Dāvanas Skorpioniem

no

Skorpioni svin dzimšanas dienas no 24. oktobra līdz 22. novembrim. Tā ir ūdens zīme – bieži vien ir dzirdēts, ka Skorpions dzīvo dzīvi galējībās. Viss ir vai nu ļoti labi vai ļoti slikti, viss tiek darīts uz pilnu banku vai netiek darīts nemaz. Līdz ar to arī pareizās dāvanas Skorpioniem ir izvēle, kas jāveic trāpīgi.

Pirms ķeramies klāt dāvanu idejām, vispirms apskatīsim Skorpionu simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Skorpionu zīmes ziedi ir krizantēmas, kas simbolizē optimismu un uzticību. Tāpat ziedu klāstam pievienojas arī ģerānijas un rododendri.

Skorpiona stihija ir Ūdens, kas to dala kopā ar Vēžiem un Zivīm. Ūdens zīmes ir plūstošas, emocionālas un intuitīvas.

Ar Skorpionu saistītie dārgakmeņi ir opāls (simbolizē uzticību un paļāvību), asinssarkanais karneols un topāzs. Topāzs savukārt simbolizē spēku un dzīvīgumu.

Krāsas, kas tiek saistītas ar Skorpionu dabu, ir tumši sarkana, brūna, zelta un violeta.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas Skorpioniem, balstoties uz viņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Lidojums augstu gaisā

lidojums gaisa balonā

Lai arī Skorpioni ir ūdens zīme, viņi nebaidās no augstuma. Turklāt lidojums augstu gaisā ir viens no Skorpionu sapņiem, ko piepildīt. Ņemot vērā Skorpiona adrenalīnu mīlošo dabu, viņam piemērots varētu būt kāds ekstrēmāks lidojums. Piemēram, lidojums ar deltaplānu vai lidojums ar paraplānu.

Laba alternatīva varētu būt arī mierpilns lidojums ar gaisa balonu. Tas ir lēnāks veids, kā izbaudīt lidojumu, taču ar ļoti skaistām sajūtām un elpu aizraujošiem skatiem. 

Ja tomēr tavam Skorpionam ir bail no augstuma, bet ļoti gribētos sevi pārvarēt, tad lidojums lidmašīnas simulatorā būs īstā izvēle. Tā būs iespēja Skorpionam virtuāli vadīt lidmašīnu un iejusties pilota lomā.

Dāvanu karte daudzfunkcionālai tehnikai

dāvanu karte elektronikas veikalā

Skorpioni ir tehnoloģiju cienītāji, kas priecājas par iespēju atvieglot savu ikdienu un izdarīt darāmo ātri un efektīvi. Līdz ar to Skorpionam nepieciešams gadžets un tehnika ir laba dāvana, kas būs praktiska un noderīga. Kvalitātei ir liela loma ne tikai Skorpiona, bet ikviena skatījumā. Līdz ar to iesakām izvēlēties dāvanu karti kādā elektronikas veikalā.

Tas arī atvieglo rūpes par izvēles veikšanu. Pat tad, ja ir zināms, kas Skorpionam ir nepieciešams, var nošaut greizi. Dāvanu karte elektronikas veikalā būs ērta izvēle – gan tev, gan dāvanas saņēmējam. 

Brauciens ar sniega motociklu 

brauciens ar moci dāvana skorpionam

Skorpionu dzimšanas dienas sagaidot, ziema un sniegs vairs nav aiz kalniem. Var jau arī domāt par kādu dāvanu, kas jubilāriem ļaus izklaidēties pa ziemu un baudīt īstus ziemas priekus. Brauciens ar sniega motociklu ir lieliska izklaide un oriģināla dāvana, ko uzdāvināt Skorpionam dzimšanas dienā.

Apvienojot ziemas priekus ar Skorpionu adrenalīnu mīlošo dabu, perfektā dāvana ir izvēlēta. Laba alternatīva, protams, ir brauciens ar kvadraciklu. Šo prieku ir iespējams baudīt visa gada garumā – arī tad, ja šis gads ar sniegu pārāk nelutina.

Mākslas darbs ar spēcīgu dabas stihiju

dāvanas skorpioniem

Skorpioniem var arī dāvināt mākslu, viņi ir lieli tās cienītāji. Taču jau atkal ir svarīgs gaumes jautājums. Ja padomā ir izvēlēties Skorpionam gleznu, ko noteikti arī iesakām izdarīt, tad tai ir jāataino īpaši notikumi, akcenti un kontrasti.

Ja arī tas ir dabas skats, tad tam ir jābūt ar kādu noteiktu dabas stihiju vai konfliktu – vētras, puteņi, ziemeļblāzmas utt. Katram Skorpionam, protams, patīk kaut kas savs. Tomēr, ja tiek meklētas dāvanas Skorpioniem balstoties uz horoskopa zīmi, tad iesakām izvēlēties gleznu ar savu raksturiņu.

