Labākie veidi, kā izbaudīt lidojumu

no

Lidojums augstu gaisā sniedz neaizmirstamas emocijas. Tas ir veids, kā uzdrīkstēties izmēģināt ko jaunu, izjust fantastiskas sajūtas un vērot vēl nekad iepriekš neredzētus skatus.

Ir vairāki veidi, kā izbaudīt lidojumu – piemēroti gan ekstrēmu izjūtu meklētājiem, gan mierpilna lidojuma cienītājiem.

Lidojums ar paraplānu asām izjūtām

Lidojums ar paraplānu tandēmā ir lieliska dāvana, kas domāta asu izjūtu cienītājiem. Paraplāna lidojuma augstums sniedzas līdz 450m virs zemes. Lidojumu iespējams baudīt divējādi – gan mierīgi, gan arī ekstremāli. Lidojumu var izbaudīt ar aerobātiskajiem trikiem, taču tas ir īsāks un emocijām piepildītāks, taču, lidojot lēni, lidojums ir ilgāks un mierīgāks.

Lidot ar paraplānu iespējams pavasara un vasaras sezonā. Tas ilgst 10-20 minūtes mierīgā lidojumā, bet aso sajūtu lidojums ilgst apmēram 6-8 minūtes. Pirms lidojuma svarīgi ir parūpēties par ērtu apģērbu, kas nodrošinās komfortu, siltumu un praktiskumu. Neviens nevēlas atrasties augstu gaisā ar iešļūcenēm.

Šī ir dāvana, ko uzdāvināt dzimšanas dienā vai izlaidumā. Tā sola bagātu emociju klāstu un neaizmirstamu piedzīvojumu. Dāvanas cena ir 40 EUR.

Lidojums ar gaisa balonu ekksluzīvam piedzīvojumam

Lidojums ar gaisa balonu ir varens notikums, kas katram ir jāizbauda kaut vienu reizi dzīvē. Veidojot sarakstu ar lietām, kas dzīves laikā ir jāpiedzīvo, lidojums ar gaisa balonu noteikti būs saraksta augšgalā. Lidojums sniedz iespēju mierīgi lidot augstu gaisā, baudīt nesteidzīgo vēja brāzmu un vērot skaistos skatus no putna lidojuma. 

Šis varenais piedzīvojums ir pieejams visa gada garumā – sapni par lidojumu pār Latviju var piepildīt gan siltā vasarā, gan arī krāšņajā rudenī, sniegbaltajā ziemā vai plaukstošā pavasarī. Lidojums ar gaisa balonu ir pieejams Siguldas, Tukuma vai Jelgavas apkārtnē. Tas ilgst aptuveni vienu stundu, taču ir jāparedz papildus laiks instruktāžai un sagatavošanās lidojumam, kas kopā varētu būt vēl vismaz 2 stundas.

Šī ir oriģināla un ekskluzīva dāvana, kas piemērota īpašos svētkos – piemēram, apaļā jubilejā, kāzu gadadienā vai izlaidumā. Dāvanas cena vienai personai ir 120 EUR.

Lidojums ar deltaplānu mierpilnai atpūtai

Lidojums ar deltaplānu ir lieliska izklaide un neaizmirstams piedzīvojums par pieņemamu cenu. Šī lidojuma laikā iespējams lūkoties uz Rīgu no vairāku simtu metru augstuma un baudīt skaistos pilsētas skatus no putna lidojuma. Lidojuma laikā iespējams uzņemt foto un pat video, lai šis piedzīvojums un gūtās emocijas tiktu iemūžinātas. Šis ir visizplatītākais lidojumu veids, jo tas ir ērts un vienkāršs.

Iespējams arī izvēlēties lidojumu ar deltaplānu no ūdens vai no lidlauka. Šī izvēle ietekmēs lidojuma maršrutu. Pirms lidojuma to iespējams apspriest ar pilotu – iespējams dāvanas saņēmējs varēs nolidot garām arī savai mājai. Pilots ir pieredzējis profesionālis, kas vadīs deltaplānu. Satraukumam noteikti nav pamata un drošība lidojuma laikā ir garantēta.

Dāvana ir sezonāla un pieejama laika posmā no 1.maija līdz 1.novembrim. 10 minūšu lidojuma cena ir robežās no 25 – 30  EUR.

5D kino lidojums pāri Rīgai

5D kino ir ļoti unikāls veids, kā izbaudīt lidojumu neesot augstu gaisā. Šis ir veids, kā piedzīvot lidojumu pār skaisto Rīgu, ko var izdarīt arī tie, kas baidās no augstuma. 5D kino seansa laikā dāvanas saņēmējam būs iespēja sajusties kā putnam un izlidot cauri pilsētai – ieskatīties acīs mūsu ‘’Mildai’’ un traukties brīvā lidojumā virs Daugavas.

Šī pieredze noteikti sniedz neticami reālas sajūtas un ļauj piedzīvot pasakainu lidojumu. Tas ir jāizmēgina ikkatram.

5D tehnoloģijas pielietojums filmā līdzās animācijas un skaņas efektiem ļauj kino skatītājiem ceļot ne tikai virtuāli, bet arī sajust gluži reālas emocijas – 3D stereoskopisks atēls, kustības imitācija, vēja brāzmas, ūdens šļakatu lāses, pieskārieni, vibrācijas un citi klātbūtnes efekti pārvērš iepriekš pasīvos skatītājus aktīvos ceļotājos.

Piedāvājums paredzēts divām personām, tāpēc šis varētu būt lielisks randiņš vai kopā būšana ar draugu vai ģimenes locekli – piedzīvot skaistu piedzīvojumu kopā. Dāvanas cena vienam seansam divām personām ir 18 EUR.

Lidojums lidmašīnas simulatorā pilota lomā

Lidojums lidmašīnas simulatorā ir fantastiska dāvana tiem, kas vēlas kļūt par pilotu vai kaut reizi dzīvē izmēģināt vadīt lidmašīnu. Dāvanas saņēmējam ir iespēja izbaudīt lidojumu lidmašīnas pilota lomā kādā no populārāko lidaparātu simolatora kabīnē, kas aprīkota ar panorāmas ekrāniem un profesionālu lidaparāta vadības aprīkojumu.

Lidojuma laikā gan vizuāli, gan ar skaņas efektiem tiek veidota lidojumam identiska sajūta.

Lidojums ilgst vienu stundu un tās laikā iespējams gan pacelties, gan veikt manevrus gaisā, gan nolaisties atpakaļ lidostā. Lidojumam var izvēlēties lokāciju – reālas lidostas un pilsētas tepat Eiropā un visā pasaulē, kā arī dažādus laika apstākļus, kas var būt gan saulaina diena, vētra vai sniegputenis.

Aizraujošas emocijas un arī jaunas zināšanas ir garantētas. Dāvanas cena ir 42 EUR. 

Komentēt