Kā atpūsties pilsētā – izklaides vietas Rīgā

no

Rīga ir iespēju pilsēta. Te ir daļa no visa – skaistas pastaigu vietas, lieliskas kafejnīcas un restorāni, vietas, kur baudīt kultūru, mākslu un izklaidi. Zināms, ka jo lielāka izvēle, jo grūtāk ir izvēlēties īsto vietu. Tieši tā iemesla dēļ šajā rakstā esam apkopojuši populārākās izklaides vietas Rīgā, lai tev jau tagad būtu skaidrs nākošo brīvdienu galamērķis.

Šīs izklaides vietas Rīgā būs piemērotas atpūtai ar draugiem un arī visu ģimeni.

Par idejām, kā un kur Rīgā baudīt arī kultūru un gardas maltītes, vairāk lasi mūsu atsevišķajā rakstā Ko darīt Rīgā.

Batutu parks Jump Space

space jump

Daudziem no mums viena no aizraujošākajām bērnības izklaidēm ir lēkāt uz batuta. Tad vienmēr ir gribējies, kaut nu batuts būtu vēl lielāks un plašāks. Ar šo aktivitāti nodrošina izklaides vieta Jump Space jeb batutu parks. Tas ir piemērots dažādiem vecumiem, tāpēc uz šejieni var doties gan ģimenes, gan arī draugu lokā.

Jump Space batutu parks stiepjas veselu 1600 m2 plašumā, tā kā vienlaicīgi šajā atrakcijas parkā var atrasties visai daudz cilvēku. Ir pieejami ne tikai parastie batuti, bet arī paralonu baseini un īpaši paaugstinājumi, kas ļauj veikt dažādus lēcienu trikus.

Biļetes iespējams iegādāties uz stundu vai arī uz visu dienu, kas sanāk izdevīgāk. Šī bez šaubām ir vieta, kur laiks skrien ātri un var kārtīgi iztrakoties.

Jump Space lokācija

Rīgas Moto Halle

rigas moto halle

Aktīvās izklaides un atpūtas centrs RĪGAS MOTO HALLE ir vienīgā šāda veida izklaides iespēju vieta iekštelpās Baltijā. Hallē ir pieejami divi īsti motocikli, kuri ir aprīkoti ar elektromotoriem, kas imitē drošu raušanu ratā uz ceļa.

Tāpat hallē uz vietas ir pieejama profesionālā mehāniskā Rodeo buļļa atrakcija, kas imitē īstas Rodeo sacensības.

Ir iespēja noīrēt arī visu halli privātam vai korporatīvam izklaides pasākumam.

Rīgas Moto Halles lokācija

Lāzertags PB Telpā

lazertags riga

Vēl viena aizraujošas izklaides vieta Rīgā ir PB Telpa Zaķusalā. Tiem, kam patīk spēlēt peintbolu, taču ir raizes par spēles fiziskajiem aspektiem, daudz labāk varētu patikt lāzertaga spēle. Šaudīšanās notiek ar lāzeriem, tāpēc arī izdodas izvairīties no iespējas sasmērēties vai savainoties. 

Tomēr tas nemaina spēles būtību, jo lāzertagā joprojām, tāpat kā peintbolā, aktuāla ir stratēģija, komandas darbs un šaudīšanās. Turklāt šīs izklaides laikā nāksies arī kārtīgi izskrieties, kas ir viens no iemesliem, kāpēc lāzertagu varētu arī saukt par sava veida sportu.

PB Telpas lokācija

Virtuālās realitātes izmēģināšana

virtuala arealitate riga

Virtuālā realitāte (VR) kļūst par ar vien populārāku izklaides veidu, jo tas ļauj piedzīvot pasauli  pavisam interesantā veidā. VR sniedz iespēju ikvienam kļūt par savu iecienītāko varoni un darīt visu un jebko. Lidot augstu gaisā, piedalīties video spēlēs, izbaudīt amerikāņu kalniņus un varbūt pat pārvarēt savas bailes no visdažādākajiem apstākļiem.

VR room serviss piedāvā izbaudīt dažādas PS4 spēles ar VR brillēm. To iespējams darīt gan vienatnē, gan arī līdzi ņemt līdz pat 4 personām. Tad arī izdosies ne tikai izklaidēties, bet arī dalīties ar iegūtajiem iespaidiem.

VR room lokācija

Emociju pilns brauciens Drifta Hallē

drifta halle izklaides vietas riga

Domājot par to, kas ir labākās izklaides vietas Rīgā, uzreiz nāk prātā arī Drifta Halle. Tā ir veselu 3000kv/m liela iekštelpu trase, kurā vienlaicīgi var sacensties līdz pat 10 braucējiem.

Turklāt braucējus Drifta Hallē nešķiro, jo vecumam nav nekāda nozīme. Ar viņu populārajiem  Wolftrike  tricikliem iespējams brauktāties bērniem, pieaugušajiem un arī senioriem. 

Šo uzņēmumu īpaši izceļam arī tāpēc, ka tas ir pašmāju ražotāju veidots un atbalstīts projekts. Wolftrike tricikli ir radīti tepat Latvijā. Labākais ir arī tas, ka šie tricikli garantē pilnīgu drošību un braukt var jebkurš, bez iepriekšējas pieredzes.

