Dāvanu idejas Zivīm

no

Meklēt dāvanu idejas pēc horoskopiem ir ļoti interesanti. Visbiežāk šo metodi pielieto meklējot dāvanas tiem, ko paši pārāk labi vēl nepazīstam. Zivis svin dzimšanas dienas sākot ar 19. februāri līdz pat 20. martam. Ja esi dāvanu idejas Zivīm meklējumos, šis raksts ir īstais palīgs.

Zivju zīmes ziedi ir ūdensrozes (simbolizē vienotību un līdzsvaru, miera rašanu) un vijolītes (simbolizē pieticību). 

Zivju valdošās planētas ir Neptūns (modernais) un Jupiters (tradicionālais). Neptūns ir jūras dievs un iedvesmas, sapņu un ilūziju planēta.

Zivju stihija ir ūdens. Savukārt ūdens zīmes parasti ir plūstošas, emocionālas un intuitīvas.

Ar Zivs horoskopa zīmi ir saistīti vairāki dārgakmeņi: būtiskākie no tiem ir ametists (veicina garīgumu) un akvamarīns (veicina psihisku izaugsmi).

Krāsas, kas saistītas ar Zivīm, ir lavandas krāsa un jūras zila krāsa. Lavanda simbolizē garīgu dziedināšanu un kosmisku apziņu. Savukārt jūras zilā krāsa simbolizē auglību, atjaunošanos un ticību.

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Zivju raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Personalizēta foto kolāža

kolāža dāvana

Zivīm patīk viss, kas ir saistīts ar fotogrāfiju. Daži šīs zīmes jubilāri patiesi aizraujas ar fotografēšanas mākslu, savukārt citi ir īsteni foto mākslas cienītāji. Galu galā tas ir labākais veids, kā izveidot skaistas atmiņas par kādu īpašu notikumu. Laba dāvanas ideja varētu būt personalizēta foto kolāža.

Zivis ir zīme, kas visvairāk novērtē dāvanas, kas nāk no sirds. Ja dāvanas izveidošanā esi patērējis savu enerģiju un laiku, Zivis šo dāvanu novērtēs vairāk par jebkuru dārgo dāvanu pasaulē. Līdz ar to skaista foto kolāža, ko pielikt pie sienas, būs tieši laikā. Personalizēti un īpaši – tieši Zivs gaumē.

Uzaicinājums uz izsmalcinātu restorānu

restorāna dāvanu karte

Kuram gan nepatīk doties randiņā uz restorānu? Tā ir iespēja skaisti sapucēties un pavadīt laiku ar līdzi paņemtajiem cilvēkiem. Tas var būt gan romantisks randiņš, gan arī jauka atkal satikšanās ar draugiem. Jebkurā gadījumā uzaicinājums uz kādu izsmalcinātu restorānu ir dāvana, kas Zivi neatstās vienaldzīgu.

Vislabākais veids, kā to uzdāvināt, ir dāvanu karte restorāna apmeklējumam. Zivtiņa pati varēs izvēlēties laiku un cilvēku, ar ko savu vakaru pavadīt restorānā. Ja tomēr nevari izvēlēties jubilāra gaumei atbilstošāko dāvanu, ļauj izvēli veikt pašam. Dāvanu karte Restorāni Rīgā ir derīga vairākos lieliskos restorānos Rīgā – Herbārijs, FERMA, Andalūzijas suns, Burzujs un citos.

Brauciens ar jahtu

jahta dāvana Dāvanu idejas Zivīm

Ja esi aktīvākas dāvanas meklējumos, tad noteikti noderētu kāda oriģinālā dāvana. Par piemēru varētu minēt kādu aizraujošu aktivitāti svaigā gaisā. Brauciens ar jahtu ir lielisks variants tiem, kam patīk sajust vēju matos un doties baudīt dabu uz ūdens.

