Dāvanas Dvīņiem

no

No 21. maija līdz 20. jūnijam dzimšanas dienas svin Dvīņi. Šajā zīmē dzimušie jubilāri tiek pieskaitīti pie Gaisa stihijas. Tā kā Dvīņu zīmē ir attēloti divi cilvēki, tad Dvīņu dabā ir vērojams duālisms gan raksturā, gan arī viņu ikdienas izvēlēs. Līdz ar to atrast piemērotas dāvanas Dvīņiem ne vienmēr ir tas vienkāršākais uzdevums. Esam šeti, lai palīdzētu. 

Vispirms apskatīsim Dvīņu simboliku, lai uzzinātu nedaudz vairāk par šīs zīmes pārstāvjiem.

Dvīņu zīmes ziedi ir lilijas (apzīmē mīlestību un laimi), kā arī lavanda (apzīmē eleganci un pilnveidošanos).

Dvīņu stihija ir Gaiss, ko šīs zīmes pārstāvji dala ar Svariem un Ūdensvīriem. Gaisa stihijas zīmes ir intelektuālas un godīgas. Dvīņi tiek uzskatīti par gaisa zīmē dzimušajiem, kam ir visvieglāk pielāgoties.

Ar Dvīņu zīmi ir saistīti vairāki dabīgie dārgakmeņi – ahāts (spēks, mazina stresu, reiboni un galvassāpes, īpaši noderīgi garīgi stimulētiem Dvīņiem) un smaragds (mīlestība).

Krāsas, kas tiek saistītas ar Dvīņu dabu, ir dzeltenā un tās dažādie toņi. Šī krāsa ir saistīta ar optimismu, jautrību, draudzīgumu, vieglprātību un svaigumu.

Tālāk rakstā esam apkopojuši dāvanas, balstoties uz Dvīņu raksturu un iecienītākajiem ikdienas priekšmetiem. 

Ziedi – krāsaini un dažādi

ziedi dvīņiem

Mums latviešiem svētkos ir ierasts dāvināt ne tikai dāvanas, bet arī svaigus ziedus. Dvīņi ir zīme, kas ziedus dāvanā novērtē īpaši augstu. Dvīņu zīmes sievietes it īpaši novērtē ziedus un vienmēr priecājas tos saņemt svētkos visdažādākajās variācijās, daudzumos un arī krāsās. Dvīņiem patiks ziedi sākot ar pašu zīmes lilijām un lavandām podiņos, līdz pat klasiskām rozēm un raibām atraitnītēm.

Ja runājam par iesaiņojumu, tad Dvīņiem tas nav tik svarīgs. Dārgos veikalos pirkto ziedu elegantais iesaiņojums Dvīņiem noteikti nebūs pirmajā vietā. Vairāk par visu viņus interesē tas, kas ir iekšā, šajā gadījumā krāšņie ziedi.

Unikālas rotaslietas

rotaslietas dāvana dvīņiem

Rotaslietas ir skaista dāvanas izvēle, it īpaši tad, ja dāvana tiek meklēta dāmai. Tomēr uzreiz ir jāzina tas, ka Dvīņi lielākoties nenovērtē klasiku – tā viņiem šķiet par banālu un garlaicīgu. To ir vērts ņemt vērā arī rotaslietu izvēlē. Dvīņi nespēs būt patiesi priecīgi ar klasisku zelta ķēdīti ap kaklu, viņiem ir nepieciešams kas unikāls un interesants.

Par piemēru varētu minēt rotaslietas, kas pielīdzināmas suvenīriem. Tās ir jēgpilnas un ar kādu nozīmi, varbūt pat kulturālu pavērsienu. Piemēram, rotaslietās tiks novērtēti dažādu materiālu sajaukumi, etnisks stils, raibumi samiksēti kopā ar vienkrāsas elementiem. 

Vīriešiem tie varētu būt dažādi aksesuāri, ikdienas greznuma lietas. Piemēram, glaunas pīpes, ko varēs ne tikai lietot pats, bet arī skaisti izrādīt ciemiņiem.

Biļetes uz aizraujošu pasākumu

biļetes uz pasākumu dvīņiem

Dvīņiem patīk kaut kur pabūt pirmajiem – zināt par to, kādi notikumi un pasākumi šobrīd ir visaktuālākie. Pasākuma biļetes ir klasiska dāvana tiem, kam patīk doties sabiedrībā, nevis sēdēt mājās. Dvīņu duālā daba ir neparedzama, taču, ja labi pazīsti savu Dvīni, tad noteikti arī varēsi izsecināt, vai šī ir laba dāvanas izvēle.

