Dāvanu idejas Mežāzim

no

Dāvanu ideju meklēšana pēc horoskopa zīmēm kļūst ar vien populārāka. Tas ir interesants veids, kā paskatīties uz jubilāru no zvaigžņu redzesloka un salīdzināt tipiskākās personības iezīmes. Tā kā no 22. decembra līdz 19. janvārim dzimšanas dienas svin Mežāži, šajā rakstā atradīsi mūsu sagatavotās dāvanu idejas Mežāzim.

Mežāža zīmes ziedi ir atraitnītes (apdomība, piesardzība) un lotoss (pacietība, uzticība). 

Mežāža valdošā planēta ir Saturns, kas mūsu pasaulei piešķir struktūru un nozīmi. 

Mežāža stihija ir Zeme, ko viņš dala kopā ar Vērsi un Jaunavu. Zemes zīmes ir uzticamas, praktiskas un jutekliskas. 

Mežāža dārgakmeņi ietver oniksu (paškontrole, disciplīna, garīgais spēks, fokuss) un dzintaru (gudrība, skaidrība).

Krāsas, kas saistītas ar Mežāzi, ir brūna (kas atspoguļo nelokāmību, uzticamību un vienkāršību) un violeta.

Šajā rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Mežāžu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Personalizēta kaklarota

Dāvanu idejas Mežāzim kaklarota

Meklējot dāvanas Mežāzim, ir svarīgi zināt, ka viņam nepatīk nenozīmīgi nieciņi un bezvērtīgas lietas. Katrai dāvanai, kas tiek pasniegta Mežāzim, ir jābūt nozīmīgai un kaut kādā veidā vērtīgai. Līdz ar to laba dāvanas ideja ir smalkas rotaslietas. Tām nav jābūt ļoti dārgām, taču tām bez šaubām ir jābūt elegantām un klasiskām.

Kaklarota ir lieliska izvēle ar ko pārsteigt Mežāža sievieti dzimšanas dienā. Ja viņa ir ieinteresēta arī horoskopos un patiesi lepojas ar savu zīmi, tad kaklarotu var personalizēt ar Mežāža simbolu. Kaklarotas personalizācija būs tikai un vienīgi bonuss jebkurā gadījumā. Tas dāvanu padarīs personiskāku, tāpēc pēc iespējas personalizē to – izvēlies kaklarotu ar gravējumu, medaljonu ar Mežāža vārdu u.c.

Muskuļu masažieris

Dāvanu idejas Mežāzim masieris

Muskuļu masažieri ir populāri rīki, kas palīdz atgūties pēc intensīva treniņa. Līdz ar to šis gadžets ir lieliska dāvana  ikvienam sportistam un aktīvā dzīvesveida entuziastam. Nebūs jādodas uz speciālām ārstnieciskajām masāžām pēc intensīvāka treniņa, jo to visu varēs paveikt pats. 

Ja arī tu meklē dāvanu Mežāzim sportistam, tad muskuļu masažieris būs modernas dāvanas izvēle. Mežāžiem patīk moderni gadžeti un tehnoloģijas, kas palīdz atvieglot ikdienu. Šis rīks būs tieši laikā pēc treniņiem un jebkādām aktivitātēm. Ar to ērti varēs izmasēt jebkuru sāpošo muskuli – kājas, rokas, plecu un muguras daļu.

Ērta pidžama

pidžama mežāzim dāvanā

Mežāsis spēj novērtēt praktiskas dāvanas ar reālu pielietojumu. Kā jau komfortu mīloša zīme, Mežāžiem patīk būt siltumā un izbaudīt visas ērtības, līdz ar ko maiga un patīkama pidžama ir lieliska dāvana. Tā kā guļot pavadām lielu laiku savas dzīves, ir svarīgi, lai tas tiktu darīts pēc labākās iespējamās metodes. Ja tavs Mežāzis ir pidžamā gulētājs, tad jauns pidžamas komplekts varētu būt jauka dāvana.

Lieliska alternatīva šai dāvanai varētu būt ērti un gaumīgi palagi. Šīs ir lietas, kas miegu padara vēl patīkamāku. Tieši tāpēc ir svarīgi netaupīt līdzekļus uz savu komfortu. Uzdāvini Mežāzim patiesi kvalitatīvu dāvanu, tā noteikti tiks augstu novērtēta.

