Oriģināla dāvana izlaidumā

no

Tuvojoties izlaidumu laikam, atkal jādomā, ko uzdāvināt jaunajam absolventam. Kā jau visi zinām,  klasiskākā lieta, ko visi parasti dāvina izlaidumā ir ziedi, kāda dāvanu karte grāmatnīcā un nauda aploksnē. Students, kurš tikko ir pabeidzis universitāti un grasās sākt savas darba gaitas, būtu ļoti laimīgs saņemot dāvanā naudu aploksnē, taču šeit esam apkopojuši idejas par to, kas ir oriģināla dāvana izlaidumā.

Pēc universitātes laika ir vērts izbaudīt brīvību un darīt trakulīgas lietas. Vai tā ir izlekšana ar izpletni vai arī ar draugiem doties kādā ceļojumā ar treileri. Doties pretī kaut kam nezināmam un izmēģināt visu, ko vien sirds kāro. 

Šajā rakstā esam apkopojuši dažas dāvanu idejas, kas ļaus izrauties no ikdienas un izbaudīt trakulīgus piedzīvojumus. 

Ielekšana pieaugušo dzīvē 

lēciens siguldā

Ļoti daudziem jauniešiem viņu darāmo darbu sarakstā ir lekšana ar gumiju vai izpletni, tomēr, lai to izdarītu, nereti vajag ļoti saņemties. Izdarīt kaut ko pārgalvīgu un aizraujošu, protams, labu instruktoru pavadībā ir īstena sapņa piepildījums.

Sigulda Adventures piedāvā lielisku iespēju izlēkt ar gumiju no gaisa vagoniņa, kas būtu ideāls lēciens virs Gaujas. Pārnestā nozīmē, šī būtu interesanta iespēja ielekt “pieaugušo” dzīvē. Protams, lēciena brīdī ir iespēja baudīt skaistu skatu ar Gauju un Siguldas mežiem.

Izbraukums neceļos 

pan cars

Parasti mums ir ļoti žēl savas mašīnas, vēlamies pēc iespējas lēnāk braukt pa sliktiem zemes ceļiem, katru bedrīti izbraucam pēc iespējas lēnāk. Tomēr reizēm ir tik liela vēlme ātrumā izbraukāt kādus sliktākus ceļus, izbraukt cauri lielākai peļķei un dubļiem.

Tieši pancars piedāvā interesantu iespēju izbraukāt visus iespējamos ceļus un pat grāvjus, kurus parasti ar savu personīgo mašīnu apbraucam ar lielu līkumu. Pancars piedāvā gan izbraukāt pilsētu ar mazajām mašīnītēm, gan lauku un meža ceļus. Šis it īpaši interesanti būs šoferīšiem, kuriem pašiem būs iespēja vadīt automašīnu. 

Izzinoša orientēšanās spēle

orientēšanās spēles

Bieži vien mēs nemaz tik labi nepārzinām savu pilsētu vai arī ikdienā neievērojam kādas mazākas detaļas vai skaistu arhitektūras paraugu. Tomēr, vai nu tā ir pilsēta, kurā dzīvo ik dienu, vai arī kāda svešāka, būtu interesanti iepazīt to labāk. 

Aizraujošu iespēju izzināt ko jaunu un atklāt jaunas vietas piedāvā Road Games. To varēsi darīt pildot dažādus uzdevumus, kas attīsta prātu. Roadgames piedāvā aizraujošu komandas spēli, kur gan attālināti, gan klātienē ir iespēja iepazīt kādu plisētu un doties aizraujošā skrējienā vai izbraukumā. Pastāv iespēja arī izvēlēties kādu citu valsti, ne tikai Latviju. 

Asākas emocijas asākos pagriezienos 

drifta halle

Ne vienmēr driftēšanai ir nepieciešams tikai BMW. Asi izbraukt kādu līkumu un pēc iespējas ātrāku uzņemt ātrumu var arī citos veidos, piemēram, Drifta hallē. Varam apgalvot, ka šis tik tiešām sagādās ļoti pozitīvas un labas emocijas. 

