Novēlējumi dzimšanas dienā

no

Dzimšanas diena ir paši svarīgākie svētki, kuros jubilārs ir uzmanības centrā. Tā ir viena diena gadā, kad saņemam laimes vēlējumus, gaišas domas un sirsnīgus vārdus no visiem saviem mīļajiem cilvēkiem.

Katru gadu gribās novēlēt visu to labāko, taču pēc iespējas interesantākā un oriģinālākā veidā. Lai ir jauns novēlējuma tekstiņš, ko šogad ierakstīt kartītē, esam apkopojuši mīļus, sirsnīgus un arī smieklīgus vēlējumus dzimšanas dienā!

Lai izdodas atrast tieši tavam jubilāram piemērotu novēlējumu!

Novēlējuma teksti dzimšanas dienā

novēlējumi dzimšanas dienā

Vēlu tev labu veselību – viss pārējais ir mūsu pašu rokās!

Bez ciešanām nav dzīve, bez ērkšķiem nevar rozes būt! Bez pacietības dzīves ceļā pie īstas laimes nenokļūt! Lai dzīve pilna skaistu mirkļu!

Kad šodien pūtīsi kūkai svecītes, zini – ir viena liesma, kas nekad nenodziest. Tā deg manā sirdī priekš tevis. Daudz laimes tavā īpašajā dienā!

Lai tev pieder visskaistākais sapnis un rīts, ko neaizmirst domu pagalvī likt! Un ar viņu kā krāšņāko ziedu dienu pārsteigt un līdzi tai tikt!

Dejo un dziedi, skūpsti un mīli! Skaistākos sapņus pārvērt par dzīvi!

Šajā dzimšanas dienā es novēlu, lai tev uzbruktu daudz daudz naudas un tu nespētu no tās atkauties!

Kad pirms daudziem gadiem man kāds stāstīja, ka katram cilvēkam ir savs enģelis, es tikai smējos. Šodien es zinu, ka tā ir patiesība. Tu esi mans enģelis.

Ir vēlēšanās nopirkt mašīnu, bet nav iespēju. Ir iespēja nopirkt kazu, bet nav vēlēšanās. Tad novēlu es tev to, lai tavas iespējas sakristu ar vēlēšanos. Daudz laimes!

Šodien tu kļūsti oficiāli pusgadsimtu vecs. Novēlu, tev priekšā vēl daudz jaukas dzimšanas dienas un, lai izdodas pievienoties 100-gadnieku klubiņam!

Nelido zemu, tavs ceļš ir cits. Tu esi no tiem, kas brīnumiem tic. Lai tev izdodas šodien nosvinēt dzīvi ar visiem saviem mīļajiem!

Visskaistākais ir taisnība, vislabākais – veselība, vispatīkamākais ir sasniegt to, ko katrs vēlas. Nu tad novēlu, lai tev viss tas tiek!

Laime ir individuāls dvēseles stāvoklis. Tai nav universālas receptes, tādēļ vēlu tev rast savu prieka un harmonijas avotu!

Justies kā enģelim, spēt saklausīt savus smieklus un katrā peļķē ieraudzīt debesis!

Klusi atskan vēja zvans, vējam līdzi sveiciens mans! Lai prieka pilni svētki arī šogad!

Draugs, neraizējies par savu vecumu, un neskaties uz to kā novecošanu – skaties uz to kā kļūšanu par klasiku! To arī nosvinēsim!

Pusmūža vecums iestājas tad, kad jūs nevis saķemmējat matus, bet sākat tos “sakārtot”.
/Herberts Kevets/

Apsveicu tevi ar 21. gada jubileju 39. reizi pēc kārtas!

Daudz laimes dzimšanas dienā! Lai tavā dzīvē vienmēr spīd saule! Ļauj tai padzīt visus mākoņus un pērkona negaisu! Nekad neaizmirsti par draugiem un radiem! Ļauj sev aizmirst visu slikto un reizināt labo! Dzīvo, mīli, sapņo – šodien ir tava diena! Lai visi tavi sapņi piepildās!

Pēc vecuma tev ir 60, pēc izskata 40, bet sirdī joprojām 20. Izbaudi savu dzimšanas dienu!