Drifta Halles lokācija

Biljarda centrs Bams.lv

bams biljards

Biljards ir aizraujoša aktivitāte precizitātes cienītājiem. Parasti dažādos izklaides centros ir pa kādam biljarda galdam, kur iespējams uzspēlēt. Taču īsteniem biljarda cienītājiem ir izveidots arī pašiem savs Bams biljarda klubs. Tajā ir vairāki biljarda galdi, kur vienuviet var sanākt spēlētāji no dažādām vietām.

Turklāt šajā vietā iespējams baudīt ne tikai biljarda spēles, bet arī cita veida izklaides – galda futbolu, novusu un galda tenisu.

Bams biljarda lokācija

Boulinga centrs Spāre

boulings spare

Boulings ir vēl viena izklaide, kas daudziem no mums var asociēties ar bērnību. Agrāk tā bija top vieta, kur rīkot dzimšanas dienas ballītes ar klasesbiedriem, draugiem un ģimeni. Arī mūsdienās boulings nav zaudējis savu aktualitāti, un tā ir lieliska vieta, kur brīvā atmosfērā baudīt uzkodas, dzērienus un paspēlēt boulingu.

Boulinga centrs Spāre ir viesnīca, kas ir apvienota ar plašu boulinga zāli. Tajā ir arī bērnu izklaides stūrītis, kā arī iespēja veidot foršas bērnu ballītes. Atpūtas komplekss Spāre bija viens no pirmajiem boulingiem Rīgā, kas labprāt uzņem viesus arī šodien. 

Boulinga centra Spāre lokācija

Aizraujoši kvesti un izlaušanās istabas

kvesti escape.lv

Izlaušanās istabas ir jautra izklaide, ko baudīt ar draugiem un ģimeni. Vienas stundas laikā ir jāmēģina izkļūt no tematiskās istabas. Lai to panāktu, ir jāmeklē norādes, apslēptās atslēgas, paroles u.c. vērtības. Viena no vietām, kas piedāvā kvestus Rīgā, ir Escape.lv uzņēmums.

Escape.lv kvestus var atrast Brīvības ielā 33, taču tiem ir arīcitas lokācijas balstoties uz dažādo kvestu veidiem. Kad izvēlies konkrēto kvestu, pārliecinies par to, ka apskaties, kurā lokācijā tas tiek piedāvāts. Bez Brīvības ielas tā var būt arī Puškina, Kaļķu vai Dzirnavu iela.

Escape.lv lokācija

Līvu akvaparks

akvaparks izklaides vietas Riga

Līvu akvaparks, lai arī atrodas pierīgā, ir viens no populārākajiem izklaides veidiem visā Latvijā. Tājā vienlīdz aizraujoši ir doties gan vasarā, gan ziemā. Vasarā iespējams baudīt ūdens priekus arī ārā, savukārt ziemā ir pieejamas tikai iekšējās izklaides.

Visu iecienītajā akvaparkā ir dažādi baseini, izklaides vietas bērniem, džakuzi un saunas, kā arī slavenās atrakciju trubas jeb slidkalniņi. Te var pavadīt visu dienu, it īpaši tad, ja līdzi ir paņemti īstie cilvēki. 

Līvu akvaparka lokācija

Esena dārzu gaisa takas

esena gaisa takas

Esenas pārdaugavas dārzi ir skaista lokācija pavisam netālu no Rīgas centra. Tajā ir dažādas izklaides iespējas visai ģimenei. Vasarā īpaši aktuāli ir ūdens pūšļi un šķēršļu pilsētiņa. Tāpat apmeklētāju starpā ļoti populāras ir kļuvušas Esena gaisa takas.

Tās līdzinās visiem zināmajam Meža kaķim, jo arī gaisa taku pastaiga norit augstu gaisā starp kokiem. Tā ir laba iespēja pavadīt laiku svaigā gaisā un izmēģināt savas prasmes. Tiem, kam patīk aktīvā atpūta un laika pavadīšana svaigā gaisā, noteikti patiks Esenas pārdaugavas dārzi.

Esena dārzu lokācija

LIDO-lande

lido lande riga

LIDO ir mūsu pašu Disnejlenda Latvijas versijā. Ne velti tā ir iemantojusi nosaukumu kā LIDO lande. Tā ir vieta, kur ne tikai garšīgi paēst, bet arī izbaudīt jautru atpūtu ģimenes lokā. Šī jau gadiem ilgi ir viena no apmeklētākajām vietām ģimeņu starpā. 

LIDO landē iespējams kārtīgi izklaidēties, apmeklējot šautuvi, karuseļus, braucot ar mašīnītēm pa satiksmes pilsētiņu, izmantojot spēļu automātus un daudzas citas izklaides. Vieta vienmēr ir skaista un sapucēta piemēroti sezonai. Ziemassvētkos tur ir īpaši skaisti un tā vien ir vērts aizbraukt.

LIDO-landes lokācija

Rīgā ir tik daudz izklaides vietas, ko apmeklēt. Tieši tāpēc laiks ķerties klāt izklaidēm, kas vēl nav izmēģinātas. Ceram, ka šis raksts tev ir palīdzējis atrast vismaz dažas vietas, ko apmeklēt jau nākošajā brīvdienu izbraucienā ārpus mājas!

Komentēt