Dāvana labākajai draudzenei

no

Labākie draugi mūsu ikdienu padara daudz labāku. Blakus vienmēr ir kāds, kas uzklausīs un dosies trakos piedzīvojumos kopā ar tevi. Ja pienākuši svētki, tad laiks arī saprast, kas ir piemērotākā dāvana labākajai draudzenei.

Šajā rakstā esam apkopojuši lieliskas dāvanu idejas tavai labākajai draudzenei. Tās ir mīļas, interesantas un arī noderīgas dāvanas, kas noteikti iepriecinās.

Vēl citas dāvanu idejas noteikti varēsi atrast specializētā dāvanu bloga TopDavanas.lv sadaļā Ko dāvināt draudzenei.

Restorāna apmeklējums gardēdei

restorāns

Restorāna apmeklējums ir universāla dāvana, ko var svētkos pasniegt gan saviem pašiem tuvākajiem cilvēkiem, gan arī lietišķiem kolēģiem un priekšniekiem. Šī ir labi piemērota dāvana arī tavai labākajai draudzenei, ja viņa ir īstena gardēde. 

Vislabākais veids, kā uzdāvināt restorāna apmeklējumu, ir vai nu aizvest savu draudzeni vakariņās vai arī pasniegt viņai dāvanu karti. Gardas vakariņas restorānā ir dāvana, kas noteikti patiks. Tā ir iespēja skaisti sapucēties un doties baudīt restorāna atmosfēru. Turklāt, lai dāvanu padarītu vēl interesantāku, izvēlies restorānu, kas tavai draudzenei būs jaunums.

Tad viņa varēs baudīt pavisam jaunu pieredzi un, iespējams, arī atklāt vienu no viņas jaunajiem iecienītākajiem restorāniem. Lai sniegtu viņai vēl lielāku izvēles iespēju, noderēs Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir īpaši universāla dāvanu karte, kas ļauj draudzenei izvēlēties, uz kuru restorānu doties no vairākiem pieejamajiem.

Šokolādes meistarklase kārumniecei

meistarklase šokolādes

Ja tavai labākajai draudzenei patīk šiverēties par virtuvi un tajā apgūt jaunas prasmes, labas dāvanas ideja varētu būt šokolādes meistarklase. Tā būs īpaši piemērota saldumu cienītājām, jo meistarklases laikā vajadzēs pagatavot pašai savu šokolādes tāfelīti vai varbūt arī šokolādes konfektes.

Īpaši meditatīvs šajā procesā ir dekorēšanas posms. Savu saldumu varēs rotāt ar visdažādākajiem gardumiem – riekstiņiem, vizuļiem, skaidiņām utt. Lai šo dāvanu padarītu vēl īpašāku, uzdāvini draudzenei meistarklases apmeklējumu divām personām. Tad viņa varēs izvēlēties vēl kādu cilvēku, ko paņemt līdzi – iespējams, tevi.

Tādā veidā būsi uzdāvinājusi gan labi pavadītu laiku apgūstot ko jaunu, gan arī kvalitatīvu laiku kopā.

Termokrūze karsto dzērienu cienītājai

termokrūze

Ilgtspējīgi ikdienas gadžeti paliek ar vien populārāki, jo daudzviet pirmajā vietā tiek nostādīta daba. Piemēram, plastmasas pudeļu vietā daudzi tagad ir iegādājušies paši savu ūdens pudeli, ko ikdienā lietot. Tāpat arī plastmasas un papīra kafijas krūzes ir aizvietojušas ilgtspējīgas, modernas un kvalitatīvas termokrūzes.

Ja arī savu labāko draudzeni ikdienā nevari iedomāties bez tējas vai kafijas pie rokas, tad termokrūze viņai noteikti noderētu. Tas ir vērtīgs ieguldījums ikdienā, jo laba termokrūze varēs noturēt dzērienu siltu stundām ilgi.

Vienlaikus izdosies pasaudzēt arī dabu un draudzenes maciņu. Ikdienā vairākus pirktos siltos dzērienus tagad varēs aizvietot ar mājās pagatavotajiem. Turklāt arī kafejnīcās nereti cilvēkiem ar pašiem savu termokrūzi tiek piešķirta atlaide kafijai vai tējai.

Vieta, kur atrast plašu piedāvājumu, ir interneta veikala UDENSPUDELE.LV sadaļā Termokrūzes.

