Dāvanas Lauvām

no

Lauvas svin dzimšanas dienas no 21. jūlija līdz 21. augustam. Šo horoskopa zīmi vislabāk raksturo lepnums, drosme un pārliecība par sevi. Lauva mīl kārtīgi atpūsties, taču tam vienmēr ir jābūt arī uzmanības centrā. Meklējot dāvanas Lauvām dzimšanas dienā, šos aspektus ir svarīgi ņemt vērā dāvanas izvēlē.

Vispirms apskatīsim Lauvu simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Lauvas zīmes ziedi ir saulespuķes (vitalitāte, apbrīna, spēks un pozitīvisms), gerberas (apzīmē prieku) un peonijas (labklājība un romantika).

Lauvas stihija ir Uguns, kas dala to ar Aunu un Strēlnieku. Uguns zīmes ir spontānas un pārliecinošas.

Ar Lauvas zīmi ir saistīti vairāki dārgakmeņi – rubīns, kas simbolizē kaislību un enerģiju, kā arī sardonikss, kas simbolizē spēku un drosmi.

Krāsas, kas tiek saistītas ar Lauvas dabu, ir zelta, dzeltena un oranža – visas iedvesmotas no Saules un siltuma.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas Lauvām, balstoties uz viņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

VIP kluba vai pasākuma apmeklējums

Dāvanas Lauvām vip pasākums

Lauvai ir svarīgi izcelties ar glamūrīgu dzīvesveidu, apstiprinot savu statusu sabiedrība. Līdz ar to lieliska dāvana varētu būt jebkas, kas palīdzētu Lauvai apliecināt savu augsto pozīciju sabiedrībā. Tāpat jāatcerās, ka Lauvas ir arī ļoti sabiedriskas – mīl citu sabiedrību, doties uz dažādiem pasākumiem un baudīt izklaidi.

Tāpēc labas dāvanas Lauvām būs kāda pasākuma apmeklējums, ko Lauva varēs izbaudīt uz visiem simts. Lai tā notiktu, ir svarīgi parūpēties par prestižas vietas izvēli. Tas varētu būt kāds īpašs VIP klubs vai pasākums. Var būt arī kino biļetes, taču tad noteikti pirmizrāde. Varētu būt arī festivāla apmeklējums, taču tikai vienīgi VIP ieejas.

Laba zīmola tehnoloģijas

Dāvanas Lauvām tehnoloģijas

Dāvana, kas ir praktiska un ikdienā pielietojama, ir tehnoloģijas. Lauva labprāt iet līdzi laikam un izvēlas savu ikdienu atvieglot ar dažādiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Ja arī tavam jubilāram ir nepieciešamība vai vēlme pēc kādas jaunas tehnoloģijas, tad dzimšanas diena ir piemērots notikums, kad Lauvas sapni piepildīt.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka Lauva uzticās klasikai – savos ikdienas priekšmetos, dārglietās un arī tehnoloģijās. Jubilārs labprāt izmēģina jaunas tehnoloģijas, taču no pārbaudītiem un jau labu laiku iecienītiem zīmoliem. 

Lidojums ar gaisa balonu

lidojums ar gaisa balonu

Dāvana, kas ir tik pat ekstravaganta un ievērojama kā Lauva, ir lidojums ar gaisa balonu. Lūk, tā ir ievērības cienīga dāvana, par kuru Lauva būs sajūsmā. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, ko atcerēties visas dzīves garumā. Ja tavam Lauvam vēl ne reizi nav nācies šo aktivitāti izmēģināt, tad, piemēram, apaļa jubileja būs īstais laiks nodoties lidojumam.

Lidojums norit aptuveni vienu stundu, taču gatavošanās šim procesam var aizņemt vēl aptuveni stundu. Lidojumi norit nelielās cilvēku grupiņās. Lauvam gan tā visticamāk nebūs problēma, jo sabiedriskais jubilārs labprāt satiek jaunus cilvēkus un veido draudzības. Turklāt būs taču tik patīkami šo neaizmirstamo piedzīvojumu baudīt un dalīt ar vēl kādu!

