Dāvanu idejas tiem, kam garšo tēja vai kafija

no

Tēja un kafija ir vispopulārākie dzērieni visā pasaulē, ko lieto miljoniem cilvēku katru dienu. Ja arī tu zini kādu aizrautīgu kafijas vai tējas cienītāju, tad viņa svētkos iepriecini tieši ar šo silto dzērienu malkošanai piemērotām dāvanām.

Šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanas, kas patiks katram kafijas vai tējas cienītājam. 

Izsmalcināts porcelāna krūzīšu komplekts

Izsmalcināts porcelāna krūzīšu komplekts

Lai pilnvērtīgi baudītu kafiju vai tēju, katram ir nepieciešama sava iemīļotākā krūzīte. Vienam tā būs maza un smalka krūzīte, bet kāds cits priekšroku var sniegt arī milzu krūzei, ko var malkot ilgāku laiku. Taču katram no mums ir nācies attapties brīdī, kad uz tēju vai kafiju ierodas ciemiņi un galdā jāliek pilnīgi dažāda izmēra un veida krūzes. 

Ikvienam ir nepieciešams vismaz viens vienādu krūzīšu komplekts, lai šādos gadījumos izdodas skaisti saklāt galdu. Izsmalcināts porcelāna krūzīšu komplekts būtu jauka dāvana svētkos. It īpaši, ja meklē dāvanu kādam sāls maizē – glītām krūzītēm noteikti atradīsies vieta.

Augstvērtīgas tējas komplekts

Augstvērtīgas tējas komplekts

Tēja ir lieliska dāvana šī siltā dzēriena cienītājam, tomēr ir jāatrod veids, kā to pasniegt. Ikdienā bieži vien pērkam tēju bez īpaša nodoma, taču svētkos ir jāspēj izvēlēties augstvērtīga tēja, ko saņēmējs patiesi spēs novērtēt.

Iespējams, ir vērts sameklēt īpašas bodītes un varbūt pat ielūkoties tirdziņos. Tieši tur nereti tiek piedāvāti jau gatavi tējas un kafijas komplekti no kā izvēlēties. Tie ir skaisti iesaiņoti un noteikti tiks novērtēti kā dāvana.

Jāpiebilst, ka bonusa punkti pienākas tad, ja iepriekš jau pārzini dāvanas saņēmēja gaumi. Tad arī daudz vienkāršāk būs veikt izvēli par piemērotākajām garšām un smaržām.

Jauns kafijas automāts

kafijas automāts

Ekskluzīva dāvanas izvēle kādam, ko vēlies no sirds iepriecināt, ir pašam savs kafijas automāts. Tas dāvanas saņēmējam ļaus baudīt gardu kafiju katru dienu bez īpašām rūpēm par tās atrašanu vai pagatavošanu. Šī var būt piemērota dāvana īpašos svētkos, kā, piemēram, Ziemassvētkos vai jubilejā.

Ja izvēlies šādu dāvanu, ņem vērā kafijas automāta kvalitāti un neaizmirsti arī par vietu. Padomā, vai saņēmējam ir atbilstoša vieta, kur to uzglabāt. Ja ir, tad kafijas automāti bez šaubām ir lieliska dāvana, kas saņēmējam ilgtermiņā ļaus krietni ietaupīt.

Par to, kā izvēlēties labāko un ar ko vispār sākt, vairāk lasi mūsu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko

Kvalitatīva termokrūze

termokrūze

Vēl viena dāvanas ideja, kas noderēs un iepriecinās silto dzērienu cienītājus, ir pašam sava termokrūze. Tā ļaus bez steigas malkot savu tēju vai kafiju, jo termokrūze uzturēs dzērienu karstu vairāku stundu garumā. Tas ir īpaši izdevīgi tiem, kas no rīta ne vienmēr paspēj izbaudīt savu kafiju. Ar termokrūzi to bez problēmām iespējams paņemt līdzi uz darbu un turpināt malkot tur.

Laba termokrūze ir ieguldījums ikdienā, kā arī ilgtermiņā kalpo par draudzīgu risinājumu maciņam. Mājās gatavota kafija noteikti izmaksās mazāk, nekā katru dienu to iegādāties kafejnīcās.

Termokrūze ir piemērota dāvana arī tiem, kam ir svarīgi rūpēties par dabu. Ar savu termokrūzi joprojām varēs doties uz savām iecienītākajām kafejnīcām pēc siltā dzēriena un, iespējams, pat saņemt atlaidi. Ar vien biežāk arī kafejnīcas ierosina apmeklētājus nākt pēc kafijas ar saviem traukiem.

Gaumīga kafijas kanniņa

kafijas kanniņa

Lai arī kafijas automāti lieliski veic savu darbu, daži priekšroku sniedz manuāliem kafijas pagatavošanas veidiem. Īsteni kafijas cienītāji jau zina, kas viņiem garšo un visbiežāk arī, kā to pagatavot. Noderīga dāvana šādā gadījumā varētu būt gaumīga kafijas kanniņa.

