Dāvanas Vēžiem

no

Vēži svin dzimšanas dienas no 21. jūnija līdz 20. jūlijam. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji bieži vien tiek asociēti ar ne tikai vēžiem, bet arī krabjiem. To ārpuse liecina par skarbu personību, taču raksturā Vēži patiesībā ir empātiski, maigi un sirsnīgi. Ja šobrīd meklē dāvanas Vēžiem, tad šajā rakstā esam apkopojuši uz horoskopa zīmes raksturu balstītas dāvanu idejas.

Vispirms apskatīsim Vēžu simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Vēža zīmes ziedi ir ūdens rozes. 

Vēžu stihija ir Ūdens. Visbiežāk Ūdens zīmes ir plūstošas, emocionālas un intuitīvas. 

Ar Vēža zīmi ir saistīti vairāki dabīgie dārgakmeņi – Mēness akmens un pērles. Pērles simbolizē integritāti, lojalitāti, gudrību un mieru – iezīmes, kas arī saistītas ar Vēža zīmi.

Krāsas, kas tiek saistītas ar Vēža dabu, ir violeta, sudraba un balta.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas Vēžiem, balstoties uz viņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Sudraba rotaslietas

Dāvanas Vēžiem rotaslietas

Rotaslietas ir skaista dāvanas izvēle gan sievietēm, gan arī vīriešiem. Ievadā minējām, ka sudrabs ir viena no Vēžiem piemērotākajām krāsu izvēlēm. Tas, protams, ir ļoti aktuāli arī rotaslietu izvēlē. Ja jau zini, kādam rotu metālam tavs jubilārs sniedz priekšroku, tad izvēlies to. Taču, ja nezini, tad sudrabs ir labs veids, kā nenošaut garām.

Vēžiem tuvs ir arī Mēness akmens un pērles. To arī var ņemt vērā, izvēloties dāvanu. Jāpatur gan prātā, ka Vēži nav tie, kam patīk pārāk spilgtas un kliedzošas rotas. Visam ir jābūt līdzsvarā, skaistam, ilgtspējīgam un elegantam.

Personalizētas aproču pogas

aproču pogas dāvana vēzim

Ja tavs jubilārs ir vīrietis, kas rotas nevalkā, tad laba dāvanas alternatīva ir aproču pogas. Arī tās var izvēlēties no sudraba, piešķirot tām kvalitāti un arī lielisku izskatu. Vīrietim, kas uzvalku valkā ikdienā, šāda dāvana ļoti noderēs. Kādam, kas uzvalku valkā retāt, šī var būt ļoti īpaša dāvana, ko lietot īpašos notikumos.

Lai dāvanai piešķirtu vēl lielāku vērtību, var izvēlēties aproču pogas ar vīrieša personalizāciju. Piemēram, izvēlēties aproču pogas ar vīrieša iniciāļiem. Attēlā ir ilustratīvs piemērs ar produktu no Etsy veikaliņa. Aproču pogas izskatās stilīgas un noteikti pārsteidz arī ar oriģinalitāti.

Mierpilna SPA atpūta

spa atpūta dāvanu karte

Atpūta ir vispatīkamākā dāvana, ko saņemt svētkos. Tā izrāda rūpes pret dāvanas saņēmēju un pārliecina par to, ka jau sen ir pelnīts kārtīgi atpūsties. SPA centra apmeklējums ir lielisks veids, kā ļauties profesionāļu veiktajām relaksācijas procedūrām. Protams, ka burbuļvannā var ieiet arī mājās, tomēr SPA centri nodrošina ar īpaši izcilu atpūtu ķermenim un prātam.

Labs veids, kā šo dāvanu pasniegt jubilāram, ir divējāds. Var rīkot kopīgu braucienu uz kādu SPA centru un tur baudīt kopā būšanu apvienojumā ar atpūtu. Otrs variants ir SPA centra dāvanu karte. Tad jubilārs pats varēs izvēlēties dienu, kad šo atpūtu ieplānot.

