Ballīšu spēles pieaugušajiem

no

Ir cilvēki un mūzika, dzērieni un uzkodas, bet ballīte nekustās uz priekšu? Dažkārt ir vajadzīgs kas vairāk, lai iekustinātu labu ballīti. Ja tu meklē veidu kā jautrāk pavadīt vakarus citu pieaugušo bariņā, tad ballīšu spēles pieaugušajiem varētu būt tieši laikā.

Spēle Shots Pong Drinking Game

ping pong shots

Šajā Shots Pong spēlē spēlētājam jāmet ping-pong bumbiņa pāri galdam, ar mērķi trāpīt kādā no pretinieka komandas glāzītēm. Ja bumbiņa trāpa glāzītē, tad pretinieka komandai tā ir jānoņem no galda un jāizdzer.

Katra komanda izdara savus gājienus viena pēc otras, katru reizi ļaujot mest jaunam spēlētājam. Spēle beidzas tiklīdz vienai no komandām uz galda nav atlikusi neviena glāzīte. Uzvar komanda, kurai uz galda ir atlikušas glāzītes. Spēle ir piemērota 4-8 spēlētājiem. Abās komandās nepieciešams vienāds skaits spēlētāju.

Galda spēle Piektdiena

ballīšu spēle pieaugušajiem

Aizraujošā ballīšu spēle pieaugušajiem – Piektdiena, spēs aizraut ikvienu kompāniju. Piektdiena būs lieliska izklaide ne vien Piektdienā, bet jebkurā nedēļas dienā. Spēles uzdevums ir metot metamo kauliņu, virzīties pa spēles galdu un pildīt tajā norādītos interesantos uzdevumus.

Galda spēle Piektdiena aizraus ikvienu tās spēlētāju, jo tajā saturošie elementi uztur azartu un neļauj atslābt ne brīdi. Spēles laikā pat var nākties nejauši izaicināt jebkuru citu spēles dalībnieku uz dueli.

Spēle XL Dartboard with Caps

spēle darts

Šīs Dartboard With Caps spēles noteikumi ir tieši tādi paši kā parastajā šautriņu spēlē. Bet tā vietā, lai izmantotu šautriņas, spēlētāji izmanto stikla pudeļu korķīšus. Pats dēlis ir veidots no spēcīga magnēta, kas pievelk metāla korķīšus.

Spēle noderēs īpaši alus mīļotājiem, jo nevajadzēs raizēties par spēles komplekta korķīšu nozaudēšanu. Spēli var spēlēt jebkurš skaits spēlētāju.

Spēle Drinking Tic Tac Toe

spēle tic tac toe

Tic Tac Toe ir tā pati „Krustiņi un nullītes” spēle latviešu valodas tulkojumā. Glāzītes ir sadalītas pa „X” un „O” apzīmējumiem. Lai uzvarētu, tev jāsaliek sava apzīmējuma glāzītes pa trīs vienā rindā. Dzer zaudētājs. Spēlēt var divatā vai nelielās komandās.

Spēle Chess Glass Drinkin Game

spēle chess games4you.lv

Šī spēle Chess Glass Drinking Game ir balstīta uz šaha noteikumiem. Šaha figūru vietā uz laukuma ir izvietotas alkohola glāzītes. Uz katras no glāzītēm ir attēlota attiecīgā šaha figūra.

Katrā gājienā ir jāiemalko alkohols no savas spēles glāzītes. Atkarībā no attēlotās šaha figūras un izdarītā gājiena, var nākties iemalkot vairāk dzēriena. Šajā spēlē visticamāk uzvarēs tas, kuram izdevies nenodzert pēdējo saprātu.

Spēle Wheel of Shots

šotu rats

Šajā spēlē nav ko domāt. Piepildi glāzi ar savas izvēles dzērienu un iegriez dzeršanas ratu! Pēc tam izpildi attiecīgi uzgriezto rata uzdevumu. Spēle ir piemērota 2-6 spēlētājiem.

Meklē citas spēļu idejas? Ieskaties rakstā Latvijā ražotas galda spēles. Ja galda spēles nav tavs lauciņš, tad varbūt tev noderēs TOP datorspēles raksts. Lai jautra spēlēšana!

Komentēt