Kafijas automāts

kafijas automāts es mīlu kafiju

Industriālais Mežāzis visticamāk ir liels kafijas entuziasts – viņam noteikti ir nepieciešama kofeīna sniegtā degviela priekš visiem agrajiem rītiem un vēlajiem vakariem darbā. Ka jau minējām iepriekš, Mežāzis ir noderīgu gadžetu fans. Līdz ar to arī kafijas automāts varētu būt varena dāvanas ideja, kas atvieglotu ikdienu.

Par kafijas automāta vienkāršību priecāsies arī Mežāža mājinieki. Tā ir universāla dāvana, kas būs piemērota ikvienam gardas un kvalitatīvas kafijas cienītājam. Svarīgi tikai nenošaut greizi ar kafijas automāta izvēli.

Vairāk par to var izlasīt mūsu padomu rakstā Kafijas automāti – kā izvēlēties sev piemērotāko.

Aromātiskā svece

aromātiskā svece no etsy

Sveces ir skaista un patīkama dāvana, ko saņemt svētkos, taču tās izvēle var būt izaicinoša. Tā kā Mežāzis ir klasisku aromātu cienītājs, tas izvēli nedaudz atvieglo. Iepriekš minējām, ka Mežāzis nav nevajadzīgu nieku cienītājs, tāpēc ir jāpārliecinās par to, lai svece būtu īpaši gaumīga un ekskluzīva.

Laba alternatīva varētu būt gaumīgas smaržas. Kā pašam stabilākajam Zemes zīmes pārstāvim Mežāzim piestāvēs svaigi un klasiski aromāti. Pavisam ideālais parfīms Mežāzim ir neuzkrītošs – svaigs, taču tāds, par kura esamību varētu tikai nojaust.

Piedzīvojumu uzskaites grāmata

Dāvanu idejas Mežāzim grāmata

Mežāži ir piedzīvojumu kāri cilvēki, kas vienmēr vēlas sacensties ar citiem un arī paši ar sevi. Lieliska dāvanas ideja Mežāzim varētu būt kāda piedzīvojumu uzskaites dāvana, kas motivētu viņu doties vēl vairāk trakos un aizraujošos piedzīvojumos.

Šī varētu būt arī kāda iedvesmojoša piedzīvojumu stāstu grāmata. Piemērots būs viss, kas Mežāzim ļaus sapņot un izveidot plānu, kā situāciju pārspēt pašam savā interpretācijā. Vislabākais variants noteikti būtu kāds plānotājs vai uzskaites grāmata, kur atzīmēt un veidot pašam savu stāstu.

Gudrā ūdens pudele

viedā ūdens pudele udenspudele.lv

Dāvana, kas apvieno praktisko pielietojumu ar jaunākajām tehnoloģijām, ir gudrā ūdens pudele. Tā atgādinās Mežāzim regulāri padzerties, rezultātā uzlabojot viņa veselību un vispārējo pašsajūtu. Ja tevs jubilārs ir kāds, kas ikdienā ne vienmēr atcerās izdzert pietiekamu ūdens apjomu, tad šī dāvana būs tieši laikā.

Gudrās ūdens pudeles tiek savienotas ar konkrēto aplikāciju. Ar tās palīdzību var ievadīt laikus un biežumu, kad uzstādīt atgādinājumus. Tad ik pēc pāris stundām gudrā pudele gaumīgi nomirgos, ļaujot īpašniekam saprast, ka ir laiks padzerties. Ļoti gaumīgi un eleganti! Nemaz jau neminot faktu, ka vairums šo gudro ūdens pudeļu patiešām arī dizaina ziņā ir ļoti skaistas.

Bezvadu austiņas

bezvadu austiņas

Līdzīgi kā skaļrunis, arī bezvadu austiņas ir rīks, kas ļauj klausīties savu iecienītāko mūziku. Tiem Mežāžiem, kam patīk doties pastaigās vai sportot, klausoties mūziku, lielās bezvadu austiņas būs lieliska dāvana. Varbūt tavam Mežāzim patīk arī spēlēt videospēles, tad augstas kvalitātes bezvadu austiņas būtu lieliska izvēle dāvanai.