Lai padarītu šo dāvanu personiskāku, var piestrādāt pie dāvanas pasniegšanas un tās izpildījuma. Piemēram, pēc vēlmes apvienot braucienu ar jahtu ar skaistu pikniku divatā. Vai varbūt tieši otrādāk – sarīkot nelielu svinību ballīti uz jahtas ar visiem jubilāra mīļajiem cilvēkiem. Tas būs varens pārsteigums un skaista kopā būšana.

Rotaslieta ar Zivs horoskopa simboliku

rotaslieta etsy dāvana

Zivis ir horoskopa zīme, kas nereti ir ieinteresēta nozīmju rašanā un pētīšanā. Līdz ar to visbiežāk Zivīm patīk arī simbolisms pār savu dzimto zīmi. Ja arī tava jubilāre labprāt iegādājas sev lietas ar Zivju simbolismu un uzrakstiem, tad skaista dāvanas izvēle ir Zivs horoskopa kaklarota apzeltītā furnitūrā.

Tā ir pietiekami neuzkrītoša un gaumīga, lai to varētu valkāt katru dienu ikdienas darbos. Taču uz kaklarotas kulona ir attēls Zivs simbols, kas pašai kaklarotai piešķir īpašu vērtību. Turklāt nu jau šī dāvana jubilārei atgādinās arī par šiem svētkiem un dāvanas sagādātāju arī. Kā jau minējām, Zivis novērtē dāvanas, kas pasniegtas no sirds.

Skaista pierakstu klade

balts paper piezīmju grāmata

Zivis ir radošas un tām patīk darināt ko arī no sevis – īpaši ar saviem vārdiem. Zivtiņām patīk rakstīt un plānot, tāpēc papīrs nekad nebūs lieks. Tā kā šī horoskopa zīmes pārstāvjiem dzimšanas dienas vēl ir salīdzinoši gada sākumā, varbūt vēl nav ticis sarūpēts plānotājs vai jauna pierakstu klade. 

Tādā gadījumā dāvanu noteikti izdosies atrast, piemēram, pašmāju ražotāja Balts Paper piedāvājumā. Viņi rada patiešām skaistas piezīmju grāmatas no stingra un kvalitatīva papīra, uz kura rakstīt ir tīrais prieks.

Interesanta grāmata, kas rosina pārdomas

Dāvanu idejas Zivīm grāmata

Laba grāmata ir dāvana, kuru novērtēs katrs lasītājs. Taču, ja esi nozīmīgākas grāmatas meklējumos, tad ir vērts zināt, ka Zivīm patīk mācīties. Tām patīk izzināt dažādus tematus par interesantām parādībām un zinātnēm, piemēram, par astroloģiju un sapņiem.

Līdz ar to, ja meklē Zivtiņai kādu atbilstošu grāmatu, tad nenošausi greizi ar grāmatu, kas rosinās pārdomas. Laba alternatīva varētu būt arī kādas pašizaugsmes grāmatas par sevis attīstīšanu, biznesa padomiem u.c. interesēm.

Grima meistarklase

grima meistarklase dāvana

Ja meklē dāvanu idejas Zivīm, kam patīk dažādas skaistumlietas un sevis pucēšana, tad noderīga dāvana varētu būt grima meistarklase. Tā būs iespēja tikt skaisti sapucētai, kā arī procesā iemācīties dažādas grima tehnikas un apskatīt meistares izmantotos produktus.

Grima uzklāšana reizēm šķiet, kā vesela zinātne, ko apgūt. Taču patiesībā tie ir daži vērtīgi triku un tehnikas, kas spēj pilnība pārsvērst visu make-up rezultātu. Ja meklē dāvanu kādai, kam interesētu pilnveidot savas prasmes grima uzklāšanā, šī ir jauka dāvanas izvēle. 