Kvalitatīva kafijas kanniņa patiešām var veicināt mīlestību pret kafiju – gan no tā, kāds būs rezultāts, gan arī no paša pagatavošanas procesa. Kafijas kanniņa nenoliedzami kalpo arī par stilīgu interjera dekoru, kam jābūt katra kafijas profiņa virtuvē.

Piena putotājs

Piena putotājs

Vairums kafijas automātos ir piena putotājs, kas ir viens no iecienītākajām funkcijām kafijas baudītāju vidū. Ne velti līdzi kafijai ļoti populāri ir kļuvuši tādi dzērieni kā lates, kapučino un citi. Tas viss ļoti lielā mērā ir pateicoties piena putotājam. Par laimi to iespējams arī iegādāties atsevišķi, bez kafijas automāta.

Ja zini kādu, kura ikdiena kļūtu ievērojami labāka ar piena putotāju, nešaubies par šīs dāvanas izvēli. Tas ir veids, kā ikrīta kafiju pacelt nākošajā līmenī. Ne velti daudzi apgalvo, ka pirmā rīta kafija apzīmē to, cik izdevusies būs visa turpmākā diena.

Lieliskus variantus atrodi kafijas zīmola Es Mīlu Kafiju interneta veikala sadaļā Piena putotājs.

Ikmēneša kafijas vai tējas abonaments

kafijas vai tējas abonaments

Interesanta dāvanas izvēle, kas paliek ar vien populārāka, ir kafijas vai tējas abonaments. Tas lielākoties ir veids, kā pašam noskaidrot, kāda kafija vai tēja vislabāk iet pie sirds. Sameklē uzņēmumu, kas nodrošina ar šādu servisu, un iepriecini jubilāru ar interesantu dāvanu svētkos.

Ikmēneša abonaments ļaus dāvanas saņēmējam piedzīvot jaunas un aizraujošas garšas ar katru dzēriena krūzīti. Tā ir iespēja izmēģināt pēc iespējas vairāk dažādu garšu un piešķirt ikdienai interesantu noskaņu.

Baristas piederumi

baristas piederumi

Vēl viena lieliska dāvanas ideja ir baristas piederumi. Tos var piemeklēt atbilstoši dāvanas saņēmēja mīlestībai pret kafiju un profesionalitātes līmenim. Ja jubilāram patīk savas kafijas pagatavošanā ieguldīt laiku, tad viņam varētu noderēt pašam savas rokas dzirnaviņas vai piena kanniņa ar termometra rādītāju.

Pie baristas piederumiem varēs atrast vēl tādus gadžetus kā, piemēram, kafijas biezumu izsitamo trauku, papīra filtru stendu, kādu stilīgu piena kanniņu un daudz ko citu. Jādomā par to, kas saņēmējam vislabāk noderētu.

Ieskaties sadaļā Baristas piederumi un atrodi meklēto.

Espresso krūzīšu komplekts

espreso krūzītes

Ja ar iepriekš minētajām porcelāna krūzītēm iespējams dzert gan tēju, gan kafiju, tad šis dāvanu komplekts ir specifiskāks. Espresso krūzīšu komplekts būs piemērota dāvana tiem, kas savu ikdienu nespēj iedomāties bez stipra espresso.

Visbiežāk ierasts redzēt baltas jeb klasiska izskata espreso krūzītes. Lai šo dāvanu padarītu īpašāku, vērts pameklē to rūpīgāk. Iespējams, ir veidi, kā parastas espresso krūzītes uzdāvināt daudz interesantākā veidolā. Spilgtas krāsas, dažādi raksti – ko vien izdodas atrast!

Kafijas meistarklase

kafijas apmācības

Vēl viena aizraujoša dāvanas ideja īstenam kafijas cienītājam ir kafijas apmācības. Šī ir Es Mīlu Kafiju zīmola veidota mācību programma, kas ir kā radīta jaunajiem baristām un kafijas profesionāļiem, kā arī jebkuram interesentam un kafijas mīlim.

Kursa ilgums ir ~ 6h, iekļaujot 30 min pauzi, kurā dalībniekiem tiek nodrošinātas pusdienas. Īsumā par apmācībām – dienas pirmajā pusē tiks gūts ieskats teorijā par kafiju, sākot no kafijas plantācijām līdz perfektai espresso tasītei. Savukārt dienas otrajā daļā ir prakse, un tās galvenais uzdevums ir pagatavot divus nevainojamus cappuccino.

Cerams, ka tev patika šīs dāvanu idejas un izdevās atrast ko noderīgu!

Citas līdzīgas dāvanu idejas iespējams atrast veikala Es mīlu kafiju mājaslapas sadaļā Dāvanu idejas.

Komentēt