Diezgan laba alternatīva varētu būt arī mazās bezvadu austiņas. Tās ir piemērotākas gadījumiem, kad nav vēlme nēsāt līdzi lielās austiņas. Jebkurā gadījumā Mežāzis novērtēs šī gadžeta moderno aspektu, jo austiņas ar vadiem nudien var tikt nostādītas pagātnē. Bezvadu risinājums ir daudz ērtāks ikdienas ritmā – nekāda piņķerēšanās un aizķeršanās!

Glaunas un elegantas glāzes

glāzes Dāvanu idejas Mežāzim

Mežāži ir vienlaikus vienkāršības un izsmalcinātības piekritēji. Viņiem piemērota dāvana ir tāda, kas spēj iemiesot abas šīs īpašības. Līdz ar to mēs nonākam pie elegantu glāžu komplekta dāvanu idejas. Šāda dāvana noderēs Mežāzim, kas nesen ievācies jaunā mājoklī – iespējams, savā pirmajā. 

Mežāzim, kokteiļu cienītājam, piemērotākās varētu būt viņa iecienītākā dzēriena glāzes. Piemēram, martini glāzes, kas ne tikai praktiski noderēs, bet arī glīti papildinās Mežāža skaisto interjeru. 

Dekoratīvie spilveni

dekoratīvie spilveni

Runājot par interjeru, Mežāzim ir ļoti svarīgi parūpēties par to, lai viņa mājoklis būtu gaumīgi un mājīgi iekārtots. Interjera dekorācijas viņa acīs ir ļoti nozīmīgas. Ja izvēlēsies uzdāvināt kaut ko Mežāža mājoklim, tas tiks augstu novērtēts. Labs variants varētu būt skaisti dekoratīvie spilveni jubilāra viesistabai.

Domājot par izvēli, jāpatur prātā tas, ka Mežāzis ir klasikas cienītājs. Tas izteikti parādās arī viņa gaumē. Domā par reizēm, kad esi apciemojis Mežāzi un kā izskatījusies viņa mājvieta. Paturi prātā viņa iecienītākās krāsu kombinācijas, materiālus – viss, ko vari atcerēties, noteikti noderēs spilvenu izvēlē. Ja šādas iespējas nav, Mežāzis vienmēr arī priecāsies par dāvanu karti kādā interjera dekorāciju veikalā.

Instrumentu kaste

instrumentu kaste mežāzim

Praktiska un noderīga dāvana Mežāzim ir jaunu intrumentu kaste. Tiem Mežāžiem, kas ir īsteni siamnieki, noteikti patīk, kad viss mājoklī ir kārtībā – tīrs un arī salabots. Bez šaubām jubilāram šādā gadījumā instrumenti jau mājoklī ir, taču varētu būt, ka tie ir jau aizvēsturiski. Iespējams, ir kāds konkrēts instruments vai to komplekts, kas ir pieejams mūsdienīgākā un efektīvākā veidā.

Alternatīva instrumentiem varētu būt jebkas cits Mežāža mājokļa labiekārtošanai un uzturēšanai. Dāvanu karte veikalā Mājai un dārzam varētu būt labs variants. Varbūt Mežāzis sev piemērotāko instrumentu izvēlēsies pats, bet varbūt tā vietā viņam vairāk būs nepieciešams jauns zāles pļāvējs vasarai vai kāds cits ievērojams gadžets.

Ofisa galda organizators

Dāvanu idejas Mežāzim galda organizators

Mežāzis ir zīme, kurai patīk kārtība – katrai lietai ir jābūt savā noteiktajā vietā, plauktā, secībā. Nereti ievērosim, ka Mežāža mājoklī katram ikdienas priekšmetam ir sava iekārtotā vieta. Ņemot vērā šo faktu, piemērotas dāvanas Mežāzim izvēle varētu būt kāda veida organizators – piemēram, ofisa galda organizators.

Tas varētu būt noderīgs, lai savestu kārtībā Mežāža zīmuļus un pildspalvas. Pastāv arī organizatori, kas palīdz sakārtot galdu – uz tiem var salikt dažādas lapiņas, rakstāmrīkus, atslēgas un jebkurus citus rīkus, kas darba laikā tiek izmantoti. Līdzīgas dāvanas izvēle varētu būt arī telefona novietotājs-lādētājs – divi vienā.

