Dāvana vecmāmiņai dzimšanas dienā

no

Vecmāmiņa- cilvēks, kurš vienmēr bijis blakus, lai dotu padomu, apskautu un pacienātu ar mīļākajiem gardumiem. Lai gan varētu šķist, ka ir neiespējami viņai atmaksāt par visu, ko viņa ir devusi, dāvana dzimšanas dienā ir iespēja parādīt, cik ļoti viņu novērtē. Ja tuvojas tavas vecmāmiņas dzimšanas diena, ir īstais laiks apdomāt, kāda būs piemērotākā dāvana vecmāmiņai.

Var šķist, ka viņai viss nepieciešamais jau ir un vairāk par mīlestību viņa negaida. Lai gan vecmāmiņa būs priecīga par ikvienu dāvanu, ko esat viņai sarūpējis, ir dāvanas, kas  liks pasmaidīt ikvienai vecmāmiņai.

Iemīļotā žurnāla vai avīzes abonements

Domājot par to, kas būtu laba dāvana vecmāmiņai, ir svarīgi atcerēties, ka vecmāmiņas ir augušas citā laikā un bieži vien dod priekšroku pārbaudītām vērtībām. Tas attiecināms arī uz drukāto presi. Ja esi ievērojis, ka vecmāmiņa iknedēļu dodas uz veikalu, lai nopirktu savu mīļāko žurnālu vai avīzi, tad lieliska dāvana priekš viņas būs žurnāla vai avīzes abonements.

Tīmekļa vietne abone.lv piedāvā abonēt vairāk kā 100 dažādu laikrakstu un žurnālu, sākot ar Ievas Stāstiem, beidzot ar Mājas viesi. Pie tam- pieejami laikraksti arī krievu valodā un reģionālie laikraksti.

Personalizēta fotogrāmata

Dāvanas, kurās esat ielikuši darbu un mīļumu, vecmāmiņai noteikti būs vismīļākās. Personalizēta fotogrāmata ir ne tikai iespēja viņai laimīgos mirkļus baudīt vēl gadiem ilgi, bet arī paliekoša vērtība, kas vienmēr stāstīts jūsu ģimenes stāstu. 

Izveidot personalizētu fotogrāmatu ir pavisam vienkārši. Augšupielādē un izkārto grāmatas lappusēs savas fotogrāfijas, pievieno tekstu un fonta stilu. Tik vienkārši!

Vakariņas restorānā

Ja tik tiešām šķiet, ka vecmāmiņai viss nepieciešamais jau ir, tad uzdāvini viņai kopā pavadītu laiku. Vakariņas restorānā ir lielisks veids kā sapulcēt visus vecmāmiņai mīļos cilvēkus vienuviet. Tava vecmāmiņa ir pelnījusi savā dzimšanas dienā atpūsties, nevis griezt lielo rasola bļodu un novākt netīros traukus pēc tam, kad viesi būs devušies mājās.

Pērļu rotaslietas

Sievietēm patīk pucēties jebkurā vecumā, tāpēc dzimšanas diena ir īstais laiks, lai papildinātu vecmāmiņas rotaslietu lādīti ar kādu jaunu rotu. Pērļu rotaslietas viennozīmīgi būs klasiska un eleganta izvēle. 

Nelagems piedāvā klasisku pērļu kaklarotu papildināt ar kristāla lāsi, apvienojot zīdainu pērļu pieskārienu ar kristāla mirdzumu. Kaklarotai vari pieskaņot arī lāsīšu auskarus vai pērļu rokassprādzi. Šādu komplektu vecmāmiņa varēs vilkt kā svētku dienās, tā ikdienā.

Kasešu un filmiņu digitalizācija

Ja mūsdienās visas bildes tiek glabātas telefonā vai datorā, tad pirms kāda laiciņa visi svarīgākie mirkļi tika iemūžināti foto filmiņās un kasetēs. Bieži vien mēs šīm atmiņām nepievēršam lielu uzmanību, jo mums nav iespējas, kā šīs bildes un video ierakstus apskatīt. Iespējams, arī vecmāmiņa jau ir piemirsusi, kādas atmiņas glabā kurpju kastē atstātās video kasetes un neattīstītās foto filmiņas.

Lielisks veids, kā saglabāt atmiņas un pārliecināties, ka ikvienam ir iespēja tās apskatīt, ir kasešu pārrakstīšana un filmiņu attīstīšana digitālā formātā. Iedomājies smaidu vecmāmiņas sejā, kad pa televizoru sāksi rādīt video, par kura esamību viņa jau sen aizmirsusi. 

Robots grīdas tīrīšanai

Vecmāmiņa ir rūpējusies par savu ģimeni un māju visu mūžu. Iespējams, tieši vecumdienās viņai mazs palīgs ir nepieciešams visvairāk. Robots putekļsūcējs Irobot Roomba ir lielisks ikdienas palīgs, kas atvieglos viņas ikdienas uzkopšanu. Pirms robota iegādes vari bez maksas izmēģināt dažādus robotus un pirkt tikai to, kas tev liksies vispiemērotākais. 

Mājai un dārzam dāvanu karte

Praktisku un noderīgu dāvanu novērtēs ikviena vecmāmiņa,  taču ne vienmēr ir viegli izlemt, ko tieši izvēlēties. Šķiet, ka jauna lejkanna dārza darbiem būtu vislabākā izvēle, bet par jaunu dušas paklājiņu vecmāmiņa runā jau ļoti ilgi. 

Dāvanu karte veikalā Mājai un dārzam ir īstā izvēlē, ja meklē praktisku un noderīgu dāvanu, bet nezini, ko tieši izvēlēties.   Ar dāvanu karti vecmāmiņa varēs iegādāties dažādas preces mājokļa iekārtošanai, dārza preces, tūrisma preces, ziemassvētku rotājumus un vēl daudz ko citu. Dāvanu karte ir derīga 12 mēnešu, un tās vērtību vari izvēlēties pats.

Dāvanu karte teātra apmeklējumam

Teātris ir viena no kultūras vērtībām, kas ir īpaši atzīta un iecienīta vecāka gada gājuma cilvēku vidū.  Ja tava vecmāmiņa izbauda kultūras pasākumu apmeklēšanu, tad ideāla dāvana būs dāvanu karte teātra apmeklējumam. Šādu iespēju piedāvā Dailes teātris, Nacionālais teātris, Valmieras drāmas teātris un citi. Atliek vien saprast, kura teātra repertuārs vecmāmiņai būs vispiemērotākais. 

Cerams, ka šis raksts tev palīdzēja atrast piemērotu dāvanu vecmāmiņai, taču, ja neviena no piedāvātajām dāvanas idejām nešķita atbilstoša tieši tavai vecmāmiņai, iedvesmu vari smelties rakstā Ziemassvētku dāvanas vecākiem vai dāvana vecākiem

Komentēt