Kāda īpaša pasākuma biļetes būs veids, kā uzdāvināt jubilāram aizraujošu piedzīvojumu, notikumu. Tas varētu būt komēdijas vakars kādā stāvizrādē vai varbūt tieši otrādāk – kāds izsmalcināts un elegants balles pasākums vai pirmizrāde.

Izlaušanās istabas apmeklējums

kvests fromme dāvana

Izlaušanās istabas ir lielisks veids, kā ievietot sevi ikdienai pavisam neierastā scenārijā un izdzīvot dažādu tēlu dzīvi. Vienas stundas laikā uzdevums ir tikt ārā no konkrētās telpas, kas veidota kā puzle. Spēlētājiem vajadzēs sekot norādēm, risināt dažādus atjautības uzdevumus un rezultātā izlauzties no kvesta istabas.

Dvīņiem patīk piedzīvojumi, kā arī kopīga laika pavadīšana ar savējiem. Līdz ar to šāda dāvana varētu būt tieši laikā tavam aizrautīgajam un ziņkārīgajam jubilāram. Izlaušanās istaba pēc izvēles ir labs variants dāvanai. Tad Dvīnis pats varēs izvēlēties, kādu kvestu apmeklēt un kādai mistērijai ļauties.

Interesantu apmācību kurss

kursi Dāvanas Dvīņiem

Dvīņiem patīk apgūt jaunas prasmes un sevi attīstīt. Meklējot aizraujošas un interesantas dāvanas Dvīņiem, kādi kursi, nodarbības vai pat meistarklases ir labs variants, ko apsvērt. Mūsdienās ir tik daudzi veidi, kā mācīties un pilnveidoties, turklāt sev ērti pieejamā laikā un vietā. It īpaši jau tāpēc, ka pēc pandēmijas tik daudzas iespējas ir pavērtas attālinātā formātā, arī apmācības.

Varbūt tavai Dvīņu dāmai interesētu grima meistarklases vai ēdiena pagatavošanas kursi pēc kādas konkrētas valsts virtuves. Tik pat labi Dvīņu duālajai dabai piestāvētu arī kas pavisam pretējs – publiskās runas kursi vai varbūt pašaizsardzības nodarbības.

Ceļojums neierastu sajūtu gūšanai

ceļojums Dāvanas Dvīņiem

Tā kā Dvīņiem patīk dažādi aizraujoši piedzīvojumi, tad arī ceļojums ir lieliska dāvana, ko savam jubilāram pasniegt. Ceļojums sniedz jaunu pieredzi arī tad, ja tiek braukts uz jau zināmu vietu. Tā ir iespēja izrauties no ikdienas un piedzīvot ko jaunu, kas Dvīņiem ļoti patīk. 

Dvīņu zīmē dzimušie jubilāri priecāsies gan par eksotiksu ceļojumu uz tālām zemēm, gan arī par izbraucienu uz kaimiņzemēm. Tāpēc šī ir dāvana, par kuru ir iespējams izvērtēt savas iespējas un izvēlēies piemērotāko. Jubilārs priecāsies par dāvanu jebkurā gadījumā. 

Moderni un ērti ikdienas gadžeti

ikdienas gadžeti dāvanā

Dzīvojot mūsdienu pasaulē, ikdiena kļūst ar vien vienkāršāka. Tam varam pateiktiespar daudzajiem ikdienas gadžetiem, kas tiek palaisti tirgū katru gadu. Dvīņiem patīk viss modernais un noderīgais, līdz ar to labas dāvanas Dvīņiem būs kvalitatīvi gadžeti. Tas varētu būt jauns telefons, kādi telefona aksesuāri vai varbūt planšete.

Dvīņi nav paši mājsaimnieciskākie cilvēki, vismaz parasti, tāpēc viņi priecāsies arī par atvieglotu ikdienu šajā jomā. Līdz ar to labas dāvanas variants būs modernais robota putekļu sūcējs, īpaši skaļruņi mūzikas klausīšanās aktivitātei dušā, piemēram. Jo interesantāk un modernāk, jo labāk. 