Personalizēta kanvas kolāža

canvasway kanvas kolāža

Skaists veids, kā papildināt draudzenes istabas interjeru, ir ar kanvas palīdzību. Tas ir moderns veids, kā telpai piešķirt krāsas un raksturiņu. Ja zini, ka uz viņas sienām būtu vieta kādai skaistai kanvai, tad iesakām padomāt par kanvas kolāžu.

Kolāžu varēsi izveidot pati, izmantojot skaistas draudzenes bildes no īpašiem dzīves mirkļiem – ceļojumiem, izlaidumiem, kopā būšanas un piedzīvojumiem. Uzņēmums CanvasWay piedāvā izveidot dažāda veida kolāžas, starp piedāvājumu ir arī personalizēta kanvas kolāža. Šī būs mīļa un īpaša dāvana draudzenei svētkos, kas iedvesmos un iepriecinās katru dienu.

SUP piedzīvojums svaigā gaisā

sup brauciens

SUP dēļi ir viens no aizraujošākajiem veidiem, kā baudīt atpūtu uz ūdens. To var darīt vasarā un apvienot šo aktivitāti ar peldi. Nereti SUP braucieni tiek piedāvāti arī kā transporta veids, piemēram, pa Rīgas centra kanālu izzinot pilsētu. Vēl viena tūristu cienīga aktivitāte, kas noteikti būtu jāizbauda arī katram vietējam iedzīvotājam.

Brauciens ar SUP dēli ir forša dāvana tiem, kam patīk aktīvi pavadīt savu brīvo laiku svaigā gaisā. Šī ir piemērota dāvana tavai draudzenei, ja viņas īpašie svētki ir vasarā vai arī siltā pavasarī vai rudenī. 

Šo aktivitāti var baudīt gan pašā pilsētas centrā, gan arī daudzos Latvijas kempingos pie ūdeņiem. Viena no interesantākajām pieredzēm ir uz SUP dēļa sagaidīt saullēktu purvā. 

Glīts rotaslietu trauciņš

rotaslietu trauks

Sievietei, kurai patīk pucēties, rotaslietu nekad nevar būt par daudz. Ir taču tik daudz rotaslietu veidu, dizainu un krāsu – katram apģērbu komplektam der kas pilnībā cits. Rodas tikai viena problēma. Nekad nav pietiekami daudz vietas, kur savas rotaslietas skaisti un pienācīgi novietot. 

Ja šajā aprakstā uzreiz saredzi savu labāko draudzeni, tad zini, ka viņai noderētu vēl kāds rotaslietu trauciņš. Ja viņai ir īpaši daudz rotaslietas, tad piemērota dāvana varētu būt vieta, kur tās visas skaisti saorganizēt. Tā varētu būt rotaslietu kastīte vairākos stāvos, piemēram.

Savukārt, ja rotu viņai nav pārāk daudz, noderēs kāds glīts rotu trauciņš. Līdzīgs tādiem, kas redzami attēlā. Tos skaisti var novietot uz sava nakts galdiņa pie gultas, jo rotas priecēs acis ar to spožumu, kā arī būs ērti pārskatāmas.

Vīna degustācija ar uzkodām

vīna degustācija

Vīna cienītājiem nereti patīk eksperimentēt ar dažādām garšām, līdz tiek atrasts viņu absolūtais favorīts. Ja arī tavai draudzenei garšo vīns, tad degustācija varētu būt lielisks piedzīvojums. Uz vīna degustāciju jūs varētu doties abas kopā. Baudīt dažādus vīnus, stāstus par to darināšanu un arī pagaršot gardas uzkodas.

Bet varbūt tu vēlies izmainīt draudzenes atturīgo nostāju pret vīniem un pierādīt viņai, ka ikviens var atrast sev piemērotāko vīna garšu. Tad šī degustācija var kalpot par misiju atrast tavas labākās draudzenes vērtu vīnu, kas viņai iegaršosies.

Melni māla trauki dizaina cienītājai

māla trauki

Māla trauki ir bijuši aktuāli jau gadu tūkstošiem ilgi. Viens no veidiem, kā tiem piešķirt pavisam citu izskatu, ir tos dedzināt. Tādi zīmoli, kā, piemēram, The Cave rada skaistus dedzinātos māla traukus. Rezultātā tie ir pilnībā melni un lieliski iederas mūsdienīga dizaina konceptā.

Ja arī tavai draudzenei patīk izmantot traukus sava mājokļa interjerā, nevis tikai ēdienreizēs, tad kāds interesants māla trauku komplekts varētu būt forša dāvana svētkos.