Ja vēlies pasmelties idejas par to, kādu SPA centru izvēlēties, esam apkopojuši dažādu variantus visā Latvijā. 

Mūsu galvaspilsētā SPA vietas meklē rakstā SPA centri Rīgā.

Savukārt visā Latvijā SPA centrus atradīsi rakstā SPA atpūta Latvijas reģionos.

Ērtas mēbeles Vēža mājoklim

Dāvanas Vēžiem mebeles

Vēzis ir viena no mājīgākajām horoskopa zīmēm. Šīs zīmes pārstāvjiem patīk pavadīt laiku mājās, jūtoties ērti un mierīgi. Līdz ar to Vēzis dāvanā novērtēs jebko, kas viņa mājokli padarīs vēl mājīgāku un omulīgāku. Par piemēru var kalpot kāda mēbele, piemēram, ērts krēsls, pufs, īpaša dizaina kafijas galdiņš vai kāds skaists ozolkoka plaukts.

Protams, lai pasniegtu šādu dāvanu, Vēzis ir labi jāpazīst. Ir jāzina gan viņa gaume, gan arī konkrētais mājoklis. Laba alternatīva var būt arī kās interjera papildinājums, kanvas glezna, interesanta lampa vai, piemēram, skaisti ierāmēts spogulis.

Meistarklase ēdiena pagatavošanai

meistarklase ēdienam dāvana

Ja tavs jubilārs ir īstens gardēdis, kā jau Vēžu zīmes pārstāvjiem pienākas, tad viņš novērtēs jebkuru dāvanu, kas ir saistīta ar ēdienu. Maltītes baudīšana Vēzim var asociēties ar kopā būšanu ar saviem mīļajiem, kā arī jaunu garšu atklāšanu. Ja tavs Vēzis ne tikai mīl garšīgi paēst, bet arī pagatavot ko interesantu pats, tad forša dāvanas ideja ir ēst gatavošanas meistarklase.

Tā ir lieliska iespēja izmēģināt ko jaunu un papildināt savas prasmes. Iespējams, tavs jubilārs ir jau labu laiku vēlējies iemācīties gatavot kādas kultūras maltīti. Tad nu ar piemērotas meistarklases izvēli tas būs iespējams. 

Ar vēsturi saistīti priekšmeti

Dāvanas Vēžiem vēsture

Vēzis ir liels vēstures cienītājs. Viņam patīk gremdēties atmiņās un uzzināt vairāk par vispasaules vēstures notikumiem. Līdz ar to laba dāvanas ideja Vēzim būs kāda aizraujoša un interesanta vēstures grāmata. Ja tā būs labi ilustrēta, jubilārs būs vēl priecīgāks.

Šai dāvanai var būt ļoti dažādas alternatīvas, jo patiesībā vēsture ir visur mums apkārt. Varbūt tavam jubilāram patīk kolekcionēt interjera dekorus. Tādā gadījumā uzdāvini viņam kādu antīku dekorāciju, apvienojot mīlestību pret vēsturi ar mīlestību pret interjeru.

Dāvanu karte restorānā

dāvanu karte restorāni rīgā

Meklējot dāvanas Vēžiem, ēdiens ir laba vieta, kur sākt. Ja iepriekš minētā dāvana par meistarklasi neizklausās piemērota tavam jubilāram, tad burvīga alternatīva ir restorāna apmeklējums. 

Uzaicini savu jubilāru uz gaumīgu restorānu, kur varēs mieloties ar gardiem ēdieniem un baudīt lielisku atmosfēru. Laba izvēle ir arī Restorāni Rīgā dāvanu karte, kas ir piemērota īpaši izvēlīgam Vēzītim. Ar šo dāvanu karti varēs izvēlēties uz kuru no 10 Rīgas restorāniem doties. Vēzis varēs baudīt gardus kokteiļus Herbārijā, latvisku maltīti restorānā FERMA vai sātīgus burgerus iekš MUNCH Barbeque.

