāvana svētkos, dāvana kristībās vai vienkārši pārsteigums – to visu var atrast 220.lv e-veikalā.

Iepriecini bērnus ar rotaļlietām, kas sniedz saturīgas un izglītojošas aktivitātes.

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstos Oriģinālas dāvanas bērniem un Noderīgas dāvanas ģimenei.

Komentēt