Mūsdienās trauki patiesi labi var iederēties interjerā. Kādu interesantu šķīvīti vai paliktni var izmantot kā jau iepriekš minēto rotaslietu trauciņu, piemēram. 

Izbrauciens ar kuģīti

izbrauciens ar kuģi

Ja šajos svētkos vēlies savu draudzeni pārsteigt ar nemateriālu dāvanu, bet gan sniegt viņai kādu piedzīvojumu, izbrauciens ar kuģīti varētu būt labs variants.

Braucieni ar kuģīti parasti tiek uzskatīta par tādu kā tūristu aktivitāti. Līdz ar to nereti paši pilsetas iedzīvotāji šādu iespēju nemaz nav izmēģinājuši, jo liekas, ka pilsēta taču jau ir zināma un redzēta. Bieži vien tas noved pie tā, ka mēs palaižam garām skaistus skatus un pilsētas panorāmas. 

Ja arī tava draudzenei nav pabijusi uz kuģīša savā pilsētā, tad tas noteikti ir jāizmēģina. Tas ir pavisam jauns veids, kā ieraudzīt pilsētu no cita skatu punkta – burtiski. Turklāt uz kuģīša varēs labi pavadīt laiku, baudot vēju matos un gardas uzkodas.

Skiču bloks māksliniecei

skiču bloks

Kvalitatīvs skiču bloks var būt piemērota dāvana svētkos, ja zini, ka tavai draudzenei vienmēr ir nepeiciešama brīva vieta savai mākslai. Skiču bloki, lai arī ir paredzēti zīmēšanai, var būt noderīgi arī citiem radošās izpausmes veidiem. Iespējams, tavai draudzenei patiktu trenēties kaligrāfijā vai varbūt pat rakstīt dzeju skiču blokos.

Izvēloties šādu dāvanu, ir svarīgi to labi noformēt. Pievieno tai klāt augstas kvalitātes pildspalvas vai marķierus. Tas atkarīgs no tā, kādam mērķim draudzenei šo bloku izmantos.

Parūpējies arī par skaistu iesaiņojumu. Tas vienmēr tiek novērtēts, jo saņemtās dāvanas bieži vien tiek baudītas arī ar acīm. 

Personalizēta rokassprādze

rokassprādze

Viena no klasiskākajām dāvanām savai labākajai draudzenei ir personalizēta rotaslieta. To daudz esam redzējuši dažādās filmās un pat multenēs. Visbiežāk ierasts redzēt draudzeņu rotaslietas, kas savā starpā ir saistītas. Piemēram, puse no sirsniņas vienai, puse otrai draudzenei. 

Tā ir sentimentāla dāvana, ko savai pašai svarīgākajai un tuvākajai draudzenei noteikti var uzdāvināt. Personalizēta rokassprādze var tikt izvēlēta pēc draudzenes gaumes. Tu, kā jau labākā draudzene, noteikti labi pārzini viņas gaumi. 

Personalizācijas elements dāvanai piešķir īpašu vērtību. Draudzene zinās, ka tādas dāvanas kā viņai, nevienam citam nav.

Stilīgs T-krekls Be-With 

be-with apģērbs

Be-with ir pašmāju zīmols, kas rada ilgtspējīgus un kvalitatīvus apģērbus gan sievietēm, gan vīriešiem. Šo apģērbu galvenais mērķis ir veicināt tuvību, tāpēc katrā apģērbā ir iestrādātas neredzamās kabatiņas. Apskaujot savu mīļo cilvēku, rokas iespējams ielikt šajās kabatiņās, tādējādi sajūtoties tuvāk.

Uzņēmums Be-with ir pārliecināts par to, ka apskāvieni un pieskārieni ikdienā ir ļoti svarīgi gan starp draugiem, gan ģimeni, gan mīļotajiem cilvēkiem. Tāds arī ir šī zīmola galvenais moto. Ja arī tava draudzene novērtē pašmāju zīmolus ar interesantu un vērtīgu nostāju, uzdāvini viņai t-kreklu no Be-with.

Sniedz viņai iespēju izmēģināt šo apskāvienu teoriju ar kvalitatīvu un ilgtspējīgu t-kreklu ikdienai!

Ceram, ka esi atradusi vismaz dažas noderīgas dāvanas labākajai draudzenei!

Vari smelties iedvesmu arī citos mūsu dāvanu rakstos, piemēram, Dāvana māsai ar odziņu vai Oriģinālas dāvanas.

Lai izdodas atrast meklēto!

Komentēt