Telefons ar labu foto kameru

telefons ar kameru dāvana

Vēzim patīk ne tikai gremdēties atmiņās, bet arī tās veidot pašam. Fotouzņēmumu veikšana ir jauks hobijs, kas Vēzim varētu būt ļoti mīļš. Ja šajā aprakstā spēj saredzēt savu jubilāru, tad laba dāvanas izvēle būs jauns telefons ar labu kameru. Protams, Vēzis ar fotografēšanas hobiju priecāsies arī par kvalitatīvu kameru vai varbūt filmiņkameru ātriem fotouzņēmumiem.

Tā ir dārga dāvana, tomēr ļoti praktiska un noderīga. Ja esi dāvanas meklējumos Vēzim īpašos svētkos vai kādā lielā notikumā, tad šāda opcija varētu būt tieši laikā.

Skaisti virtuves priekšmeti

šeikeris dāvana vēzim

Kā jau saimnieciskai zīmei, kurai patīk gatavot, Vēzis priecāsies par noderīgām dāvanām, kas papildinās viņa virtuvi. Dažādi virtuves priekšmeti, kas ikdienā atvieglos gatavošanas procesu vai ļaus izmēģināt kādas jaunas aktivitātes, tiks augstu novērtēti. 

Tie var būt dažādi blenderi, gaumīgi katli, sudraba galda piederumi vai kāds jauns kafijas automāts. Pavērtē, ko Vēzim vislabāk patīk gatavot. Varbūt noderēs kāds jauns kūku cepamtrauks, bet varbūt viņš aizraujas ar kokteiļu gatavošanu, kam noderēs ilgi kārotais kokteiļu šeikeris.

Bezvadu mūzikas atskaņotājs

bezvadu tumba

Piemērotas dāvanas Vēžiem visai viegli var atrast tehnoloģiju sadaļā. Viņiem patīk atvieglot savu ikdienu ar dažādiem tehniskiem paņēmieniem, taču izvēlētajai tehnoloģijai ir jābūt pārbaudītai un uzticamai. Apvienojot mīlestību pret visu jaunu ar efektivitāti, noderīgas tehnoloģijas Vēža mājoklim būs lieliska izvēle.

Veids, kā mājoklī ieviest patīkamu atmosfēru, vienmēr ir mūzika. Līdz ar to laba dāvanas izvēle varētu būt pašam sava bezvadu tumbiņa jeb mūzikas atskaņotājs. To ir ērti pārvietot, tāpēc šāda dāvana noderēs gan mājās, gan arī dodoties atpūsties pie dabas, piemēram. 

Mīksts pleds

pleds dāvana vēžiem

Mīksts pleds ir vēl viena dāvanas ideja Vēžiem, kas padarīs viņu mājokli omulīgāku un patīkamāku. Ta ir praktiska dāvana, kas ir noderīga mums visiem. Līdz ar to šādi nav iespējams nošaut greizi. Atliek vien izvēlēties Vēzim piemērotāko krāsu paleti, lai pleds skaisti piestāv pie mājoklī valdošā interjera.

Ar vien populārākas paliek dažādas segas un pledi, ieskaitot arī smaguma segas. Tas ir oriģināls veids, kā uzdāvināt ko praktisku un tajā pašā laikā vēl neizmēģinātu. Arī pie mums Latvijā sāk parādīties šīs smagās segas, kas var sasniegt arī 10kg smagumu. To galvenā vērtība ir sniegt miera sajūtu, kas daudziem palīdz relaksēties.

Šīs bija mūsu dāvanas Vēžiem – ceram, ka ieteikumi noderēja!

Lai izdodas pārsteigt svētkos!

Plašāku dāvanu klāstu aplūko rakstā Dāvanu idejas Vēža zīmē dzimušajiem. Savukārt tīri uz Vēžu simbolismu vērstas dāvanas atradīsi rakstā Birthday gifts for Cancers.

Komentēt