Autovadītāji met dusmīgus skatienus – velosipēdists brauc

no

Latvijas tauta šķietami dalās divās daļās – tie, kas nevar ciest velosipēdista klātbūtni uz ceļa un tie, kas uz šiem velosipēdiem brauc. Bieži aizmirstam, ka ir ļoti daudzi pieklājīgi riteņbraucēji, kas ievēro ceļu satiksmes noteikumus un nevienam netraucē.

Tieši šie velobraukšanas entuziasti ir tie, kas uzspodrina riteņbraukšanas hobija vārdu un tomēr paliek nepamanīti. Šāda velo braukšanas kultūra ir tā, kuru vajadzētu kultivēt katram velosipēda īpašniekam!

Velosipēds ir vairāk kā transportlīdzeklis – tas ir dzīvesveids

Protams, ir arī ne viens vien velosipēdists, kas savu velosipēdu neved ne tuvumā ceļu satiksmei. Šiem braucējiem velosipēds patiešām ir dzīvesveids. Līdz ko beidzas pēdējās salnas, daudziem jau ir plāns cik daudz meža un kalnu takas šovasar jāpaspēj pievarēt.

Un tas, ka velosipēds palīdz ietaupīt milzu naudu uz pārvietošanās rēķina viņiem nav pat prātā.

Galvenais ir asas izjūtas!

velosipedists brauc

Minamies droši un baudam vasaru

Lai vai kurš velosipēdista tips Jūs būtu, droša pārvietošanās ar velosipēdu nāk tikai par labu jebkuram riteņbraucējam. Katrs velosipēdists galu galā ne tikai pārvietojas, bet arī veselīgi pavada savu laiku.

Pilnāks maks, vējš matos un izvingrināti muskuļi ir tikai daži plusi, ko velosipēds piedāvā. Noteikti, ka daudziem braucējiem uz plauktiem drīz sāks mirdzēt pirmās velomaratonu medaļas.

Izbraukumi ar velosipēdu ir lielisks veids, kā uzlabot vispārējo veselību un labsajūtu. Tas ir mazs fizisks vingrinājums, kas stiprina muskuļus, uzlabo sirds un asinsvadu veselību un palīdz uzturēt veselīgu svaru.

Turklāt braukšana ar velosipēdu var mazināt stresu un uzlabot prāta skaidrību, tādējādi tā labvēlīgi ietekmē gan ķermeni, gan prātu. Tomēr, braucot ar velosipēdu, ļoti svarīga ir arī drošība, ko izceļam šajā rakstā. Vienmēr valkājiet ķiveri, lietojiet pareizus roku signālus un ņemiet vērā satiksmes un ceļa apstākļus, lai brauciens būtu drošs un patīkams. Drošības prioritāte nodrošina to, ka varat turpināt izmantot velosipēda izmantošanas priekšrocības veselībai bez liekiem riskiem.

Bet īstā medaļa, kuru velosipēds dāvina katram ir tikai viena – par labi pavadītu laiku un brīnišķīgu pašsajūtu!

Aicinām ieskatīties arī mūsu rakstos par veselību un aktīvu dzīvesveidu šeit:

Lai izdodas baudīt braucienus ar velo droši un patīkami!

Komentēt