Vēl citas aizraujošas aktivitātes, ko var uzdāvināt, meklē rakstā Dāvanas jaunu sajūtu izbaudīšanai.

Kupls ziedu pušķis dāmai

ziedu pušķis dāvana lauvām

Vai esi dzirdējis par kupliem rožu pušķiem, kas sastāv no 100 sarkanām rozēm? Tas ir par Lauvas zīmē dzimušajiem jubilāriem. Lauvai patīk justies novērtētam vienmēr un visur – taču it īpaši savos svētkos. Līdz ar to ziedi, protams, ar prieku tiek pieņemti, taču arī tiem ir jābūt grandioziem.

Lauvu zīme tiek asociēta ar saulespuķēm un peonijām. Abas ir lieliskas, krāsainas un skaistas vasaras puķes, kas var izveidot gana kuplu un apburošu pušķi. Taču, protams, kā jau minējām – Lauva priecāsies arī par pašu lielāko klasiku pasaulē, desmitiem rožu.

Skaistumkopšanas salona apmeklējums

skaistumkopšanas salona apmeklējums

Zīme, kurai patīk atpūsties un sevi palutināt, ir Lauvas. Skaistumkopšanas salona apmeklējums ir patīkama dāvana, ko dāmai saņemt svētkos. Tas ir mirklis, ko veltīt pašai sev. Turklāt procedūru klāsts ir pietiekami plašs, lai izvēlētos tieši to, kas Lauvai patīk un sagādā vislielāko prieku. Varbūt tas ir jauns manikīrs, bet varbūt atspirdzinoša sejas procedūra.

Vislabākā izvēle būs dāvanu karte skaistumkopšanas salonā. Tādā gadījumā Lauva pati varēs izvēlēties, kurā brīdi salonu apmeklēt. Tā ir lieliska alternatīva aizņemtai jubilārei, kurai katrs dienas brīdis ir saplānots. Turklāt šāda dāvana ļaus arī ieplānot patīkamu atpūtu, liekot jubilārei saprast, ka atpūta ir pelnīta un gaidīta.

Atpūta kādā Latvijas pilī vai muižā

atpūta pilī dāvana

Pieturoties pie atpūtas tematikas, īpašos svētkos Lauvu noteikti vajadzētu palutināt ar nakšņošanu kādā no Latvijas pilīm vai muižām. Daļa no tām ir tikušas mūsdienīgi atjaunotas, saglabājot senatnes šarmu un eleganci. Tās ir tādas pilis kā Jaunmoku pils, Jaunpils pils, Piena muiža, Sventes muiža un daudzas citas.

Atpūta pilī ļaus jubilāram sajusties kā karalim vai īstenai karalienei. Standarta pils piedāvājums parasti iekļauj nakšņošanu, muzeja izpēti (ja tāds ir), vakariņas restorānā un arī dažādas SPA procedūras. Katrā vietā, protams, piedāvājums ir atšķirīgs. 

Šāda dāvana būs romantisks pārsteigums mīļotajai sievietei īpašos svētkos. Došanās uz pili kopā ar otro pusīti būs piedzīvojums, ko izbaudīt kā pasaku.

Dārgs zīda gultasveļas komplekts

zīda gultasveļa davana lauvām

Praktiska dāvanas ideja, kas varētu patikt Lauvai, ir kvalitatīvs un dārgs gultasveļas komplekts. Domājot par to, cik daudz laika mēs pavadām guļot, uzreiz ir skaidrs, ka kvalitatīva gultasveļa ir ļoti svarīga. Tā kā Lauvas vienmēr pievērš uzmanību detaļām, īpaši greznuma lietām, tad arī šo var uzskatīt par piemērotu dāvanu.

Iesakām izvēlēties zīda gultasveļu, īpaši, ja dāvana tiek meklēta sievietei. Zīda gultasveļa būs eleganta un arī skaista dāvana. Turklāt tā ne tikai skaisti izskatīsies jubilāres guļamistabā, bet arī sniegs pozitīvas vērtības jubilāres matiem un ādai. Zīds nodrošina īpaši saudzīgu izturēšanos pret matiem un ādu, kamēr guļam. Līdz ar to tā ir lieliska izvēle jebkurā gadījumā.

