5 iemesli, kāpēc izvēlēties Revolut

no

Ar vien mazāk ikdienā cilvēki norēķinās skaidrā naudā. Tas nav tik ērti, kā ar kredītkarti – turklāt bieži vien ar karti to izdarīt ir daudz ātrāk un drošāk. Tāpēc aktuālāka šobrīd ir labas kartes atrašana, kuras lietošana būtu gan ikdienas pirkumos, gan arī ceļojumos. Viena no tām ir Revolut karte.

Naudas pārskaitīšana starp dažādām kartēm ir palikusi visai dārga. Par velti tas ir tikai gadījumā, ja saņēmējs un sūtītājs ir vienas bankas klienti. Revolut karte ir izdevīgs variants arī šajā jomā. Par šo un vēl vairākiem iemesliem, kāpēc Revolut ir izdevīgākais risinājums, lasi raksta turpinājumā.

Ja vēlējies jau pieteikties Revolut kartei, dodies uz Revolut pieteikuma formu.

1. Pārskaitījumi bez komisijas maksas

Komisijas maksa, pārskaitot naudu uz citas bankas kontu, ir palikusi dārga. Īpaši, ja ikdienā nākas regulāri pārskaitīt naudu citiem. Revolut karte nodrošina ar bezmaksas pārskaitījumiem uz jebkuru citu banku, jo par komisijas maksu nav jāmaksā ne centa. 

Līdz ar to Revolut karti ir īpaši ērti lietot ikdienā, kad savstarpēji ir jānorēķinās ar draugiem vai kolēģiem par mazām summā. Ja ir jāpārskaita 2 eiro kolēģim par pusdienām, tad maksāt 35 centu komisijas maksu šķiet absurdi.

Revolut kartei ir arī grupu rēķinu funkcija, kas ļauj sadalīt rēķinu vienādās daļās ar draugiem. Tas ir īpaši aktuāli gadījumos, kad ar draugiem kopīgi jānorēķinās par pasūtīto picu vai kopīgā izbraucienā jāsadala izmaksas uz benzīnu. 

2. Saņēmēju ērti atrast pēc telefona numura

Vēl viena priekšrocība Revolut kartei ir vienkāršā kontantu pārvaldīšana. Nav jāmeklē konta numuri un manuāli tie jāvada iekšā. Visi kontakti tiek sameklēti pēc telefona numura – līdzīgi kā telefona kontaktu sadaļā. Uzreiz var redzēt, kuram no esošajiem kontaktiem ir Revolut karte un kuriem nav.

Pastāv arī iespēja pārskaitīt uz tuvumā esošo ierīci. Revolut mērķis ir naudas pārskaitīšanu padarīt pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku. 

3. Ātri un izdevīgi starptautiskie pārskaitījumi

Naudas pārskaitījumi notiek bez komisijas maksas, taču, kas nav mazāk svarīgi, pārskaitījumi notiek arī ļoti ātri. Bieži vien pierasts, ka starpbanku maksājumi var aizņemt pat vairākas dienas – īpaši, ja nauda tiek sūtīta brīvdienās. Ar Revolut nauda tiek pārskaitīta dažu mirkļu laikā, turklāt arī uz ārzemēm.

Arī veicot naudas pārskaitījumus uz tālām pasaules valstīm, maksājums notiek ātri. Valūtas kursi ir ļoti demokrātiski, jo Revolut kompānijas mērķis nav nopelnīt uz valūtas kursu. 

5 iemesli, kāpēc izvēlēties Revolut

4. Elektroniskā krājkasīte tavā telefonā

Ar Revolut ir ērti naudu ne vien tērēt, bet arī krāt. Iespējams izveidot savu krājkasīti, kurai, atšķirībā no citām bankām, uzreiz iespējams tikt klāt jebkurā brīdī. 

Ir vairāki veidi, kā krāt naudu. To Revolut aplikācijā katrs var izvēlēties pats. Populārākie 3 krāšanas veidi ir sekojoši:

  1. Pārsūtīt uz savu krājkasīti summu pēc izvēles;
  2. Ieviest ikmēneša summu, kas tiek aizsūtīta uz krājkasīti automātiski;
  3. Veicot pirkumu, summa tiek noapaļota un atlikušie centi tiek novirzīgi krājkontā – šo iespēju var arī dubultot, lai krājkasē iesūtās nauda dubultā.

5. Grupas seifs – ērts veids, kā samesties kopīgam pirkumam

Revolut kartes iespējas ir vēl plašākas, jo krāt naudu iespējams arī kopā ar savu ģimeni vai draugiem. Līdzīgi kā ar krājkasīti, arī grupas seifā ir tie paši veidi, kā iekrāt naudu. Tas labi noder gadījumos, kad tiek plānots kāds lielāks pirkums, ko iegādāties kopīgam labumam.

Šis ir labs veids, kā noteikt kopīgu mērķi un tiekties uz to. Šī funkcija var labi noderēt, ja ar ģimeni vai draugiem tiek plānots kopīgs ceļojums vai sapņu brīvdienas. 

Revolut veido pasaulē pirmo patiesi globāla mēroga finanšu superlietotni. 2015. gadā Revolut uzsāka darbību Apvienotajā Karalistē, piedāvājot naudas pārskaitījumus un maiņu. Šobrīd Revolut klienti visā pasaulē izmanto desmitiem novatorisku Revolut produktu, lai mēnesī veiktu vairāk nekā 100 miljonus darījumu. Šis ir drošs un augošs uzņēmums, kas tikai turpina plaukt.

Lai uzzinātu vairāk par Revolut lietošanu, ieskaties rakstā Revolut karte – digitālā alternatīva bankas kartei.

Komentēt