Tiem jauniešiem, kam patīk ātri braukt un nebaidās no sānslīdes asos pagriezienos, noteikti patiks izbrauciens ar Drifta Halles WOLFTRIKE tricikliem. Labākais ir tas, ka šī aktivitāte ir piemērota arī tiem, kuriem nav tiesības, jo viss ir droši. Šī būs ļoti interesanta atpūta ar draugiem.  Arī dāvanu karte triciklu braucienam varētu būt laba alternatīva, kas ļaus jubilāram izvēlēties laiku, kad doties atpūtā.

 Pozitīvi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni

lāzertags

Nedaudz aktīvāka nodarbe būtu skriešana. Lāzertags ir ļoti interesanta komandu spēle, kur jācenšas, lai tevi nesašauj ar lāzera ieroci. Šeit viss ir bez sāpēm, tāpēc par to var neuztraukties. Ir interesanti gan iztēloties dažādus scenārijus, gan arī izklaidēties izvairoties no pretiniekiem. 

Lāzertags ir aizraujoša un aktīva dāvana izlaidumā ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam. Lieliska iespēja, pēc skolas beigšanas, ar draugiem pavadīt laiku Guns n Lasers lāzertaga laukumā. 

Izbaudīt bēgšanu un pakaļdzīšanos

peintbols

Tik pat interesanta pieredze noteikti ir peintbols, ko arī piedāvā Guns n Lasers. Šī aktivitāte tiešām ir interesanta un aizraujoša, jo ir lielāka motivācija izvairīties no pretiniekiem. Ja absolventam patīk labi pavadīt laiku kopā ar saviem draugiem, tad šāds dāvanas piedāvājums varētu būt piemērotākais apsveikums izlaidumā. 

Šī aktivitāte ir vairāk piemērota tiem, kuri nebaidās no nelielām sāpēm, kas mudina ātrāk kustēties un vairāk izvairīties no šāviņiem. Ja lāzers ir nejūtams, tad peintbolā tiek šauts ar krāsu baloniņiem, kas ir jūtams. Peintbols garantē adrenalīnu, spriedzi, azartu un elpu aizraujošas emocijas. Guns n Lasers peintbols ir drošs, jo ir gan iespēja noregulēt šāviņa stiprumu, gan pats spēles laukums ir droši izveidots.   

Pavadīt laiku ar sevi 

masāžas dāvana ezeri spa hotel

Piedāvājam kā dāvanu izvēlēties arī nedaudz mierīgākas dāvanu idejas, jo ne visi tomēr ir asu izjūtu cienītāji. Visiem ir zināms, ka studiju process ir sarežģīts un stresa pilns. It īpaši pašas beigas, kad jāraksta bakalaura darbi un eksāmeni, šis viss prasa ļoti daudz negulētu nakšu.

Izbaudīt mieru un maigus pieskārienus, kas ļauj visam stresam par skolas beigšanu pilnībā izzust piedāvā Ezeri SPA Hotel visa ķermeņa masāža. Pilnībā relaksēties no saspringtā laika, būtu ideāla dāvana, ko var dāvāt pilnīgi jebkuram. 

Atpūta pēc garajiem studiju gadiem 

pirts sauna

Tāpat nedaudz mierīgāku atpūtu cienītājiem mēs piedāvājam uzdāvināt siltu un relaksējošu atpūtu saunā. Tā ir iespēja atpūsties no universitātes saspringtā dzīves ritma un izkarsēties karstā saunā, lai turpinātu mierīgi savu tālākos dzīves soļus. 

Kas var būt labāks kā kārtīgi izkarsēties un relaksēties saunā, pēc satraukuma pilnā bakalaura vai maģistra darba rakstīšanas. Šādu iespēju piedāvā SPA Hotel Ezeri. Attīrīt prātu no domām un stresa par eksāmeniem un bakalaura darbiem. Šo var baudīt gan viens, gan arī kopā ar kādu cilvēku, piemēram, otro pusīti.

Novēlām absolventam panākumiem pilnu tālāko karjeras ceļu! Svarīgākais ir kārtīgi nosvinēt šo dienu, jo tik daudz darbu un laika tika veltīts šim vienam vienīgam notikumam. 

Vēl dažas dāvanu izdejas smelies rakstā Ko dāvināt absolventam? Lieliskas idejas izlaiduma dāvanām.

Šīs un citas dāvanu idejas atradīsi dāvanu karšu servisa FromMe.lv dāvanu kategorijā Oriģinālas dāvanas izlaidumā

Komentēt