Dāvanu idejas Ūdensvīram

no

Dāvanu ideju meklēšana pēc horoskopa zīmēm kļūst ar vien populārāka. Tas ir interesants veids, kā paskatīties uz jubilāru no zvaigžņu redzes loka un salīdzināt tipiskākās personības iezīmes ar atbilstošām dāvanām. Tā kā no 20. janvāra līdz 18. februārim dzimšanas dienas svin Ūdensvīri, šajā rakstā atradīsi mūsu sagatavotās dāvanu idejas Ūdensvīram.

Ūdensvīra zīmes ziedi ir orhidejas (izsmalcinātība, unikalitāte un auglība) un gladiolas (uzticība un spēcīgs raksturs). 

Ūdensvīra valdošās planētas ir Urāns (moderns) un Saturns (tradicionāls). Saturns ienes mūsu pasaulē struktūru un nozīmi. Savukārt Urāns ir apgaismība, progresivitāte, objektivitāte, novitāte, atjautība un intuīcijas dzirksts, kas rosina izgudrojumus.

Ūdensvīra stihija ir gaiss, kas tiek dalīta ar Svariem un Dvīņiem. Gaisa zīmes ir intelektuālas un godīgas.

Ar Ūdensvīru ir saistīti vairāki dārgakmeņi: daži no tiem ir granāts (palīdz garīgajam pamatam) un ametists (ar tā ārstnieciskajām īpašībām).

Krāsas, kas saistītas ar Ūdensvīru, ir debeszila, elektriski zila un ultramarīna zila. Zils simbolizē lojalitāti un uzticību.

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Ūdensvīra raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Elektroniskā grāmata

Dāvanu idejas Ūdensvīram

Ūdensvīram patīk dažādas tehnoloģijas – un ne kaut kādas vien, bet visefektīvākās un labāk jau arī visjaunākās. Tā kā ja šajos svētkos esi nolēmis jubilāru kārtīgi palutināt, tad var arī apsvērt kāda vērtīga gadžeta iegādi. Par piemēru varenam Ūdensvīra lasītājam varam minēt elektronisko grāmatu.

Ta Ūdensvīram patiks tāpēc, ka elektroniskā grāmata aizņem daudz mazāk vietas. To bez problēmām var nēsāt visur līdzi, arī paņemt to mazāka izmēra somiņā un izmantot lasīšanai jebkurā brīvajā brīdī. Turklāt padomā par visu to brīvo vietu, ko Ūdensvīram izdosies ietaupīt, nepērkot jaunas grāmatas fiziskajā formātā.

Lidojums ar deltaplānu pāri Rīgai

lidojums ar deltaplānu ūdensvīram

Ūdensvīrs ir gaisa zīme, līdz ar to pastāv liela iespēja, ka viņa darāmo darbu sarakstā ir sapnis pārlidot pāri pilsētai. Aktivitāte un arī dāvana, kas to piedāvā, ir lidojums ar deltaplānu. Tā ir iespēja paskatīties uz Rīgas centru no pavisam citas perspektīves – burtiski!

Lieliska alternatīva šajā gadījumā varētu būt lidojums ar gaisa balonu. Tas ir īstens piedzīvojums, kas ļaus stundas laikā mierīgi lidot pāri Latvijas krāšņajiem laukiem un pļavām. Tā ir dāvana, ar kuru jubilāru palutināt īpašos svētkos. Iespējams – apaļās jubilejās vai varbūt pat kāzās. Lidojums ar deltaplānu būs vairāk tāds ekstrēmāks variants, nekā gaisa balons.

Labas kvalitātes klasisks galdauts

dāvana galdauts

Ūdensvīrs ir zīme, kas spēj novērtēt arī praktiskas dāvanas, taču tām ir jābūt īpašām vismaz kaut kādā ziņā. Piemēram, Ūdensvīrs novērtēs dabiska materiāla baltus galdautus, ja tiek būs kvalitatīvi un īsteni svinīgi. Tā ir laba dāvana, kas vienmēr noderēs un arī iepriecinās, jo augsta kvalitāte visbiežāk saskan arī ar augstu cenu. 

Saimnieciskam Ūdensvīram, kam vienmēr ar atvērtām rokām patīk pie sevis mājās uzņemt viesus, jauns galdauts būs dāvana tieši laikā. 