Interesanta lasāmviela

lasāmviela grāmatas dvīņiem

Meklējot dāvanas Dvīņiem, ir liela iespēja tās atrast grāmatu veikalā. Nereti tieši šīs zīmes pārstāvji ir ļoti intelektuāli un visai lieli lasītāji. Jauns grāmatu plaukta papildinājums viņiem būtu lieliska dāvana. Tad tikai ir vērts padomāt par to, lai izvēlētā grāmata būtu jauna un vēl neizlasīta. Drošāks variants noteikti būtu dāvanu karte kādā grāmatnīcā.

Apvienojot grāmatu lasīšanu ar jau iepriekš minētajiem modernajiem gadžetiem, laba dāvanas ideja varētu būt arī elektroniskā grāmata. Tādas e-grāmatas kā Kindle ir pavisam ērti ikdienas sabiedrotie. Tādā vienā grāmatiņā var sapildīt vairākas grāmatas, to ir viegli pārnēsāt, turklāt labi nākas arī neapkrauties ar grāmatu kalniem mājoklī. 

Duālu aromātu smaržas

smaržas dvīņiem dāvana

Smaržas ir vēl viena dāvanas ideja, ko būtu interesanti izvēlēties tieši balstoties uz zīmes horoskopu. Dāvinot smaržas Dvīņiem, ir jāņem vērā viņu duālā daba. Tieši tāpat kā Dvīņiem varētu patikt citrusaugļu svaigums un rožu maigums, viņi varētu būt arī tumša dzintara jutekliskuma piekritēji.

Duālismam, kas Dvīņiem ir tik ļoti raksturīgs, labi piestāvētu dažādi garšaugi, to skaitā piparmētras aromāti, citronzāles kontrasti un sandalkoka īpašais svaigums. Garastāvokļa vadīti, Dvīņi var vēlēties arī kādu saldenāku aromāta noti. Līdz ar to var meklēt arī nelielu liliju un jasmīnu akcentu smaržās. 

Gaisa mitrinātājs

gaisa mitrinātājs Dāvanas Dvīņiem

Gaisa mitrinātāji var būt lieliska dāvanu izvēle, jo tas ir tik ērts gadžets, kas ir arī labvēlīgs  veselībai. No tiem, kuri ir sākuši lietot gaisa mitrinātāju, ir dzirdēts, ka vairs nav iespējama ikdiena bez tā lietošanas. Ja arī tavs Dvīnis labprāt izmēģinātu kvalitatīvu gaisa mitrinātāju, tad, iespējams, šī ir īstā dāvanas izvēle.

Vislabāk ir izvēlēties tādu, kas atbalsta gan ūdens, gan arī ētrisko eļļu bāzi. Labs gaisa mitrinātājs palīdzēs uzlabot arī miegu, it īpašu mūsu Latvijas sausajā klimatā – karstajās vasarās un ziemās, kad mūsu mājokļu gaisu pabojā apkures sezona. Tāpat šie mitrinātāji palīdz cīnīties arī ar pavasara alerģijām, kas varētu būt noderīgi tieši tavam jubilāram.

Vannas bumbu komplekts

vannas bumbas

Skaistumkopšanas preces ir tās, ko droši var dāvināt ikvienai sievietei, kurai patīk sarīkot SPA mājas apstākļos. Daži skaistumkopšanu uzskata par laiku aizņemošu aktivitāti, kurai jācenšas veltīt laiks ikdienā. Tomēr citi šo procesu izbauda, vērtējot to kā meditāciju un laiku, ko veltīt pašai sev. 

Ja arī tava Dvīņu dāma labprāt sapucējas un velta kādu brīvdienu pašai sev, tad, piemēram, vannas bumbu komplektiņš būs jauka dāvana. Tā ir ne tikai noderīga, bet arī skaista no ārpuses. Līdz ar to jau gatavus vannas bumbu komplektus atrast nebūs grūti. 

Lai izdodas iepriecināt jubilāru svētkos!

Ceram, ka šajā rakstā atradi vismaz dažas vērtīgas dāvanas Dvīņiem svētkos.

Ja tomēr nē, tad vari ieskatīties rakstā Dāvanu idejas Dvīņu zīmē dzimušajiem, kur atradīsi dažādas dāvanu kartes.

Savukārt ar simbolismu saistītas dāvanas atradīsi rakstā Interesting gifts for Gemini.

Komentēt