Dāvana vecākiem kāzās

no

Katrā jums svarīgā dzīves posmā vecāki ir bijuši kopā ar jums. Viņi ir noslaucījuši asaras, dalījušies kopā smieklos un snieguši nenovērtējamu gudrību. Neskatoties uz to, ka jūs tūlīt dibināsiet savu ģimeni, viņi izrādīs tādu pašu mīlestību un atbalstu. Tieši tāpēc kāzu dāvana vecākiem ir lielisks veids, kā pateikt paldies par visu, ko viņi ir paveikuši.

Tradicionāli jaunā vīra vecākus apdāvina jaunā sieva, bet sievas vecākus-vīrs-, taču tam nav liela nozīme. Kāzu dāvanai nav jābūt ļoti dārgai vai pārspīlētai. Noteikti apsveriet personalizētu dāvanu iegādi.

Esam apkopojuši astoņas dāvanu idejas, kas būs lielisks veids, kā pateikt vecākiem paldies.

Personalizēta atmiņu kaste

Mamma un tētis uz visiem laikiem atcerēsies dienu, kurā jūs apprecējāties. Kāpēc gan neuzdāvināt viņiem dāvanu, kurā viņi varētu apkopot visas šīs svarīgās atmiņas? Tie var būt kāzu ielūgumi, fotogrāfijas, video, galda kartes vai jebkurš cits mīļš sīkums. 

Personalizēta atmiņu kaste ir elegants risinājums šādai dāvanai. Uz vāka iespējams iestrādāt vēlamos vārdus, simbolus, zīmējumus. Kaste vienmēr būs rokas stiepiena attālumā, lai jebkurā brīdī varētu atmiņas pārskatīt. Tā būs ļoti pārdomāta dāvana.

Personiska video montāža

Uz pieredzi balstītas dāvanas vienmēr ir ļoti īpašas, un tās ir arī visvairāk neaizmirstamas. Personisks video priekš vecākiem ļaus jums ne tikai pateikt vecākiem paldies, bet arī atgādināt par visiem īpašajiem notikumiem, ko kopā esat piedzīvojuši. 

Video varat ierunāt vecākiem personīgu apsveikumu vai apkopot dažādus video fragmentus no ģimenes video arhīva. Varbūt pat abus kopā. Šādu dāvanu varat pasniegt gan kāzu laikā, gan pirms vai pēc īpašās dienas.

Pateicības kartīte 

Dāvanai nav jābūt dārgai un pārspīlētai, tā var būt arī pateicības kartīte. Parādiet viņiem savu atzinību ar pārdomātu kartiņu. 

Uz PIPARMĒTRA dizaina kartītēm mājo vārdi, kas pilni mīlestības. Kartiņas otra puse ir balta, tāpēc varēsi ar roku uzrakstīt kādus mīļus vārdus no sevis. Kartīte ir drukāta uz augstas kvalitātes matēta papīra, kurš ir patīkams taustei.

Kāzu fotogrāfija

Fotogrāfijas vienmēr ir sentimentāla dāvana, kuru novērtē ikviens. Tās ne tikai ļauj atskatīties uz īpašiem notikumiem atkal no jauna, bet arī glabā sevī ģimenes stāstu, ko nodot nākošajām paaudzēm.

Ir divi varianti, kā šo ideju varat apspēlēt. Viens variants ir vecākiem uzdāvināt ierāmētu fotogrāfiju no kāzu dienas. Otrs-  ja varat dabūt vecu savu vecāku fotogrāfiju no viņu kāzas dienas, tad digitalizējiet un ierāmējiet to. Jebkurā gadījumā šī būs ļoti skaista un sentimentāla dāvana vecākiem, kuru uzdāvināt par godu jūsu lielajai dienai.

Kopbildes ilustrācija

Iepriekšējā ideja piedāvāja uzdāvināt vecākiem fotogrāfiju no kāzām. Ja tas nešķiet pārāk īpaši, tad fotogrāfiju varat pārvērst ilustrācijā. Ilustrāciju varat papildināt arī ar tekstu, kas ir īpaši nozīmīgs tieši jums, vai vienkārši pierakstīt pateicības vārdus.

ElizabeteTermaneArt var jums uzburt personalizētas, ar roku zīmētas akvareļa ilustrācijas, kas ir lieliska dāvana, ja vēlies uzdāvināt kaut ko paliekošu. Ņem vērā, ka tā nebūs reālās dzīves ilustrācija, protams, attēlotie cilvēki izskatīsies pēc personas, bet ilustratīvā versijā. 

Gravējums gredzenā

Gravējums gredzena iekšpusē mūsdienās ir gandrīz neatņemama laulības gredzenu sastāvdaļa, taču tā nav bijis vienmēr. Pavisam iespējams, ka vecākiem šāda gravējuma nav, bet viņi ļoti gribētu. Uzdāviniet viņiem īpašu dāvanu, dodot iespēju kopā ar jums atcerēties arī viņu īpašo dienu.

Gravējums gredzena iekšpusē ir svešām acīm neredzama detaļa, un tā var kalpot gan par svarīgā datuma atgādinājumu, gan nest kādu pārim svarīgu vēstījumu. Uzdāviniet vecākiem iespēju atcerēties savu īpašo dienu otrreiz!

Izšūti kabatlakatiņi

Jūs jau zināt, ka kāzās nebūsiet vienīgie, kuriem birs prieka asaras. Kāzas arī vecākiem ir ļoti īpašs un emocionāls brīdis. Uzdāviniet viņiem izšūtus kabatlakatiņus, kas būs ne tikai noderīgi ceremonijas laikā, bet vienmēr paliks par īpašu atmiņu no kāzu dienas. Varat iekļaut sirsnīgu vēstījumu, kas vai vienkāršus pateicības vārdus.

Vakariņas restorānā

Pateikt paldies vari dāvājot laiku kopā. Viens no veidiem kā vari pasniegt šādu dāvanu ir ar dāvanu kartes palīdzību. 

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir viens no variantiem, kuru vari izmantot, lai ļautu vecākiem pašiem izvēlēties restorānu, kuru visi kopā apmeklēsiet. Šo dāvanu karti varēsiet izmantot pie jebkura no “Restorāni Rīgā” partneriem. Tā būs iespēja doties uz kādu iemīļotu restorānu, vai gūt jaunus iespaidus vēl neapmeklētā vietā. 

 Ja ideja par restorāna apmeklējumu šķiet saistoša, bet šaubies kādu dāvanu karti izvēlēties, papildus idejas vari apskatīt rakstā Dāvanu karte restorānā.

Cerams, ka šis raksts palīdzēja atrast perfekto kāzu dāvanu vecākiem. Ja nē, tad papildus idejas vari smelties  rakstos Ko dāvināt mammai, lai no sirds iepriecinātu vai Dāvanas, kas radītas Latvijā.

Komentēt