Viedais pulkstenis ikdienai

pulkstenis dāvana ūdensvīram

Kā jau minējām, nereti Ūdensvīrs jūtas kā no nākotnes izkāpis. Milzu interese, kas viņā rodas par tehnoloģijām un dažādiem gadžetiem, ir nepārspējama. Līdz ar to vēl viena dāvanas ideja, kas Ūdensvīram varētu patikt tehnoloģiju kategorijā ir jauns viedais pulkstenis ikdienas treniņiem un pastaigām.

Mūsdienu viedie pulksteņi būs labs sabiedrotais gan ikdienā, gan arī īpašos sporta treniņos. Tie spēj ne tikai pateikt laiku vai skaitīt soļus, bet arī uztvert īpašnieka aktivitātes līmeni, sagatavotību, uzraudzīt stresa un miega kvalitāti, mērīt sirds pulsu un daudz ko citu. Tas ir lielisks rīks, kas motivēs kustēties vairāk un pārspēt pašam sevi.

Brīvdienu ceļojums

Meklējot dāvanu idejas Ūdensvīram, brīvdienu ceļojums noteikti ir dāvana, ko var droši apsvērt. Tas ir viens no aizraujošākajiem veidiem, kā atpūsties no ikdienas rutīnas un piedzīvot ko jaunu. Ja vēlies jubilāru palutināt ar lielāku dāvanu, tad ceļojums ir laba ideja. Faktors, kas jāņem vērā ar Ūdensvīru – viņiem nereti ļoti patīk komforts, arī ceļojumos.

Līdz ar to šīs zīmes pārstāvjiem ne vienmēr patīk atpūsties dabā bez iespējas vakarā ieritināties siltā gultā un ieiet dušā pirms tam. Plānojot pārsteiguma ceļojumu (kas Ūdensvīram ļoti patiktu!), noteikti ņem vērā komfortu, jo tikai tad ceļojums būs patiešām izdevies Ūdensvīra prātā. 

Krāšņi un pamanāmi auskari

auskari ūdensvīram

Ūdensvīram noteikti var dāvināt rotaslietas. Dažādas greznuma lietas viņam saņemt bez šaubām patiks. Domājot par to, kādām ir jābūt šīm rotaslietām, visvairāk Ūdensvīrs novērtē košus, greznus un pamanāmus aksesuārus. Rotās ir vēlami dabas materiāli – āda, pusdārgakmeņi, koks, spalvas.

Līdz ar to var nebaidīties eksperimentēt un pamēģināt uzdāvināt ko pavisam jaunu, eksotisku un īpašu. Protams, vienmēr vērts arī padomāt par jubilāra acīmredzamo gaumi. Kādas krāsas jubilārei patīk – kādi materiāli, zelts vai sudrabs? 

Izbrauciens ar kuģīti

brauciens ar kuģīti

Vēl viens piedzīvojums, kas būs aizraujošs, taču joprojām pietiekami komfortabls, ir izbrauciens ar kuģīti. Šī ir dāvana, kas Ūdensvīram ļaus paskatīties uz atpūtu pavisam no cita skatu leņķa. Šoreiz atpūsties varēs uz ūdens, baudot vēju matos un jaunu perspektīvu kā iepazīt pašam savu pilsētu.

Nereti labākais, ko var izdarīt, ir izvēlēties izbaudīt kādu tūristu aktivitāti pašam savā valstī. Ja jau citiem tas ir interesanti, kāpēc lai arī vietējiem tas nepatiktu? Brauciens ar kuģīti ir lieliska dāvana, jo tā ir aktuāla visa gada garumā. Ar dāvanu karti jubilārs varēs izdomāt, vai braucienu baudīt jau tagad vai arī pagaidīt siltākus mēnešus.

Izjāde zirga mugurā

izjāde ar zirgu dāvana

Izjādes ar zirgiem ir lielisks veids, kā pavadīt laiku dabā. Šī aktivitāte ir aktuāla visa gada garumā, tāpēc līdzīgi kā ar kuģīti – jubilārs varēs izvēlēties, kad to izbaudīt. Daudzas vietas piedāvā izjādi pārvērst par skaistu fotosesiju, ko var noorganizēt pļavā, mežā un pat jūras krastā. Attēli būs lieliska atmiņa par skaisto dzimšanas dienas dāvanu.