Līdzīgi, kā tu šodien svini savu dzimšanas dienu, es svinu faktu, ka tevi pazīstu! No sirds apsveicu un vēlu tev visu to labāko!

novēlējums dzimšanas dienā

Dzīve ir dīvaina, lai kā uz to raudzītos. Mēdz teikt, ka dzīve ir ceļojums. Bet uz kurieni? Atrodi savu īsto ceļu dzīvē un dodies galvu reibinošā ceļojumā!

Neskaitīsim gadus, bet darbus un tavi darbi runā paši par sevi. Apsveicu dzimšanas dienā!

Es nevēlēšu Jums zvaigžņu lietu, kad vēlēšanos ir daudz, tām nav jēgas. Es novēlu Jums vienu vienīgo zvaigzni, bet tādu, kura izpildīs Jūsu viskvēlāko vēlēšanos!

Lai šī skaistā diena atnes tev daudz prieka un mīlestības tā, lai pietiktu visam nākošajam gadam! Bučas dzimšanas dienā!

Vecums ir skaitlis, kas raksturo to, cik gadus Pasaule ir baudījusi tavu klātbūtni. Paldies, ka esi bijis ar mums visu šo laiku!

Katrs putniņš, kas uz zara – lai tev dzimšansdienā zvana! Lai silti un priecīgi!

Vīrieša dzīvi piepilda cīņa un panākumi. Laimes vietā vēlu tev drosmi un izturību, jo laime sekos tavām uzvarām un sasniegumiem!

“Dod katrai dienai iespēju kļūt par tavas dzīves skaistāko dienu!” — Marks Tvens

Mana dzīve kļuva īpaša dienā, kad tajā ienāci tu! Tavā dzimšanas dienā solu piepildīt katru tavu dienu ar mīlestību!

Lai tev nekad nepietrūkst darāmā darba, lai nepietrūkst iespēju, draugu tuvuma, mīlestības un sirdsmiera! Skaties nākotnē ar cerību, drosmi un apņēmību, ar sparu un līksmu prātu! Jo šīs ir tās lietas, no kurām var veidot dzīvi, kādu patiešām ir vērts dzīvot.

Kļūšana vecākam esot vienīgais iespējamais veids, kā dzīvot ilgu mūžu. Un man ir liels prieks, ka tas tev lieliski izdodas – sveiciens svētkos!

sveiciens svētkos

“Dzīve var būt tik plakana kā papīrs vai arī tik dziļa kā okeāns un augsta kā debesis. Tev tik pašam jāizvēlas!” — Pema Brauna

Viena pati roze var būt mans dārzs, viens pats draugs var būt visa mana pasaule. Lai tev neaizmirstami skaisti svētki!

Skaiti dzīvē smaidus, nevis asaras. Skaiti draugus, nevis gadus. Daudz laimes!

Daudz laimes dzimšanas dienā! Es novēlu tev laimi, veselību, siltumu, gaismu, mīlestību, maigumu, vitalitāti!

Pazīstot tevi tik ilgi, es zinu, ka 50 ir tikai skaitlis priekš tevis. Novēlu, lai tā tas arī paliek un mēs tiekamies arī pēc 50 gadiem! Priekā!

Šodien es nevaru būt blakus un svinēt, bet gribu, lai zini, es domāju par tevi un vēlu tev brīnišķīgu dzimšanas dienu!

Mīlestība un nedaudz veiksmes – tas ir tas mazumiņš, kas nepieciešams, lai cilvēks būtu laimīgs… Gūstiet to un jums piederēs visums!

Daudz laimes dzimšanas dienā vienam no nedaudziem cilvēkiem, kura dzimšanas dienu es atceros, neskatoties facebook aplikācijā! Bučas svētkos!

Dzīve ir kā konfekšu kaste, tu nekad nezini, kādu konfekti dabūsi. Lai pilna dzīve gardu konfekšu!

Lai tev laime, lai tev prieks! Un uz lūpām ir kas lieks!

Sveiciens svētkos! Lai tu vienmēr spīdētu no laimes, sasniegtu savu mērķi, lai piepildītos visi tavi lolotākie sapņi!

Es nezinu, ko tev dāvināt šajā dienā, bet zinu, Ta tu esi mana vislabākā un mīļākā dāvana šai pasaulē! Daudz laimes dzimšanas dienā!