Peldbaseina abonaments

dāvanas skorpioniem baseins

Skorpions ir Ūdens zīme, tāpēc nav brīnums, ka viņiem nereti patīk pavadīt laiku pie ūdens. Līdz ar to lieliskas dāvanas Skorpioniem ir visas ar ūdens peldēm saistītās aktivitātes. Peldbaseina abonements ir universāla dāvana, kas varētu būt noderīga ikvienam peldēt baudītājam. Zinot Skorpionu, arī baseinam ir jābūt glaunam un skaistam.

Tā kā pelde baseinā var būt ļoti aktīva un sportiska, vairāk mierīgākiem Skorpioniem alternatīva varētu būt SPA salona apmeklējums. Tur varēs gan pakarsēties pirtiņā, gan arī papeldēties baseinā vairāk mierpilnā atmosfērā.

Kāds interjera priekšmets

interjera dāvana skorpionam

Meklējos dāvanas Skorpioniem, var arī izvēlēties kādu interjera priekšmetu, kas jūsu jubilāram varētu patikt. Šī dāvana īpaši tiks novērtēta tad, ja Skorpions ir nesen pārcēlies uz jaunu mājokli. Skorpioniem ļoti patīk dažādi dabas materiāli, ko iekļaut sava mājokļa interjera dizainā. Tātad laba izvēle ir mēbeles un dekori no ādas, koka u.c.

Tas, protams, nenozīmē, ka vienīgā izvēle uzreiz ir ādas dīvāns vai krēsli (lai arī tā ir jauka un dāsna dāvana). Skorpionam varētu patikt arī kāds koka trauks augļiem, piemēram. Tas varētu būt arī ādas paklājs vai galda organizators.

Jaunas dejas apgūšanas kursi

deju kursi davana skorpionam

Ja padomā ir kāda oriģināla dāvana Skorpionam, kas ļaus viņam labi pavadīt laiku un izkustēties, tad tie ir deju kursi. Tā ir interesanta dāvana, kas būs noderīga un ļaus apgūt deju pamatus. Ja tavs jubilārs jau ir krietni labs dejotājs, tad var piemeklēt deju kursus, kas vairs nav iesācējiem. Varbūt kādas konkrētas dejas kursus.

Skorpioniem patīk izmēģināt jaunas aktivitātes un iepazīt jaunus cilvēkus. Tādā ziņā ikviena sociāla aktivitāte, kas tiek pavadīta lietderīgi, Skorpionam kalpos par patīkamu un arī iedvesmojošu dāvanu svētkos.

Eleganta zīda pidžama

zīda pidžama dāvana dzimšanas dienā

Pārsvarā Skorpions ir gana patstāvīgs, lai pats spētu sev sapirkt visu nepieciešamo un vēlamo. Līdz ar to atrast piemērotas dāvanas Skorpioniem var būt izaicinoši. Īpaši praktiskas dāvanas, jo šķiet, ka viņiem jau pašiem ir viss kārotais. Taču zīda pidžama varētu būt lieliska dāvana kādai Skorpionu dāmai dzimšanas dienā.

Zīds vienmēr ir izcēlies ar savām pozitīvajām īpašībām, taču pēdējā laikā tas sāk vairot savu slavu. Tiek radītas zīda acu maskas miegam, matu gumijas, bez karstuma matu ieveidotāji un pidžamas. Tās ir vienmēr elegantas, turklāt arī patīkamas un ar labu efektu valkātājas ķermeņa ādai.

Joku dāvana humora cienītājam

joku dāvanas fromme

Skorpioni ir humora cienītāji. Viņiem patīk pajokoties un arī pasmieties pašiem par sevi. Tāpēc vari viņus pārsteigt ar kādu joka dāvanu, ko pievienot klāt īstajai dāvanai. Tā teikt – pārbaudīt Skorpiona humora izjūtu un uzlabot vakara atmosfēru, kopā kārtīgi izsmejoties. Ir dažādi veidi un idejas, ko tad pašam uztaisīt par joka dāvanu.

Piemēram, FromMe parāda arī to, kā izveidot pašdarinātas joku dāvanas. Tās varētu būt attēlā redzamās iespējas – hipsteru maciņš vai pret stresa līdzeklis burbuļplēves veidolā. 🙂

Ceram, ka esi atradis lieliskas dāvanas Skorpioniem un izdosies viņus iespriecināt šajos svētkos!

Vēl citas dāvanu idejas atrodi pie FromMe rakstā Dāvanu idejas, ko dāvināt Skorpionam. Savukārt dāvanu idejas ar Skorpiona simboliku meklē rakstā angļu valodā – Symbolic gifts for Scorpios.

Lai izdodas!

Komentēt