Doties izjādē var arī kopā ar saviem tuviniekiem – ar mīļoto cilvēku vai arī ar visu ģimeni. Izjāde ar zirgu ir lielisks veids, kā pavadīt laiku kopā, kā arī baudīt zirgu harmoniju un mieru.

Laba žurnāla abonements

žurnāla abonements dāvana ūdensvīram

Vēl viena ideja oriģinālai dāvanai varētu būt Ūdensvīra iecienītākā žurnāla abonements visam gadam. Ja viņš regulāri lasa kādu žurnālu, tas noteikti atvieglos viņa ikdienu, ja žurnāli pastkastītē tiks piegādāti katru mēnesi vai pat nedēļu.

Žurnāli ir labs veids, kā sākt lasīt. Iespējams, tavs Ūdensvīrs jau kādu laiku saka, ka vēlas sākt vairāk lasīt un izbrīvēt tam laiku ikdienā. Tad, iespējams, žurnāls varēs sniegt daudzveidīgu saturu, kas ļaus saprast, kas viņam tagad interesē visvairāk. Tad arī var pāriet uz grāmatām. Ūdensvīri bieži vien ir lieli lasītāji, tā kā viņi priecāsies par jebkuru lasāmvielu, kas ļaus uzzināt ko jaunu.

Dārgi iesaiņoti saldumi

saldumi ūdensvīram dāvana

Ja tu meklē dāvanu idejas Ūdensvīram, ko pats patiesībā nemaz tik labi nepazīsti, tad vislabākais risinājums šajā gadījumā būs klasiskie saldumi. Jāuzsver, ka Ūdensvīram nepatīk saņemt dāvanā ko prastu un vienkāršu – ko tādu, ko ikviens var iegādāties katrā otrajā lielveikalā. Tāpēc padomā rūpīgi par vietu, kur varēsi atrast kādus īpaši dārgus un izsmalcinātus saldumus.

Alternatīva šai dāvanai varētu būt jebkas cits no augstākā plaukta. Piemēram, glīti iesaiņota kafija vai tēja. Uzsvaru var likt ne uz cenu, bet gan uz unikalitāti. Tad laba izvēle varētu būt arī pašcepta maize, kas skaisti iesaiņota, piemēram.

Sulu spiede saimnieciskam Ūdensvīram

sulu spiede dāvana

Jaudīga sulu spiede ir forša dāvana veselīgam un saimnieciskam Ūdensvīram. Veselīgs dzīvesveids kļūst arvien populārāks, tāpēc parādās arvien vairāk informācijas par sulas labajām īpašībām. Tādējādi sulu spiede patiks īsteniem saimniekiem Ūdensvīriem, kuri ir gatavi eksperimentēt ar dažādām sulu garšām un aicināt ciemiņus uz degustācijām.

Jāuzsver, ka ar nederīgiem gadžetiem jābūt uzmanīgiem, jo Ūdensvīri tomēr pievērš uzmanību funkcionalitātei un lietderībai. Šī dāvana būs tieši laikā tiem, kas sulas patiešām taisīs un būs tajā ieinteresēti.

Kvalitatīvs ādas maks

ādas maks ūdensvīram dāvana

Laba dāvana praktiskajam Ūdensvīram būs kvalitatīvs ādas maks. Ja esi pamanījis, ka jubilāra esošais maks sāk jau lēnām nonēsāties, ir laiks jaunam makam. Vislabāk ir pavērot, kāda veida maks piemīt jubilāram – no tā arī varēs saprast aptuveni kāda lieluma un stila maku izvēlēties. Galvenais ir parūpēties par izcilu kvalitāti, lai tas kalpotu gadiem ilgi.

Lieliska alternatīva parastam naudas makam varētu būt kredītkaršu turētājs. Tas būs aktuāls tiem moderajiem Ūdensvīriem, kas ikdienā skaidru naudu līdzi nenēsā.

Ceram, ka tev izdevās atrast piemērotas dāvanu idejas Ūdensvīram dzimšanas dienā!

Plašāku dāvanu ideju klāstu var atrast rakstā Oriģinālas idejas, ko dāvināt Ūdensvīram. Savukārt dāvanas ar horoskopa zīmes simbolismu atradīsi rakstā Cute and meaningful Aquarius gifts.

Vēl citas dāvanu idejas var pasmelties arī mūsu pašu rakstā Dāvanas, kas radītas Latvijā.

Lai skaisti svētki un priecīgi Ūdensvīri!

Komentēt