T-krekls ar Mežāža simbolu

mežāzis t-krekls dāvana

Vienkārša, taču noderīga dāvanas ideja horoskopu zīmju entuziastam Mežāzim varētu būt t-krekls ar viņa paša zīmi. Ir redzēti daudz stilīgi t-krekli, džemperi un arī dažādi aksesuāri ar skaistiem horoskopa zīmju simboliem. Ja tavs jubilārs tajā ir ieinteresēts, tad šādu t-kreklu noteikti viņš valkās ar lepnumu.

Attēlā redzamais ir Mežāža jeb Capricorn t-krekls, kas paredzēts vīrietim svētkos. Tā kā t-krekls ir apģērbs, kas piestāv visam, to varēs arī ērti lietot ikdienā. Tā ir vēl viena noderīga dāvana Mežāzim, kas atvieglos viņa ikdienu un vienlaikus arī iepriecinās.

Vingrošanas paklājiņš

vingrošanas paklājiņš mežāzim

Aktīvam Mežāzim ir nepieciešams savs vingrošanas paklājs – tas ļauj veikt vingrinājumus un izpildīt stiepšanos arī mājas apstākļos. Varbūt tavs Mežāzis vēl tikai ir ieminējies, ka vēlas sākt vingrot un ikdienu pavadīt aktīvāk. Tad, meklējot dāvanu idejas Mežāzim, atceries par vingrošanas paklājiņu. 

Tā izvēlē ir svarīgi netērēt līdzekļus, bet iegādāties patiešām kvalitatīvu paklājiņu. Vislabāk ir izvēlēties vismaz 1cm augstu vingrošanas paklāju, kas būs ērts un patīkams mugurai. Tik pat svarīgi ir parūpēties par to, lai tas neslīdētu – par to vislabāk būs pakonsultēties ar tirgotāju.

Aizraujoša galda spēle

galda spēles fromme dāvana

Mežāzis ir zīme, kurai patīk risināt mīklas un likt puzles. Katrai izvēlei ir savs mērķis, katram pavedienam savas atbildes. Galda spēles ir lieliska dāvana, kas Mežāzim ļaus izklaidēties, kā arī vienlaikus uzlabot koncentrēšanās spējas, atmiņu, stratēģisko domāšanu un komandas darbu. Visjautrāk ir spēlēt galda spēles kopā ar savējiem, tā kā šāda dāvana sniegs arī labi pavadītu laiku kopā.

Jāatcerās gan, ka Mežāzim noteikti mājās jau ir kādas galda spēles, tāpēc visdrošākā būtu dāvanu karte galda spēlēm. Tā ļautu Mežāzim izvēlēties tādu spēli, kas viņa kolekcijā bez šaubām būs jaunums!

Portatīvā datora paliktnis

datora paliktnis

Nereti Mežāži ir karjeristi un īsteni darbaholiķi, kas strādā ar pilnu atdevi cauri diennakti. Lai pavadītu dienu darba vidē vel efektīvāk, ir svarīgi, lai apkārt būtu vislabākie pieejamie gadžeti. Ja tavam Mežāzim ikdienā nākas strādāt ar portatīvo datoru, tam piemērots gadžets ir datora paliktnis. Tas uzlabos Mežāža sēdēšanas stāju, kā arī pārliecināsies par to, lai visu dienu varētu skatīties ekrānā acu līmenī.

Ar vien aktuālākas paliek ergonomiskās preces, kas ikdienu pie ekrāniem padara veselībai drošāku. Varbūt Mežāzim jau ir datora paliktnis, tad laba alternatīva varētu būt ergonomiskā pelīte. Tāda, kas atbild par korektu plaukstas novietojumu, netraucējot asins cirkulācijai.

Veselību uzlabojošas dāvanas izsaka rūpes, tāpēc tās saņemt vienmēr ir patīkami!

Ceram, ka tev patika mūsu dāvanu idejas Mežāzim! Vēl citas noderīgas idejas atradīsi rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Mežāzim.

Savukārt, ja esi dāvanu meklējumos ar horoskopa simboliku, tad šādas dāvanas ar saitēm atradīsi rakstā Fun and useful Capricorn gifts.

Lai izdodas pārsteigt svētkos!

Kamēr veidojam citu horoskopa zīmju rakstus, vēl citas dāvanu idejas atrodi rakstos Dāvanas, kas radītas Latvijā un Oriģinālas dāvanas.

Komentēt