Glezna uz pasūtījumu

glezna uz pasūtījumu

Vēl viena dāvana, kas lieliski papildinās jubilāra mājokļa interjeru, ir glezna. Protams, lai dāvana vairāk būtu Lauvas stilā, tā būs glezna uz pasūtījumu. Iespējams, var gleznā attēlot kādu Lauvam mīļu un dārgu atmiņu, kas ikdienā priecēs acis un sirdi.

Laba alternatīva var būt arī personalizēta kanva, ko pielikt pie sienas. Ja vēlies atstāt izvēli Lauvas paša ziņā, tad laba dāvana būs CanvasWay dāvanu karte. Tad jubilārs pats varēs izvēlēties attēlu, ko izprintēt un kādā stiliņā – reālisms, gleznas reprodukcija, kolāža utt.

Šī ir īpaši piemērota dāvana kādam, kas ir tikko ievācies jaunā mājoklī. Tad sienas vēl noteikti ir tukšas un kāda skaista glezna noteikti noderēs.

Spēļu galds kopīgi pavadītam laikam

spēļu galds dāvana

Sabiedriskajam Lauvam patīk ciemos uzņemt viesus – saaicināt ciemos visus savus draugus un radus. Kopīgas pasēdēšanas, barbekjū ballītes un galda spēļu vakari ir tieši Lauvas stilā. Tāpēc dāvana, kas Lauvam sniegs kādu papildus izklaidi, kas palīdzēs labi pavadīt laiku kopā ar viesiem, būs tieši laikā. Labs variants ir spēļu galds.

Spēļu galds itin labi iederēsies modernā interjerā un ļaus labi pavadīt laiku ar savējiem. Ja tavs jubilārs mīl draudzīgu sacensību, tad noteikti prieks būs arī par spēlu galdu. Atliek tikai izvēlēties, kādu spēli uzdāvināt. Klasika ir futbola galds, taču tik pat laba alternatīva var būt ping ponga galdiņš, biljards vai gaisa hokejs.

Relaksējošas SPA brīvdienas

spa brīvdienas pārim

Tā kā esam jau noskaidrojuši, ka Lauvām patīk atpūsties, relaksējošas brīvdienas kādā SPA centrā ir lieliska dāvana Lauvai. SPA centri vienmēr atrodas kādā pasakaini skaistā lokācijā, kas piešķir šīm vietām īpašu šarmu. Nemaz jau nerunājot par profesionālajām procedūrām, ko Lauva varēs izbaudīt – masāžas, burbuļvannas, pirts procedūras utt.

Šī ir vēl viena romantiskas dāvanas ideja, kas īpaši tiks novērtēta no otrās pusītes. Tā ir iespēja kvalitatīvi pavadīt laiku kopā, atpūšoties un baudot relaksāciju. 

Vietas, kur doties, vari apskatīt mūsu rakstos SPA atpūta Latvijas reģionos un SPA centri Rīgā.

Pirts procedūra vai pirts noma

pirts procedūra dāvana lauvām

Ja tavam Lauvam vairāk patīk doties pirtiņā kā vienkārši gulšņāt apkārt, tad laba dāvanas ideja Lauvai būs pirts procedūras. Varbūt kāds SPA kompleksa apmeklējums ar vairākām pirtīm būs labs veids, kā jubilārs gribēs atpūsties.

Domājot par ar pirti saistītām dāvanām Lauvām, laba ideja būs arī pirts noma. Tādā veidā pirtiņa tiks piegādāda līdz pat jubilāra namdurvīm. Svinot kādus svētkus, pirts diena varētu būt tieši laikā. Īpaši, ja blakus ir vieta, kur nopeldēties.

Ceram, ka tev patika mūsu idejas par to, kas ir piemērotas dāvanas Lauvām.

Lai izdodas apsveikt un pārsteigt jubilāru svētkos!

Vēl citas dāvanu idejas atradīsi rakstā Dāvanu idejas Lauvas zīmē dzimušajiem. Savukārt, ja vēlies atrast dāvanas, kas ir balstītas uz Lauvas simbolismu, tās meklē rakstā Unique birthday gifts for Leos.

Komentēt