Kad dzīvē daudz saldumu, tad zūd dzīves garša, tāpēc es novēlu tev vienu vienīgo torti, bet ar svecēm, kuras nopūšot, tev piepildīsies iecerētais!

Kad apkārt daudz cilvēku, tas rada drūzmu, tāpēc nevēlēšu tev daudz draugu. Es novēlēšu tev, lai tie draugi, kas tev ir pašlaik, ir tādi, kuri nāk kad tie vajadzīgi, iet, kad tie traucē un nelien ar padomiem, kad tev pašam jāgūst pieredze!

Kad beidzot pienāk 70 gadu slieksnis, ir laiks pārtraukt uzvesties kā trakam 60 gadniekam! Daudz laimes jubilejā!

Cilvēki saka – mēs izskatāmies līdzīgi. Sākumā tas likās jocīgi, bet tagad es zinu – nav nekas labāks kā būt līdzīgai tev. Paldies, ka esi mans tuvākais draugs! Lai tev skaisti un sirsnīgi svētki!

novēlējums svētkos

Beidzot palaižot vaļā to cilvēku, kas reiz biji, tu atklāj to cilvēku, kas esi šodien un to, par ko gribi kļūt. Lai viss skaistākais vēl ir tikai priekšā!

Gadi skrien kā stirnas, bet tu kļūsti skaistāka ar katru dienu!

Tavā dzimšanas dienā novēlu tev skaistus svētkus ar visiem mīļajiem! Lai mīlestība plūst pār malām, veselība nekad nepieviļ un prieks mūžam neizsīkst!

Apsolu, ka tava dzimšanas diena būs lieliska ar daudz skaistiem mirkļiem. Tu esi to pelnījusi. Daudz laimes!

Lai tu visu mūžu saglabātu dzidra maija rīta možumu – asu domu, nerimtīgu prātu, dzīves prieku, degsmi, maigumu!

Šodien tava dzumumdiena visam pāri mirdz, šodien tevi vienu apsveicu no tīras sirds! Baudi dzīvi vienos priekos, trusikos un gumijniekos!

Lai tavai dzīvei salda liepziedu smarža, lai tavai dzīvei – ozola spēks un izturība!

Laimi es tev nevēlēšu – to šodien jau ir un būs vēlējuši daudzi un tik daudz, ka pa ausīm nāks laukā. Veiksmi arī nevēlēšu, jo mērķtiecīga darba rezultāti allaž pārspēj tos, kas gūti ar nejaušības palīdzību. Varbūt skaistumu? Nē, tas tev pavisam noteikti netrūkst! Es labāk vēlēšu tev tikt uz tā ceļa, kas tev dos pilnīgu dzīves piepildījumu, un nekad no tā nenomaldīties!

Šī diena ir tā diena, kad beidzot vari droši teikt: “Es vēlos 60 tortes un 1 svecīti!”

Es vēlu tev daudz laimes dzimšanas dienā vēl pirms tu esi pārāk piedzēries – lai saprastu, ka ir tava dzimšanas diena!

Dzīve tiek dota vienu reizi, bet izdodas vēl retāk. Pacelsim glāzes par jaukajiem un retajiem izdošanās mirkļiem!

Tavā dzimšanas dienās es gribēju tev iedot pašu jaukāko dāvanu, bet tad sapratu, ka nevaru.. Pati jaukākā dāvana jau esi tu pati! Daudz laimes dzimšanas dienā!

Laimi tev litriem vēlu, mīlestību kubiņiem! Bučiņas no karstām lūpām, tās bez mēra tūkstošiem! Daudz laimes un prieka!

Šajā dzimšanas dienā vēlu tev gūt atelpu steigas brīdī un uzcelt sētu starp sevi un raizēm!

Šodien jūs esat palicis bagātāks par vēl vienu dzīves gadu, jūs nevarat nezināt zināšanas aiz pleciem, nemeklēt laimes kabatas, šodien jums jau ir pilnīgi viss. Man vēlējums dzimšanas dienā ir, lai būtu pilns trauks ar visām īpašībām, kas jums jau ir – lai jūs būtu klāt līdzcilvēku problēmās un priekos, un nekad nepazaudētu sirdi!

///

Ja trūkst vēl ne tikai novēlējums, bet arī apsveikuma dāvana, tad rakstā TOP dāvanas vīrietim iespējams atrast dažādas foršas dāvanu idejas!

Komentēt