Personalizēta ūdens pudele ikdienai

udenspudele.lv apdruka dāvana

Ūdens pudele ir noderīga dāvana ikdienai, kas regulāri atgādinās padzerties ūdeni. Šāda dāvana ir mūsdienīga, jo tā ir dabai draudzīga. Ja arī tavai Zivtiņai interesē rūpes par dabu un savu veselību, šī būs praktiskā dāvana tieši mērķī. Lai dāvanu padarītu personiskāku, arī ūdens pudeli iespējams personalizēt.

Pašmāju uzņēmums UDENSPUDELE.LV piedāvā iespēju savas ūdens pudeles apdrukāt ar kādu tekstu. Vairāk par šo procesu vari iepazīties viņu rakstā Ūdens pudeļu un termokrūžu apdruka. Tā kā Zivis svin svētkus vēl aukstā gada laikā, tad vērtīga alternatīva varētu but arī kvalitatīva termokrūze.

Relaksējoša floutinga procedūra

floutings dāvanu idejas Zivīm

Atpūtas piedāvājumi laikam ir vispatīkamākā dāvana, ko vispār iespējams saņemt svētkos. Taču, kā jau jebkurai dāvanai Zivīm, arī atpūtas piedavājumam ir jābūt gana intriģējošam un interesantam. Tāpēc piedāvājam kā labu variantu relaksējošu floutinga procedūru. Floutings ir pārsaukts no angļu valodas vārda float jeb peldēšanas. Šī procedūra ļauj izbaudīt bezsvara stāvoklī, peldot ar magnija sāli piepildītā baseinā.

Tiek runāts, ka floutings lieliski relaksē ķermeni un prātu vienlaikus. Tas ir labs veids, kā aizmirst par ikdienas rūpēm. Šo procedūru var baudīt viens pats, floutings vienai personai, vai arī doties uz to divatā ar personu, kam tu uzticies. Floutings divatā varētu būt īpašs mirklis, ko pārim piedzīvot kopā.

Iecienītākā mūziķa plate

plate dāvana zivīm

Tāpat kā Zivtiņām izteikti patīk fotogrāfija, ir arī ar mūziku. Viņām patīk klausīties mūziku dažādos veidos, piemēram, arī ar plasu palīdzību. Nu jau kādu laiku aizmirstās plates atkal nāk modē un plašu atskaņotājs pat tiek uzskatīts par stilīgu mājokļa papildinājumu. Ja tavam jubilāram jau ir pašam savs plašu atskaņotājs, tad iecienītākā mūziķa plate būs lieliska dāvana.

Daudzi mūziķi un mūzikas grupas arī mūsdienās savus albumus ieraksta platēs. Līdz ar to pacenties atrast jubilāra mīļāko izpildītāju plašu formātā – pārsteigums būs fantastisks. 

Sievišķīga apakšveļa

apakšveļa fromme dāvanu karte

Apakšveļa ir skaista dāvana, ko ir patīkami saņemt no sava mīļotā vīrieša svētkos. Tas var kalpot arī par romantisku pārsteigumu dzimšanas dienā. Vislabākais risinājums gan šādam pirkumam ir dāvanu karte apakšveļai. Tad sieviete varēs doties uz veikalu un pati izvēlēties sev atbilstošākos izmērus.

Skaista apakšveļa nereti tiek uzskatīta par sievietes greznuma lietu. Tā spēj izcelt sievietes dabīgo skaistumu, kā arī likt pašai sajusties pārliecinātai un skaistai. Dāvanu kartes apakšveļai var būt arī apsveikums, ko dāvināt sieviešu starpā – noderīgi un skaisti tomēr.

Vēl plašāku dāvanu klāstu Zivīm atradīsi rakstā Dāvanu idejas Zivs zīmē dzimušajiem. Savukārt dāvanas ar simbolismu meklē rakstā Zodiac related Pisces gift ideas.

Ceram, ka tev ir izdevies atrast kādas noderīgas dāvanu idejas Zivīm svētkos!

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi mūsu rakstos Dāvana labākajai draudzenei un TOP dāvanas vīrietim.

Komentēt