Paštaisīta Ziemassvētku dāvana

no

Vēlies šogad saviem mīļajiem sarūpēt paštaisītas Ziemassvētku dāvanas? Tad esi nonācis pareizajā vietā.

Tavi draugi un ģimene noteikti piekritīs, ka labākā Ziemassvētku dāvana nāk tieši no sirds. Pat, ja šķiet, ka tavas rokdarbu prasmes nav augstākajā līmenī, neļauj tam sevi apturēt. Lielāko daļu no šīm paštaisītajām dāvanām būs ļoti viegli izgatavot, ja vien tev ir pacietība un nedaudz radošuma.

Lasi tālāk, lai atrastu radošas Ziemassvētku dāvanas, kuras vari pagatavot paša spēkiem. 

Adīta sega

Apjomīgās adītās segas ir populāras jau kādu brīdi, taču ne katrs ir gatavs par to maksāt ievērojamu naudas summu. Tā vietā, lai šādu segu iegādātos par dārgu naudu, to vari uzadīt pats, vien jāizpilda trīs soļu pamācība

Paštaisīta sega noteikti dāvanas saņēmējam liks justies patiesi mīlētam un atgādinās par tevi katru dienu. To vari dāvināt jebkuram sev mīļam cilvēkam, kura dēļ esi gatavs nedaudz vairāk patērēties un ieguldīt lielāku darbu dāvanas izgatavošanā. 

Mājās gatavots ievārījums

Ne visiem ir vecmāmiņa, kas apgādā ar dažādiem lauku labumiem, un ne katram ir laiks pašam sagatavot visu ziemai nepieciešamo. Tieši tāpēc, šī ir lieliska iespēja, kā parūpēties par sev mīļo. Uzdāvini Ziemassvētkos mājās gatavotu ievārījumu. 

Internetā ir pieejamas neskaitāmas receptes, kā pagatavot ievārījumu. Piemēram, mājās gatavots apelsīnu ievārījums. Atliek vien izdomāt, kas dāvanas saņēmējam varētu garšot.

Paštaisīta vannas bumba

Pagatavot aromātiskas un skaistas vannas burbuļbumbas nemaz nav tik sarežģīti, kā varētu likties. Ar dažu sastāvdaļu un nedaudz ieguldītā laikā palīdzību Jūs būsiet izgatavojis ideālu svētku dāvanu mammai, draudzenei, māsai vai sievai. 

Esam parūpējušies, lai ļoti viegli vari atrast, kā pagatavot vannas bumbas. Tā kā šī ir Ziemassvētku dāvana, bumbas vari izgatavot baltas-gluži kā sniega pikas.

ziemassvētku dāvanas

Mājas karstvīns

Starp gardākajām Ziemassvētku tradīcijām pavisam noteikti ierindojas karstvīna baudīšana. Svētku sezonā tas ir pieejams teju visu veikalu plauktos, taču daudz foršāk, ja tas ir pašu gatavots. Ir divas iespējas, kā šo tradīciju vari pārvērst par paštaisītu dāvanu. 

Viens no variantiem- pašam pagatavot karstvīnu un saliet to pudelēs ar personalizētām etiķetēm. Tam tev noteikti noderēs mājas karstvīna recepte. Otrs variants- sakomplektēt dāvanu kasti, kurā ir viss nepieciešamais karstvīna pagatavošanai, un pasniegt to kā dāvanu. 

Lai kuru no abiem variantiem izvēlētos, tā būs lieliska paštaisīta dāvana!

Paštaisīti saldumi

Kas var būt labāk, kā pašgatavoti saldumi? Vienalga, vai tās ir konfektes, kūciņas vai ruletes. Ja tavs tētis, māsa vai draugs ir saldummīlis, viņi noteikti novērtēs pavisam saldu un garšīgu Ziemassvētku dāvanu.  

Ja virtuvē jūties kā zivs ūdenī, vari sagatavot dažādu saldumu izlasi, kuru salikt skaisti noformētā kastītē. Tā kā pēc receptes saldumi sanāk vairākām personām, šo dāvanu vari pasniegt vairākiem ģimenes locekļiem vai draugu grupai.

Aromātiskie kociņi

Viena no dāvanām, kur katrs vismaz vienreiz ir saņēmis, ir aromātiskā svece. Arī tādu vari pagatavot, taču noteikti ir vērts pamēģināt izgatavot aromātiskos kociņus. Šāda dāvana ne tikai piepildīs māju ar patīkamu aromātu, bet patīkami pārsteigs dāvanas saņēmēju, kas visticamāk šādu paštaisītu dāvanu vēl nav saņēmis.

Izgatavot aromātiskos kociņu ir ļoti vienkārši. Galvenās divas sastāvdaļas ir bambusa kociņi un ēteriskās eļļas. Šeit vari apskatīt, kā pagatavot aromātiskos kociņus

Atceries- šo dāvanu vari dāvināt tikai tiem, kurus ļoti labi pazīsti, jo ar aromātu ir ļoti vienkārši nošaut greizi. 

Paštaisīta mīkstā rotaļlieta

Ja dāvanas saņēmējs ir pavisam mazs ķipars, kuram tiešām gribās uzdāvināt kaut ko no sirds, tad paštaisīta rotaļlieta būs lieliska izvēle. Šādai dāvanai būs daudz lielāka vērtība, kā kārtējai mantiņai no veikala. Jā, varbūt kaut kur būs šķība austiņa vai nepilnīgs šuvums, bet varam garantēt, ka mazais par to vispār nepārdzīvos. 

Paštaisīta Ziemassvētku kartiņa

Ja dāvanu esi jau paspējis nopirkt, bet tomēr gribas pievienot kaut ko īpašu, vari izgatavot Ziemassvētku kartiņu. Šis var būt ne tikai papildinājums jau esošai dāvanai, bet arī jauks žests, kā apsveikt tos, kurus pa svētkiem neizdosies satikt.

Ja sūti kartiņu pa pastu, tad atceries, ka tas jāizdara savlaicīgi, jo Ziemassvētkos pasts ir ļoti noslogots. 

dāvanas ar ātru piegādi

Ņem vērā

Pašdarināta Ziemassvētku dāvana parasti prasa nedaudz vairāk plānošanas un ilgāku sagatavošanās laiku, tāpēc par to jāsāk domāt tieši tagad!

Ideja par paštaisītu dāvanu aizvien ir aktuāla, bet gribētos apskatīt vēl kādus piedāvājumus? Iedvesmu vari smelties rakstā Paštaisītas dāvanas, bet, ja dāvana jau gatava, tad ieskaties rakstā par to, kā iesaiņot Ziemassvētku dāvanas.

Komentēt